Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Куресааре
(Естония)
Номе Юнайтед
(Естония)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 3.87 | 2.86 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.19 | 1.69 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.04 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.54 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.59 | 2.19 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.60 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куресааре, а гостите от Номе. Разстоянието между двата града е 177.2 км.
Отговорна Игра
Куресааре - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Купа на Естония | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Куресааре | 1.34 | 4.86 | 6.31 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Куресааре | 2.14 | 3.55 | 2.72 |
| 02.11.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 1 - 2 | Номе Калю | 5.49 | 4.57 | 1.41 |
| 26.10.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Куресааре | 1.25 | 5.24 | 8.14 |
| 22.10.2024 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 1 | Куресааре | 1.91 | 3.50 | 3.29 |
| 19.10.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 2 - 1 | Талина Калев | 2.22 | 3.53 | 2.60 |
| 06.10.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 3 - 1 | Куресааре | 2.27 | 3.30 | 2.68 |
| 28.09.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 4 - 1 | Номе Юнайтед | 1.64 | 3.81 | 4.04 |
| 21.09.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 4 - 3 | Куресааре | 1.24 | 5.40 | 8.39 |
| 17.09.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 0 - 1 | Левадия Талин | 9.78 | 5.51 | 1.20 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Номе Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 1 - 2 | Таммека Тарту | 4.21 | 3.86 | 1.61 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 17.95 | 8.00 | 1.09 |
| 26.10.2024 | Мейстрилига | Талина Калев | 1 - 0 | Номе Юнайтед | 1.66 | 3.76 | 4.02 |
| 22.10.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Номе Юнайтед | 1.04 | 11.20 | 22.26 |
| 19.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 4.48 | 3.76 | 1.59 |
| 05.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Флора Талин | 8.16 | 5.33 | 1.24 |
| 28.09.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 4 - 1 | Номе Юнайтед | 1.64 | 3.81 | 4.04 |
| 21.09.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Нарва Транс | 4.06 | 3.67 | 1.67 |
| 18.09.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Номе Юнайтед | 1.17 | 6.41 | 11.04 |
| 14.09.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 7 - 2 | Номе Юнайтед | 1.20 | 5.85 | 9.24 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 4 - 1 | Номе Юнайтед | 1.64 | 3.81 | 4.04 |
| 01.09.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 2 - 2 | Куресааре | 2.74 | 3.37 | 2.21 |
| 16.06.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 1 - 1 | Номе Юнайтед | 1.79 | 3.47 | 3.62 |
| 04.05.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 1 - 1 | Куресааре | 2.96 | 3.53 | 2.03 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Куресааре имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 3.87 | 2.86 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.19 | 1.69 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.04 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.54 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.59 | 2.19 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 2.60 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра