Финландия - Група за Титлата
неделя, 8 ноември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.80 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.25 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куопио, а гостите от Турку.
Разстоянието между двата града е 393.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Куопио,
който има капацитет от
5 000 места, от които седящи 3 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Куопио.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КуПС Куопио - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛК Група |
КуПС Куопио |
0 - 0 |
КАА Гент |
5.04 |
3.82 |
1.63 |
| 01.11.2026 |
Група за Титлата |
АС Оулу |
2 - 0 |
КуПС Куопио |
3.92 |
3.68 |
1.75 |
| 29.10.2026 |
Група за Титлата |
КуПС Куопио |
1 - 1 |
Гнистан Хелзинки |
1.44 |
4.32 |
5.80 |
| 25.10.2026 |
Група за Титлата |
ХИК Хелзинки |
2 - 2 |
КуПС Куопио |
1.85 |
3.55 |
3.68 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Борац Баня Лука |
2 - 0 |
КуПС Куопио |
1.79 |
3.57 |
4.34 |
| 18.10.2026 |
Група за Титлата |
КуПС Куопио |
2 - 0 |
ВПС Вааса |
1.55 |
3.78 |
5.34 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
КуПС Куопио |
2 - 4 |
Трабзонспор |
6.02 |
4.34 |
1.48 |
| 11.10.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
1 - 0 |
КуПС Куопио |
2.11 |
3.13 |
3.32 |
| 08.10.2026 |
Група за Титлата |
КуПС Куопио |
0 - 1 |
АС Оулу |
1.48 |
4.06 |
5.74 |
| 19.09.2026 |
Група за Титлата |
ВПС Вааса |
0 - 2 |
КуПС Куопио |
3.21 |
3.30 |
2.08 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Интер Турку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
4 - 3 |
Гнистан Хелзинки |
1.37 |
4.60 |
6.73 |
| 29.10.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
2 - 4 |
ХИК Хелзинки |
2.33 |
3.34 |
2.73 |
| 24.10.2026 |
Група за Титлата |
ВПС Вааса |
0 - 1 |
Интер Турку |
4.50 |
3.60 |
1.68 |
| 17.10.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
1 - 2 |
АС Оулу |
1.40 |
4.21 |
7.05 |
| 11.10.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
1 - 0 |
КуПС Куопио |
2.11 |
3.13 |
3.32 |
| 07.10.2026 |
Група за Титлата |
Гнистан Хелзинки |
0 - 0 |
Интер Турку |
3.89 |
3.66 |
1.78 |
| 18.09.2026 |
Група за Титлата |
АС Оулу |
0 - 1 |
Интер Турку |
3.84 |
3.30 |
1.88 |
| 14.09.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
1 - 0 |
ВПС Вааса |
1.66 |
3.56 |
4.84 |
| 09.09.2026 |
Група за Титлата |
ХИК Хелзинки |
2 - 1 |
Интер Турку |
2.54 |
3.28 |
2.52 |
| 05.09.2026 |
Купа на Финландия |
Интер Турку |
1 - 0 |
ХИК Хелзинки |
2.10 |
3.23 |
2.91 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
1 - 0 |
КуПС Куопио |
2.11 |
3.13 |
3.32 |
| 31.08.2026 |
Вейкауслига |
Интер Турку |
1 - 0 |
КуПС Куопио |
2.27 |
3.23 |
2.90 |
| 30.05.2026 |
Вейкауслига |
КуПС Куопио |
1 - 1 |
Интер Турку |
2.38 |
3.21 |
2.75 |
| 02.11.2025 |
Група за Титлата |
КуПС Куопио |
3 - 2 |
Интер Турку |
2.17 |
3.38 |
2.96 |
| 05.10.2025 |
Група за Титлата |
Интер Турку |
0 - 3 |
КуПС Куопио |
1.96 |
3.46 |
3.42 |
| 17.08.2025 |
Вейкауслига |
КуПС Куопио |
2 - 1 |
Интер Турку |
3.00 |
3.40 |
2.15 |
| 05.04.2025 |
Вейкауслига |
Интер Турку |
1 - 1 |
КуПС Куопио |
2.46 |
3.19 |
2.65 |
| 21.09.2024 |
Купа на Финландия |
Интер Турку |
1 - 1 |
КуПС Куопио |
3.24 |
3.10 |
2.11 |
| 01.09.2024 |
Вейкауслига |
КуПС Куопио |
1 - 2 |
Интер Турку |
1.79 |
3.64 |
3.78 |
| 19.04.2024 |
Вейкауслига |
Интер Турку |
1 - 1 |
КуПС Куопио |
2.75 |
3.35 |
2.34 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на КуПС Куопио имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ХИК Хелзинки |
31 |
17 |
7 |
7 |
63 |
36 |
+27 |
58 |
| 2 |
Интер Турку |
31 |
16 |
10 |
5 |
41 |
27 |
+14 |
58 |
| 3 |
КуПС Куопио |
31 |
14 |
11 |
6 |
46 |
31 |
+15 |
53 |
| 4 |
АС Оулу |
31 |
14 |
5 |
12 |
38 |
37 |
+1 |
47 |
| 5 |
Гнистан Хелзинки |
31 |
11 |
10 |
10 |
47 |
46 |
+1 |
43 |
| 6 |
ВПС Вааса |
31 |
11 |
7 |
13 |
31 |
38 |
-7 |
40 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| КуПС Куопио |
|
| Интер Турку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
КуПС Куопио |
КуПС Куопио |
|
Интер Турку |
Интер Турку |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ХИК Хелзинки |
0 - 0 |
2 - 2 |
0 - 0 |
|
2 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Интер Турку |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
КуПС Куопио |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
АС Оулу |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Гнистан Хелзинки |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
4 - 3 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
ВПС Вааса |
2 - 0 |
0 - 2 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
КуПС Куопио |
Интер Турку |
| Победи |
14 |
16 |
| Равни |
11 |
10 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани Голове |
46 |
41 |
| Получени Голове |
31 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.48 |
1.32 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.87 |
| Мачове Вкарал |
77% |
77% |
| Мачове Получил |
71% |
48% |
| Гол/Гол |
55% |
45% |
| Над 1.5 |
77% |
58% |
| Над 2.5 |
35% |
35% |
| Над 3.5 |
23% |
19% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
8 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
24 |
21 |
| Получени Голове |
16 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.07 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
80% |
73% |
| Мачове Получил |
67% |
47% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
73% |
60% |
| Над 2.5 |
40% |
33% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.80 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
1.25 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака