Северна Ирландия - Премиършип (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.37 |
3.13 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.41 |
1.25 |
1.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.91 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.76 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ларн, а гостите от Белфаст.
Разстоянието между двата града е 30.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Инвър парк,
който има капацитет от
3 250 места.
Снимки от Google карта
стадион Инвър парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ларн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Ларн |
0 - 2 |
Линкълн Ред Импс |
1.92 |
3.54 |
3.56 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Линкълн Ред Импс |
0 - 2 |
Ларн |
1.96 |
3.33 |
3.68 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 0 |
Ларн |
2.03 |
3.31 |
3.03 |
| 11.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Иберия 1999 |
1 - 1 |
Ларн |
1.64 |
3.65 |
5.17 |
| 04.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ларн |
0 - 0 |
Иберия 1999 |
3.15 |
3.23 |
2.20 |
| 29.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Цървена Звезда Белград |
5 - 0 |
Ларн |
1.05 |
12.19 |
28.81 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Ларн |
0 - 4 |
Цървена Звезда Белград |
14.74 |
7.00 |
1.16 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Ларн |
2 - 1 |
Тре Фиори |
1.13 |
7.56 |
17.55 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Тре Фиори |
0 - 1 |
Ларн |
6.95 |
4.62 |
1.39 |
| 03.07.2026 |
Суперкупа |
Ларн |
0 - 0 |
Коулрейн |
2.43 |
3.11 |
2.74 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Гленторан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
1 - 2 |
Крусейдърс |
1.21 |
5.41 |
8.73 |
| 21.08.2026 |
Премиършип |
Балимина Юнайтед |
0 - 2 |
Гленторан |
3.38 |
3.34 |
1.90 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Линфийлд |
2 - 1 |
Гленторан |
2.72 |
3.19 |
2.26 |
| 08.08.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
2 - 0 |
Лимавади Юнайтед |
1.21 |
5.30 |
9.01 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
РФШ Рига |
2 - 0 |
Гленторан |
1.42 |
4.53 |
6.27 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Гленторан |
1 - 2 |
РФШ Рига |
4.30 |
3.88 |
1.67 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дъндела |
3 - 3 |
Гленторан |
15.86 |
7.59 |
1.09 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Гленторан |
1 - 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
2.58 |
3.43 |
2.32 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Гленторан |
1 - 2 |
Карнарвън Таун |
2.08 |
3.45 |
2.92 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Коулрейн |
6 - 2 |
Гленторан |
2.40 |
3.10 |
2.57 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.04.2026 |
Група за Титлата |
Гленторан |
0 - 0 |
Ларн |
1.76 |
3.32 |
3.90 |
| 06.03.2026 |
Купа Сев. Ирл. |
Гленторан |
1 - 1 |
Ларн |
2.34 |
3.00 |
2.86 |
| 10.02.2026 |
Премиършип |
Ларн |
2 - 2 |
Гленторан |
2.10 |
3.07 |
3.26 |
| 13.01.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
1 - 4 |
Ларн |
2.39 |
2.95 |
2.84 |
| 12.12.2025 |
Премиършип |
Ларн |
1 - 0 |
Гленторан |
2.14 |
3.10 |
3.14 |
| 26.04.2025 |
Група за Титлата |
Ларн |
0 - 0 |
Гленторан |
1.94 |
3.22 |
3.53 |
| 18.03.2025 |
Премиършип |
Гленторан |
2 - 2 |
Ларн |
2.28 |
3.08 |
2.89 |
| 02.11.2024 |
Премиършип |
Гленторан |
0 - 2 |
Ларн |
2.53 |
3.05 |
2.62 |
| 20.09.2024 |
Премиършип |
Ларн |
2 - 0 |
Гленторан |
1.96 |
3.08 |
3.63 |
| 16.04.2024 |
Група за Титлата |
Гленторан |
1 - 2 |
Ларн |
3.71 |
3.62 |
1.83 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
нямат победа
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ларн имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Премиършип класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коулрейн |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
10 |
| 2 |
Карик Рейнджърс |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
9 |
| 3 |
Дънганън Суифтс |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
9 |
| 4 |
Крусейдърс |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 5 |
Линфийлд |
4 |
3 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 6 |
Гленторан |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 7 |
Клифтънвил |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 8 |
Балимина Юнайтед |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 9 |
Ларн |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Лимавади Юнайтед |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 11 |
Портадаун |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 12 |
Бангор ФК |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ларн |
|
| Гленторан |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ларн |
Ларн |
|
Гленторан |
Гленторан |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Коулрейн |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Карик Рейнджърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Дънганън Суифтс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Крусейдърс |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Линфийлд |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Гленторан |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Клифтънвил |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Балимина Юнайтед |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Ларн |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Лимавади Юнайтед |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Портадаун |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Бангор ФК |
|
|
|
|
|
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ларн |
Гленторан |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
0 |
6 |
| Получени Голове |
0 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.37 |
3.13 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.41 |
1.25 |
1.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.91 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.76 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака