Нигерия - НПФЛ (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
18:00
18:00
Квара Юнайтед
Абиа Уориърс
Прогнози на потребителите
1 0% за Квара Юнайтед
X 0% за равен
2 0% за Абиа Уориърс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Илорин, а гостите от Умуахия. Разстоянието между двата града е 463.8 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Квара Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | НПФЛ | Икороду Сити | 2 - 0 | Квара Юнайтед | 1.50 | 3.44 | 5.99 |
| 04.10.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 2 - 1 | Ранчърс Бийс | - | - | - |
| 27.09.2026 | НПФЛ | Кун Халифат | 1 - 0 | Квара Юнайтед | 1.72 | 3.10 | 4.66 |
| 23.09.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 2 - 1 | Насарава Юнайтед | - | - | - |
| 20.09.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 1 - 0 | Квара Юнайтед | - | - | - |
| 13.09.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 3 - 0 | Катсина Юнайтед | - | - | - |
| 06.09.2026 | НПФЛ | Плато Юнайтед | 1 - 0 | Квара Юнайтед | 1.48 | 3.32 | 7.15 |
| 30.08.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 2 - 2 | Кано Пиларс | - | - | - |
| 24.05.2026 | НПФЛ | Байелса Юнайтед | 4 - 0 | Квара Юнайтед | - | - | - |
| 10.05.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 2 - 0 | Ениймба | - | - | - |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Абиа Уориърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 0 - 0 | Ривърс Юнайтед | 2.06 | 2.90 | 3.44 |
| 04.10.2026 | НПФЛ | Енугу Рейнджърс | 3 - 1 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 27.09.2026 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 3 - 0 | Бендел Инш. | 1.62 | 3.18 | 5.47 |
| 23.09.2026 | НПФЛ | Барау | 2 - 0 | Абиа Уориърс | 1.46 | 3.62 | 6.29 |
| 20.09.2026 | НПФЛ | Спортинг Лагос | 0 - 2 | Абиа Уориърс | 1.59 | 3.34 | 5.27 |
| 13.09.2026 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 2 - 2 | Икороду Сити | - | - | - |
| 07.09.2026 | НПФЛ | Ранчърс Бийс | 4 - 0 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 31.08.2026 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 0 - 0 | Кун Халифат | - | - | - |
| 24.05.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 2 - 1 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 10.05.2026 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 0 - 2 | Кун Халифат | - | - | - |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 1 - 0 | Квара Юнайтед | - | - | - |
| 05.10.2025 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 0 - 1 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 26.02.2025 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 0 - 0 | Абиа Уориърс | 1.49 | 3.36 | 6.04 |
| 13.10.2024 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 1 - 0 | Квара Юнайтед | 1.48 | 3.47 | 6.50 |
| 29.05.2024 | Купа на Федерацията | Квара Юнайтед | 1 - 1 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 29.02.2024 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 1 - 0 | Квара Юнайтед | 1.72 | 2.90 | 5.65 |
| 08.10.2023 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 1 - 0 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 20.04.2022 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 1 - 1 | Абиа Уориърс | - | - | - |
| 03.01.2022 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 1 - 1 | Квара Юнайтед | 1.88 | 2.79 | 4.39 |
| 11.07.2021 | НПФЛ | Абиа Уориърс | 2 - 1 | Квара Юнайтед | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Квара Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
НПФЛ класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Енугу Рейнджърс | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Ривърс Юнайтед | 8 | +11 | 16 |
| 3 | Плато Юнайтед | 8 | +5 | 14 |
| 4 | Барау | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Дома Юнайтед | 8 | 0 | 13 |
| 6 | Икороду Сити | 8 | +3 | 12 |
| 7 | Бендел Иншуърънс | 8 | +1 | 12 |
| 8 | Спортинг Лагос | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Катсина Юнайтед | 8 | -1 | 12 |
| 10 | Кано Пиларс | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Насарава Юнайтед | 8 | 0 | 11 |
| 12 | Квара Юнайтед | 8 | 0 | 10 |
| 13 | Варри Уулвс | 8 | -1 | 10 |
| 14 | Нигер Торнадос | 8 | -1 | 9 |
| 15 | Абиа Уориърс | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Ранчърс Бийс | 8 | -1 | 8 |
| 17 | Шутинг Старс | 8 | -4 | 8 |
| 18 | Кун Халифат | 8 | -7 | 8 |
| 19 | Ениймба | 8 | -3 | 7 |
| 20 | Интер Лагос | 8 | -8 | 5 |
Хронология в първенството
| Квара Юнайтед | |
| Абиа Уориърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Квара Юнайтед | Квара Юнайтед | Абиа Уориърс | Абиа Уориърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Енугу Рейнджърс | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 2 | Ривърс Юнайтед | 0 - 0 | ||||||
| 3 | Плато Юнайтед | 1 - 0 | ||||||
| 4 | Барау | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 5 | Дома Юнайтед | |||||||
| 6 | Икороду Сити | 2 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 7 | Бендел Иншуърънс | 3 - 0 | ||||||
| 8 | Спортинг Лагос | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 9 | Катсина Юнайтед | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Кано Пиларс | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 11 | Насарава Юнайтед | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Квара Юнайтед | - | - | - | ||||
| 13 | Варри Уулвс | 1 - 0 | ||||||
| 14 | Нигер Торнадос | |||||||
| 15 | Абиа Уориърс | - | - | - | ||||
| 16 | Ранчърс Бийс | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 17 | Шутинг Старс | |||||||
| 18 | Кун Халифат | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 19 | Ениймба | |||||||
| 20 | Интер Лагос | |||||||
Представяне в Шампионата
| Квара Юнайтед | Абиа Уориърс | |
| Победи | 3 | 2 |
| Равни | 1 | 3 |
| Загуби | 4 | 3 |
| Вкарани Голове | 9 | 8 |
| Получени Голове | 9 | 11 |
| Средно Вкарани | 1.12 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.12 | 1.38 |
| Мачове Вкарал | 50% | 50% |
| Мачове Получил | 88% | 50% |
| Гол/Гол | 38% | 25% |
| Над 1.5 | 62% | 75% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 12% | 38% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 1 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 3 |
| Вкарани Голове | 9 | 3 |
| Получени Голове | 4 | 9 |
| Средно Вкарани | 2.25 | 0.75 |
| Средно Получени | 1.00 | 2.25 |
| Мачове Вкарал | 100% | 50% |
| Мачове Получил | 75% | 75% |
| Гол/Гол | 75% | 25% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 50% |
| Над 3.5 | 25% | 50% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Квара Юнайтед
X 0% за равен
2 0% за Абиа Уориърс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
