Финландия - Купа на Финландия (2014)

неделя, 9 март, 2014
15:00
КуПС Куопио

КуПС Куопио

Сейняйоен ЯК

Сейняйоен ЯК

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 67% за КуПС Куопио
X 0% за равен
2 33% за Сейняйоен ЯК
Общо гласували: 3
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.20 3.40 2.75
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.90 1.90

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.03.2014 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Куопио, а гостите от Сейняйоки. Разстоянието между двата града е 245.6 км. Мачът ще се играе на стадион Куопио, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Куопио. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

КуПС Куопио - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.03.2014 Купа на Финландия МИПА 1 - 0 КуПС Куопио 1.45 4.00 5.75
14.02.2014 Купа на Финландия КуПС Куопио 3 - 0 МИПА 2.50 3.15 2.50
07.02.2014 Купа на Финландия КуПС Куопио 0 - 0 ФК Лахти 3.35 3.35 1.90
01.02.2014 Купа на Лигата ФК Лахти 0 - 2 КуПС Куопио - - -
24.01.2014 Приятелски срещи Сейняйоен ЯК 4 - 0 КуПС Куопио 2.10 3.35 2.95
18.01.2014 Приятелски срещи Хонка 2 - 2 КуПС Куопио 2.05 3.60 2.80
26.10.2013 Вейкауслига ХИК Хелзинки 4 - 2 КуПС Куопио 1.19 6.13 11.90
20.10.2013 Вейкауслига КуПС Куопио 1 - 2 Интер Турку 2.09 3.29 3.27
06.10.2013 Вейкауслига Хонка 2 - 4 КуПС Куопио 1.65 3.68 4.82
02.10.2013 Вейкауслига ЮЯК Ювяскюля 0 - 4 КуПС Куопио 2.81 3.28 2.36

Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.

Сейняйоен ЯК - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.03.2014 Купа на Финландия Яро 1 - 1 Сейняйоен ЯК 2.40 3.40 2.45
22.02.2014 Купа на Финландия ВПС Вааса 2 - 3 Сейняйоен ЯК 1.85 3.50 3.40
08.02.2014 Купа на Финландия Сейняйоен ЯК 2 - 3 ВПС Вааса 2.60 3.35 2.30
05.02.2014 Купа на Финландия Сейняйоен ЯК 1 - 1 Яро 1.62 3.60 4.50
24.01.2014 Приятелски срещи Сейняйоен ЯК 4 - 0 КуПС Куопио 2.10 3.35 2.95
20.12.2013 Приятелски срещи Сейняйоен ЯК 3 - 2 ТПВ Тампере 1.28 4.75 7.75
05.10.2013 Икьонен ЙИППО Йоенсуу 0 - 1 Сейняйоен ЯК 3.34 3.52 1.90
29.09.2013 Икьонен Сейняйоен ЯК 1 - 1 Хака 2.01 3.14 3.43
22.09.2013 Икьонен КТП Котка 0 - 4 Сейняйоен ЯК 3.86 3.34 1.81
14.09.2013 Икьонен Сейняйоен ЯК 1 - 0 ОПС Оулу 1.26 5.00 8.93

Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.01.2014 Приятелски срещи Сейняйоен ЯК 4 - 0 КуПС Куопио 2.10 3.35 2.95
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране във Вейкауслига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 ХИК Хелзинки 33 22 7 4 78 25 +53 73
2 Хонка 33 18 7 8 51 37 +14 61
3 ВПС Вааса 33 14 9 10 41 39 +2 51
4 ИФК Мариехамн 33 14 7 12 57 62 -5 49
5 ФК Лахти 33 15 3 15 47 49 -2 48
6 МИПА 33 14 5 14 42 37 +5 47
7 КуПС Куопио 33 11 8 14 43 42 +1 41
8 ТПС Турку 33 10 11 12 42 46 -4 41
9 Интер Турку 33 9 13 11 31 38 -7 40
10 Яро 33 9 10 14 41 50 -9 37
11 РоПС Рованиеми 33 8 10 15 25 36 -11 34
12 ЮЯК Ювяскюля 33 4 10 19 27 64 -37 22

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.20 3.40 2.75
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.90 1.90

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.03.2014 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 67% за КуПС Куопио
X 0% за равен
2 33% за Сейняйоен ЯК
Общо гласували: 3