Естония - Мейстрилига (2026)
неделя, 17 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.15 |
4.65 |
1.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.95 |
1.15 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.25 |
1.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.53 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куресааре, а гостите от Талин.
Разстоянието между двата града е 185.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Куресааре,
който има капацитет от
1 000 места.
Размерите на терена са 100 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Куресааре.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куресааре - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 0 |
Куресааре |
1.84 |
3.61 |
3.25 |
| 02.05.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 2 |
Левадия Талин |
11.24 |
6.54 |
1.13 |
| 25.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
2 - 1 |
Куресааре |
1.65 |
3.96 |
3.69 |
| 21.04.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Вапрус Пярну |
2.19 |
3.32 |
2.69 |
| 18.04.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
1 - 2 |
Куресааре |
1.80 |
3.65 |
3.35 |
| 11.04.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.70 |
3.30 |
2.16 |
| 07.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
Куресааре |
1.20 |
5.42 |
8.97 |
| 03.04.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
6.58 |
4.46 |
1.36 |
| 21.03.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
4 - 0 |
Куресааре |
1.23 |
5.02 |
8.53 |
| 14.03.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 2 |
Таммека Тарту |
2.61 |
3.43 |
2.18 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Номе Калю - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
0 - 1 |
Флора Талин |
2.20 |
3.43 |
2.70 |
| 01.05.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 3 |
Номе Калю |
5.76 |
4.47 |
1.37 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 2 |
Вапрус Пярну |
1.23 |
5.12 |
8.79 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
7 - 1 |
Номе Юнайтед |
1.34 |
4.51 |
6.18 |
| 19.04.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 0 |
Номе Калю |
2.71 |
3.18 |
2.25 |
| 12.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 1 |
Левадия Талин |
2.49 |
3.20 |
2.38 |
| 08.04.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 2 |
Номе Калю |
5.26 |
4.04 |
1.44 |
| 03.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 1 |
Нарва Транс |
1.40 |
4.11 |
5.74 |
| 21.03.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
4 - 0 |
Куресааре |
1.23 |
5.02 |
8.53 |
| 15.03.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
0 - 1 |
Номе Калю |
2.28 |
3.29 |
2.56 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.03.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
4 - 0 |
Куресааре |
1.23 |
5.02 |
8.53 |
| 25.10.2025 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Номе Калю |
6.20 |
4.60 |
1.37 |
| 31.08.2025 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 0 |
Куресааре |
1.30 |
4.90 |
7.25 |
| 18.05.2025 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
4 - 0 |
Куресааре |
1.22 |
5.51 |
8.95 |
| 12.04.2025 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 2 |
Номе Калю |
6.79 |
4.58 |
1.33 |
| 02.11.2024 |
Мейстрилига |
Куресааре |
1 - 2 |
Номе Калю |
5.49 |
4.57 |
1.41 |
| 18.08.2024 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
5 - 1 |
Куресааре |
1.32 |
4.65 |
6.98 |
| 18.05.2024 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
3 - 0 |
Куресааре |
1.40 |
4.38 |
5.93 |
| 02.03.2024 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 6 |
Номе Калю |
5.91 |
4.22 |
1.46 |
| 26.09.2023 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 2 |
Номе Калю |
5.21 |
4.13 |
1.50 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 10 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Куресааре имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 5 победи
и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
11 |
8 |
3 |
0 |
29 |
8 |
+21 |
27 |
| 2 |
Номе Калю |
11 |
7 |
1 |
3 |
22 |
7 |
+15 |
22 |
| 3 |
Флора Талин |
11 |
7 |
0 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
20 |
| 5 |
Харю Лаагри |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
16 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
11 |
4 |
1 |
6 |
25 |
27 |
-2 |
13 |
| 7 |
Таммека Тарту |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
11 |
4 |
1 |
6 |
13 |
21 |
-8 |
13 |
| 9 |
Куресааре |
11 |
3 |
0 |
8 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
| 10 |
Нарва Транс |
11 |
2 |
0 |
9 |
9 |
31 |
-22 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Куресааре |
|
| Номе Калю |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Куресааре |
Куресааре |
|
Номе Калю |
Номе Калю |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Номе Калю |
|
4 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Флора Талин |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Харю Лаагри |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
|
2 - 1 |
|
|
7 - 1 |
|
|
| 7 |
Таммека Тарту |
3 - 2 |
1 - 0 |
3 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 9 |
Куресааре |
- |
- |
- |
|
4 - 0 |
|
|
| 10 |
Нарва Транс |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Куресааре |
Номе Калю |
| Победи |
3 |
7 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
8 |
3 |
| Вкарани Голове |
11 |
22 |
| Получени Голове |
20 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.82 |
0.64 |
| Мачове Вкарал |
55% |
82% |
| Мачове Получил |
100% |
55% |
| Гол/Гол |
55% |
36% |
| Над 1.5 |
73% |
64% |
| Над 2.5 |
64% |
45% |
| Над 3.5 |
27% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
8 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.60 |
0.20 |
| Мачове Вкарал |
60% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
20% |
| Гол/Гол |
60% |
0% |
| Над 1.5 |
60% |
40% |
| Над 2.5 |
60% |
20% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.15 |
4.65 |
1.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.95 |
1.15 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.25 |
1.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.53 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака