Естония - Мейстрилига (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
16:00
Куресааре
ФКИ Левадия Талин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за ФКИ Левадия Талин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
10.73 |
6.12 |
1.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
1.08 |
1.03 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.00 |
1.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.05 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.82 |
1.81 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.74 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куресааре, а гостите от Талин.
Разстоянието между двата града е 185.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Куресааре,
който има капацитет от
1 000 места.
Размерите на терена са 100 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Куресааре.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куресааре - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 1 |
Куресааре |
1.93 |
3.34 |
3.24 |
| 11.10.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 0 |
Флора Талин |
3.89 |
3.81 |
1.65 |
| 18.09.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 0 |
Куресааре |
1.96 |
3.56 |
2.97 |
| 13.09.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 3 |
Таммека Тарту |
2.66 |
3.30 |
2.23 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Куресааре |
1.11 |
7.18 |
13.11 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 1 |
Нарва Транс |
2.81 |
3.22 |
2.17 |
| 29.08.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 2 |
Вапрус Пярну |
2.12 |
3.35 |
2.80 |
| 22.08.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 0 |
Куресааре |
1.80 |
3.55 |
3.48 |
| 16.08.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 3 |
Куресааре |
1.31 |
4.80 |
6.64 |
| 07.08.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.58 |
3.37 |
2.27 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.10.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 3 |
Левадия Талин |
5.14 |
4.42 |
1.45 |
| 11.10.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
1.39 |
4.29 |
5.82 |
| 20.09.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 1 |
Левадия Талин |
9.46 |
5.75 |
1.21 |
| 17.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
6 - 0 |
Таммека Тарту |
1.17 |
5.96 |
9.91 |
| 12.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.11 |
7.17 |
12.58 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Куресааре |
1.11 |
7.18 |
13.11 |
| 06.09.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 2 |
Левадия Талин |
4.49 |
3.87 |
1.55 |
| 30.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 3 |
Левадия Талин |
5.09 |
3.91 |
1.48 |
| 26.08.2026 |
Купа на Естония |
Левадия Талин |
4 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.47 |
4.41 |
4.66 |
| 21.08.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Нарва Транс |
1.12 |
6.90 |
12.06 |
Общо 9 победи и 1 равенство
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Куресааре |
1.11 |
7.18 |
13.11 |
| 02.05.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 2 |
Левадия Талин |
11.24 |
6.54 |
1.13 |
| 08.03.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 0 |
Куресааре |
1.11 |
6.72 |
12.89 |
| 18.10.2025 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 3 |
Левадия Талин |
12.39 |
6.18 |
1.16 |
| 01.08.2025 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 0 |
Куресааре |
1.10 |
7.84 |
14.37 |
| 14.06.2025 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 2 |
Левадия Талин |
14.70 |
7.34 |
1.11 |
| 08.04.2025 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Куресааре |
1.05 |
9.22 |
23.50 |
| 17.09.2024 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Левадия Талин |
9.78 |
5.51 |
1.20 |
| 21.07.2024 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
0 - 0 |
Куресааре |
1.11 |
7.64 |
15.46 |
| 01.06.2024 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 0 |
Куресааре |
1.07 |
8.44 |
19.52 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 9 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Куресааре имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
31 |
24 |
6 |
1 |
85 |
22 |
+63 |
78 |
| 2 |
Флора Талин |
31 |
18 |
1 |
12 |
60 |
44 |
+16 |
55 |
| 3 |
Пайде Линнамеесконд |
31 |
16 |
6 |
9 |
50 |
38 |
+12 |
54 |
| 4 |
Номе Калю |
31 |
15 |
6 |
10 |
54 |
30 |
+24 |
51 |
| 5 |
Таммека Тарту |
31 |
15 |
2 |
14 |
42 |
49 |
-7 |
47 |
| 6 |
Харю Лаагри |
31 |
13 |
2 |
16 |
43 |
47 |
-4 |
41 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
31 |
10 |
6 |
15 |
43 |
61 |
-18 |
36 |
| 8 |
Куресааре |
31 |
10 |
5 |
16 |
34 |
49 |
-15 |
35 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
31 |
9 |
1 |
21 |
47 |
74 |
-27 |
28 |
| 10 |
Нарва Транс |
31 |
5 |
5 |
21 |
24 |
68 |
-44 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Куресааре |
|
| ФКИ Левадия Талин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Куресааре |
Куресааре |
|
ФКИ Левадия Талин |
ФКИ Левадия Талин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
1 - 2 |
4 - 0 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 2 |
Флора Талин |
2 - 0 |
2 - 3 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 3 |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 4 |
Номе Калю |
0 - 0 |
4 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 5 |
Таммека Тарту |
1 - 3 |
1 - 0 |
1 - 3 |
|
6 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Харю Лаагри |
3 - 2 |
0 - 0 |
3 - 2 |
|
3 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
4 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Куресааре |
- |
- |
- |
|
4 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
2 - 1 |
3 - 2 |
2 - 1 |
|
5 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Нарва Транс |
3 - 1 |
0 - 1 |
3 - 1 |
|
4 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Куресааре |
ФКИ Левадия Талин |
| Победи |
10 |
24 |
| Равни |
5 |
6 |
| Загуби |
16 |
1 |
| Вкарани Голове |
34 |
85 |
| Получени Голове |
49 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.10 |
2.74 |
| Средно Получени |
1.58 |
0.71 |
| Мачове Вкарал |
55% |
100% |
| Мачове Получил |
84% |
61% |
| Гол/Гол |
48% |
61% |
| Над 1.5 |
68% |
94% |
| Над 2.5 |
55% |
71% |
| Над 3.5 |
35% |
48% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
13 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
6 |
0 |
| Вкарани Голове |
20 |
38 |
| Получени Голове |
22 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
2.38 |
| Средно Получени |
1.47 |
0.94 |
| Мачове Вкарал |
60% |
100% |
| Мачове Получил |
80% |
88% |
| Гол/Гол |
53% |
88% |
| Над 1.5 |
73% |
94% |
| Над 2.5 |
60% |
69% |
| Над 3.5 |
40% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
10.73 |
6.12 |
1.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
1.08 |
1.03 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.00 |
1.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.05 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.82 |
1.81 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.74 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за ФКИ Левадия Талин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака