Северна Ирландия - Премиършип (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.23 |
3.09 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.26 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.02 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ларн, а гостите от Коулрейн.
Разстоянието между двата града е 62.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Инвър парк,
който има капацитет от
3 250 места.
Снимки от Google карта
стадион Инвър парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ларн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Премиършип |
Крусейдърс |
0 - 3 |
Ларн |
7.15 |
4.86 |
1.29 |
| 19.09.2026 |
Премиършип |
Карик Рейнджърс |
2 - 5 |
Ларн |
4.10 |
3.64 |
1.65 |
| 15.09.2026 |
Премиършип |
Ларн |
2 - 0 |
Клифтънвил |
1.61 |
3.65 |
4.40 |
| 12.09.2026 |
Премиършип |
Портадаун |
0 - 2 |
Ларн |
7.84 |
4.44 |
1.30 |
| 08.09.2026 |
Премиършип |
Ларн |
1 - 0 |
Бангор ФК |
1.14 |
6.23 |
12.79 |
| 04.09.2026 |
Премиършип |
Ларн |
2 - 1 |
Гленторан |
2.35 |
3.12 |
2.65 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Ларн |
0 - 2 |
Линкълн Ред Импс |
1.92 |
3.54 |
3.56 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Линкълн Ред Импс |
0 - 2 |
Ларн |
1.96 |
3.33 |
3.68 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 0 |
Ларн |
2.03 |
3.31 |
3.03 |
| 11.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Иберия 1999 |
1 - 1 |
Ларн |
1.64 |
3.65 |
5.17 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Коулрейн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 0 |
Клифтънвил |
1.34 |
4.49 |
6.65 |
| 04.10.2026 |
Премиършип |
Бангор ФК |
2 - 3 |
Коулрейн |
9.29 |
5.73 |
1.19 |
| 25.09.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 3 |
Линфийлд |
2.01 |
3.41 |
3.01 |
| 19.09.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 0 |
Лимавади Юнайтед |
1.15 |
6.23 |
11.33 |
| 15.09.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
1 - 2 |
Коулрейн |
2.63 |
3.28 |
2.27 |
| 11.09.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
3 - 2 |
Балимина Юнайтед |
1.40 |
4.21 |
5.89 |
| 05.09.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
4 - 1 |
Крусейдърс |
1.16 |
6.20 |
10.81 |
| 28.08.2026 |
Премиършип |
Портадаун |
0 - 3 |
Коулрейн |
7.18 |
4.59 |
1.31 |
| 22.08.2026 |
Премиършип |
Карик Рейнджърс |
0 - 2 |
Коулрейн |
3.40 |
3.66 |
1.81 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 0 |
Ларн |
2.03 |
3.31 |
3.03 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 0 |
Ларн |
2.03 |
3.31 |
3.03 |
| 03.07.2026 |
Суперкупа |
Ларн |
0 - 0 |
Коулрейн |
2.43 |
3.11 |
2.74 |
| 07.04.2026 |
Група за Титлата |
Ларн |
1 - 4 |
Коулрейн |
2.14 |
3.05 |
3.00 |
| 04.04.2026 |
Купа Сев. Ирл. |
Коулрейн |
1 - 1 |
Ларн |
2.36 |
2.95 |
2.85 |
| 02.01.2026 |
Премиършип |
Ларн |
3 - 0 |
Коулрейн |
2.27 |
3.03 |
2.94 |
| 25.11.2025 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 2 |
Ларн |
1.96 |
3.05 |
3.66 |
| 10.08.2025 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 0 |
Ларн |
1.69 |
3.40 |
4.52 |
| 12.04.2025 |
Група за Титлата |
Коулрейн |
1 - 2 |
Ларн |
2.18 |
3.09 |
3.04 |
| 15.03.2025 |
Премиършип |
Ларн |
1 - 1 |
Коулрейн |
2.22 |
3.03 |
3.03 |
| 10.11.2024 |
Премиършип |
Ларн |
2 - 1 |
Коулрейн |
1.66 |
3.74 |
4.24 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ларн имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Премиършип класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коулрейн |
11 |
9 |
1 |
1 |
23 |
10 |
+13 |
28 |
| 2 |
Линфийлд |
10 |
8 |
1 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
25 |
| 3 |
Ларн |
7 |
6 |
1 |
0 |
15 |
3 |
+12 |
19 |
| 4 |
Гленторан |
11 |
5 |
2 |
4 |
15 |
10 |
+5 |
17 |
| 5 |
Карик Рейнджърс |
11 |
5 |
1 |
5 |
19 |
17 |
+2 |
16 |
| 6 |
Крусейдърс |
11 |
5 |
0 |
6 |
15 |
21 |
-6 |
15 |
| 7 |
Дънганън Суифтс |
10 |
4 |
1 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
13 |
| 8 |
Балимина Юнайтед |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
12 |
| 9 |
Клифтънвил |
11 |
4 |
0 |
7 |
12 |
13 |
-1 |
12 |
| 10 |
Лимавади Юнайтед |
10 |
4 |
0 |
6 |
11 |
16 |
-5 |
12 |
| 11 |
Портадаун |
11 |
1 |
2 |
8 |
8 |
20 |
-12 |
5 |
| 12 |
Бангор ФК |
11 |
1 |
2 |
8 |
10 |
24 |
-14 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ларн |
|
| Коулрейн |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ларн |
Ларн |
|
Коулрейн |
Коулрейн |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Коулрейн |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Линфийлд |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 3 |
Ларн |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Гленторан |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Карик Рейнджърс |
|
2 - 5 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Крусейдърс |
|
0 - 3 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 7 |
Дънганън Суифтс |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 8 |
Балимина Юнайтед |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 9 |
Клифтънвил |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Лимавади Юнайтед |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Портадаун |
|
0 - 2 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Бангор ФК |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ларн |
Коулрейн |
| Победи |
6 |
9 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
15 |
23 |
| Получени Голове |
3 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.14 |
2.09 |
| Средно Получени |
0.43 |
0.91 |
| Мачове Вкарал |
86% |
91% |
| Мачове Получил |
29% |
55% |
| Гол/Гол |
29% |
55% |
| Над 1.5 |
71% |
73% |
| Над 2.5 |
43% |
64% |
| Над 3.5 |
14% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
13 |
| Получени Голове |
1 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
2.60 |
| Средно Получени |
0.33 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
60% |
| Гол/Гол |
33% |
60% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
80% |
| Над 3.5 |
0% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.23 |
3.09 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.26 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.63 |
2.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.02 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака