Перу - Лига 1 (2026 - Клаусура)
неделя, 19 юли, 2026
02:30
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
3.80 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.25 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.07.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куско, а гостите от Сулана.
Разстоянието между двата града е 1 353.6 км.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Куско - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.06.2026 |
Перу |
Куско |
1 - 2 |
Сиенсиано |
2.91 |
2.99 |
2.30 |
| 22.06.2026 |
Перу |
Бинасионал |
4 - 3 |
Куско |
6.42 |
4.40 |
1.38 |
| 15.06.2026 |
Перу |
Деп. Гарсиласо |
0 - 0 |
Куско |
2.32 |
3.18 |
2.74 |
| 30.05.2026 |
Лига 1 |
АДТ Тарма |
1 - 2 |
Куско |
2.11 |
3.37 |
3.10 |
| 27.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Фламенго RJ |
3 - 0 |
Куско |
1.11 |
8.94 |
18.28 |
| 24.05.2026 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 0 |
Атлетико Грау |
1.46 |
4.12 |
6.13 |
| 21.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Куско |
2 - 3 |
Индепендиенте Меделин |
2.31 |
3.15 |
3.05 |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Спорт Бойс |
1 - 0 |
Куско |
2.11 |
3.31 |
3.18 |
| 11.05.2026 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 1 |
Лос Чанкас |
1.69 |
3.67 |
4.41 |
| 07.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Куско |
1 - 1 |
Естудиантес Ла Плата |
3.07 |
3.07 |
2.31 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Алианса Атлетико - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.07.2026 |
Перу |
Алианса Атлетико |
3 - 2 |
Молинос Ел П. |
1.45 |
3.89 |
6.09 |
| 28.06.2026 |
Перу |
Алианса Лима |
1 - 2 |
Алианса Атлетико |
4.28 |
3.68 |
1.66 |
| 19.06.2026 |
Перу |
Алианса Атлетико |
2 - 0 |
Унив. Сезар Валехо |
1.74 |
3.32 |
4.31 |
| 13.06.2026 |
Перу |
Карлос А. Манучи |
0 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.78 |
3.51 |
4.03 |
| 31.05.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
3 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.54 |
3.74 |
5.67 |
| 29.05.2026 |
Копа Судамерикана |
Тигре Виктория |
2 - 0 |
Алианса Атлетико |
1.26 |
5.09 |
10.93 |
| 24.05.2026 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
1 - 1 |
Кахамарка |
1.54 |
3.78 |
5.65 |
| 22.05.2026 |
Копа Судамерикана |
Макара Амбато |
0 - 0 |
Алианса Атлетико |
1.40 |
4.30 |
7.40 |
| 16.05.2026 |
Лига 1 |
Хуан Пабло II |
0 - 2 |
Алианса Атлетико |
2.67 |
3.14 |
2.52 |
| 11.05.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
2 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.69 |
3.40 |
4.87 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2026 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
1 - 0 |
Куско |
2.26 |
3.03 |
3.10 |
| 18.08.2025 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 0 |
Алианса Атлетико |
1.33 |
4.68 |
8.13 |
| 28.03.2025 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
2 - 4 |
Куско |
1.76 |
3.11 |
4.91 |
| 15.08.2024 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
1 - 1 |
Куско |
1.82 |
3.18 |
4.36 |
| 07.03.2024 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 0 |
Алианса Атлетико |
1.46 |
4.04 |
6.39 |
| 22.07.2023 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
2 - 0 |
Куско |
2.23 |
3.18 |
3.02 |
| 20.02.2023 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.57 |
3.71 |
5.51 |
| 08.08.2021 |
Лига 1 |
Куско |
3 - 0 |
Алианса Атлетико |
2.03 |
3.30 |
3.31 |
| 26.10.2017 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
3 - 2 |
Куско |
2.45 |
3.12 |
2.66 |
| 14.07.2017 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 3 |
Алианса Атлетико *** |
1.18 |
5.79 |
12.66 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Куско имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 19.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Атлетико Грау |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 1 |
Мелгар Арекипа |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Университарио де Депортес |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Спортинг Кристал |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Депортиво Мокегуа |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Кахамарка |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Комерсиантес Унидос |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Хуан Пабло II Колидж |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
АДТ Тарма |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Депортиво Гарсиласо |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 11 |
Сиенсиано |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 11 |
Универсидад де Кахамарка |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 13 |
Алианса Атлетико |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 13 |
Алианса Лима |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 13 |
Куско |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 13 |
Лос Чанкас |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 13 |
Спорт Бойс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 13 |
Спорт Уанкайо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Куско |
Алианса Атлетико |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
3.80 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.25 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.07.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач