Франция - Лига 1 (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.80 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
1.25 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.63 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ланс, а гостите от Париж.
Разстоянието между двата града е 179.0 км.
Треньорът на домакините е Пиер Саж (Фра), а на гостите Луис Енрике (Исп).
Мачът ще се играе на стадион
Стад Боларт-Делелис,
който има капацитет от
38 223 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стад Боларт-Делелис.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ланс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 0 |
Нант |
1.43 |
4.81 |
6.36 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 1 |
Ланс |
4.49 |
4.03 |
1.68 |
| 24.04.2026 |
Лига 1 |
Брест |
3 - 3 |
Ланс |
5.13 |
4.17 |
1.59 |
| 21.04.2026 |
Купа на Франция |
Ланс |
4 - 1 |
Тулуза |
1.50 |
4.01 |
5.31 |
| 17.04.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
3 - 2 |
Тулуза |
1.47 |
4.47 |
6.27 |
| 11.04.2026 |
Приятелски срещи |
Ланс |
2 - 1 |
Руан |
- |
- |
- |
| 04.04.2026 |
Лига 1 |
Лил |
3 - 0 |
Ланс |
2.84 |
3.34 |
2.43 |
| 20.03.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
5 - 1 |
Анже |
1.22 |
6.26 |
11.94 |
| 14.03.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
2 - 1 |
Ланс |
4.96 |
3.84 |
1.67 |
| 08.03.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
3 - 0 |
Метц |
1.29 |
5.54 |
9.26 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 победи
в последните 6 домакинства.
Пари Сен Жермен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 0 |
Брест |
1.18 |
7.44 |
13.01 |
| 06.05.2026 |
ШЛ Финали |
Байерн Мюнхен |
1 - 1 |
Пари Сен Жермен |
1.58 |
5.14 |
4.20 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
2 - 2 |
Лориен |
1.35 |
5.38 |
7.43 |
| 28.04.2026 |
ШЛ Финали |
Пари Сен Жермен |
5 - 4 |
Байерн Мюнхен |
2.42 |
3.84 |
2.59 |
| 25.04.2026 |
Лига 1 |
Анже |
0 - 3 |
Пари Сен Жермен |
11.43 |
6.29 |
1.22 |
| 22.04.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
3 - 0 |
Нант |
1.17 |
7.58 |
13.34 |
| 19.04.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 2 |
Лион |
1.29 |
5.74 |
8.77 |
| 14.04.2026 |
ШЛ Финали |
Ливърпул |
0 - 2 |
Пари Сен Жермен |
2.30 |
4.04 |
2.65 |
| 08.04.2026 |
ШЛ Финали |
Пари Сен Жермен |
2 - 0 |
Ливърпул |
1.75 |
4.08 |
4.11 |
| 03.04.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
3 - 1 |
Тулуза |
1.26 |
5.90 |
10.30 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.09.2025 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
2 - 0 |
Ланс |
1.31 |
5.69 |
8.08 |
| 18.01.2025 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 2 |
Пари Сен Жермен |
4.36 |
4.09 |
1.69 |
| 22.12.2024 |
Купа на Франция |
Ланс |
1 - 1 |
Пари Сен Жермен |
4.88 |
3.99 |
1.57 |
| 02.11.2024 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 0 |
Ланс |
1.38 |
5.00 |
7.26 |
| 14.01.2024 |
Лига 1 |
Ланс |
0 - 2 |
Пари Сен Жермен |
3.64 |
3.82 |
1.93 |
| 26.08.2023 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
3 - 1 |
Ланс |
1.58 |
4.25 |
5.35 |
| 15.04.2023 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
3 - 1 |
Ланс |
1.72 |
3.98 |
4.40 |
| 01.01.2023 |
Лига 1 |
Ланс |
3 - 1 |
Пари Сен Жермен |
3.29 |
3.46 |
2.15 |
| 23.04.2022 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 1 |
Ланс |
1.28 |
5.99 |
9.47 |
| 04.12.2021 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 1 |
Пари Сен Жермен |
5.27 |
4.48 |
1.56 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ланс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 13.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
32 |
23 |
4 |
5 |
71 |
27 |
+44 |
73 |
| 2 |
Ланс |
32 |
21 |
4 |
7 |
62 |
33 |
+29 |
67 |
| 3 |
Лил |
33 |
18 |
7 |
8 |
52 |
35 |
+17 |
61 |
| 4 |
Лион |
33 |
18 |
6 |
9 |
53 |
36 |
+17 |
60 |
| 5 |
Рен |
33 |
17 |
8 |
8 |
58 |
47 |
+11 |
59 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
33 |
17 |
5 |
11 |
60 |
44 |
+16 |
56 |
| 7 |
Монако |
33 |
16 |
6 |
11 |
56 |
49 |
+7 |
54 |
| 8 |
Страсбург |
32 |
13 |
8 |
11 |
51 |
42 |
+9 |
47 |
| 9 |
Лориен |
33 |
11 |
12 |
10 |
48 |
49 |
-1 |
45 |
| 10 |
Тулуза |
33 |
12 |
8 |
13 |
47 |
46 |
+1 |
44 |
| 11 |
Париж ФК |
33 |
10 |
11 |
12 |
45 |
49 |
-4 |
41 |
| 12 |
Брест |
32 |
10 |
8 |
14 |
41 |
52 |
-11 |
38 |
| 13 |
Анже |
33 |
9 |
8 |
16 |
28 |
47 |
-19 |
35 |
| 14 |
Льо Авър |
33 |
6 |
14 |
13 |
30 |
44 |
-14 |
32 |
| 15 |
Оксер |
33 |
7 |
10 |
16 |
32 |
44 |
-12 |
31 |
| 16 |
Ница |
33 |
7 |
10 |
16 |
37 |
60 |
-23 |
31 |
| 17 |
Нант |
33 |
5 |
8 |
20 |
29 |
52 |
-23 |
23 |
| 18 |
Метц |
33 |
3 |
7 |
23 |
32 |
76 |
-44 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ланс |
|
| Пари Сен Жермен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ланс |
Ланс |
|
Пари Сен Жермен |
Пари Сен Жермен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Ланс |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 3 |
Лил |
3 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Лион |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 5 |
Рен |
3 - 1 |
0 - 0 |
3 - 1 |
|
5 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
5 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Монако |
2 - 3 |
1 - 4 |
2 - 3 |
|
1 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Страсбург |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 3 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Лориен |
3 - 0 |
2 - 1 |
3 - 0 |
|
2 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Тулуза |
3 - 2 |
0 - 3 |
3 - 2 |
|
3 - 1 |
3 - 6 |
3 - 6 |
| 11 |
Париж ФК |
2 - 1 |
0 - 5 |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Брест |
3 - 1 |
3 - 3 |
3 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 13 |
Анже |
5 - 1 |
1 - 2 |
5 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 14 |
Льо Авър |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
3 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Оксер |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Ница |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 17 |
Нант |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
3 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 18 |
Метц |
3 - 0 |
2 - 0 |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ланс |
Пари Сен Жермен |
| Победи |
21 |
23 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани Голове |
62 |
71 |
| Получени Голове |
33 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.94 |
2.22 |
| Средно Получени |
1.03 |
0.84 |
| Мачове Вкарал |
84% |
94% |
| Мачове Получил |
66% |
47% |
| Гол/Гол |
53% |
41% |
| Над 1.5 |
81% |
75% |
| Над 2.5 |
66% |
62% |
| Над 3.5 |
28% |
34% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
14 |
10 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
35 |
30 |
| Получени Голове |
11 |
15 |
| Средно Вкарани |
2.19 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.69 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
94% |
87% |
| Мачове Получил |
50% |
60% |
| Гол/Гол |
44% |
47% |
| Над 1.5 |
69% |
67% |
| Над 2.5 |
62% |
53% |
| Над 3.5 |
31% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.40 |
3.80 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
1.25 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.63 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака