Италия - Серия С - Група В (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
13:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
3.72 |
5.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.98 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.97 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Латина, а гостите от Пезаро.
Разстоянието между двата града е 272.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Доменико Францони,
който има капацитет от
6 850 места, от които седящи 2 000.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Доменико Францони.
Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Латина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Серия С - В |
Латина |
2 - 0 |
Аталанта Б |
2.01 |
3.36 |
3.24 |
| 11.10.2026 |
Серия С - В |
Самбенедетезе |
1 - 1 |
Латина |
2.57 |
3.01 |
2.61 |
| 04.10.2026 |
Серия С - В |
Латина |
1 - 1 |
Остия Маре Лидо |
1.85 |
3.29 |
3.83 |
| 20.09.2026 |
Серия С - В |
Реджиана 1919 |
1 - 0 |
Латина |
1.87 |
3.27 |
3.81 |
| 16.09.2026 |
Серия С - В |
Латина |
1 - 1 |
Гуидония Монт. |
2.39 |
2.90 |
2.92 |
| 12.09.2026 |
Серия С - В |
Губио |
3 - 1 |
Латина |
2.66 |
2.90 |
2.61 |
| 05.09.2026 |
Серия С - В |
Латина |
2 - 0 |
Форли |
2.30 |
3.02 |
2.93 |
| 29.08.2026 |
Серия С - В |
Равена |
3 - 1 |
Латина |
1.79 |
3.18 |
4.35 |
| 23.08.2026 |
Серия С - В |
Латина |
0 - 0 |
Пинето |
2.01 |
3.02 |
3.62 |
| 16.08.2026 |
Купа Серия С |
Латина |
1 - 1 |
Остия Маре Лидо |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 равенства
в последните 6 домакинства.
Вис Пезаро 1898 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Серия С - В |
Вис Пезаро 1898 |
2 - 3 |
Гросето |
3.00 |
3.47 |
2.07 |
| 27.09.2026 |
Серия С - В |
Вис Пезаро 1898 |
2 - 1 |
Гуидония Монт. |
3.37 |
3.12 |
2.04 |
| 21.09.2026 |
Серия С - В |
Специя |
3 - 1 |
Вис Пезаро 1898 |
1.19 |
5.74 |
11.12 |
| 16.09.2026 |
Серия С - В |
Вис Пезаро 1898 |
1 - 4 |
Реджиана 1919 |
3.87 |
3.53 |
1.78 |
| 12.09.2026 |
Серия С - В |
Форли |
2 - 1 |
Вис Пезаро 1898 |
1.91 |
3.30 |
3.58 |
| 05.09.2026 |
Серия С - В |
Вис Пезаро 1898 |
1 - 2 |
Остия Маре Лидо |
2.22 |
3.24 |
2.87 |
| 02.09.2026 |
Купа Серия С |
Губио |
5 - 0 |
Вис Пезаро 1898 |
2.47 |
3.16 |
2.44 |
| 30.08.2026 |
Серия С - В |
Вис Пезаро 1898 |
2 - 2 |
Перуджа |
3.30 |
3.09 |
2.09 |
| 22.08.2026 |
Серия С - В |
Пескара |
2 - 0 |
Вис Пезаро 1898 |
1.49 |
3.79 |
5.85 |
| 15.08.2026 |
Купа Серия С |
Перуджа |
1 - 2 |
Вис Пезаро 1898 |
1.98 |
2.95 |
3.43 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Серия С - Група В класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Специя |
9 |
8 |
1 |
0 |
17 |
4 |
+13 |
25 |
| 2 |
Равена |
9 |
6 |
2 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
20 |
| 3 |
Гросето |
9 |
5 |
3 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
18 |
| 4 |
Ливорно |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 4 |
Торес |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 6 |
Реджиана 1919 |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
14 |
| 7 |
Гуидония Монтечелио |
9 |
3 |
4 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
13 |
| 8 |
Перуджа |
9 |
4 |
1 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 9 |
Кампобасо |
9 |
3 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
12 |
| 10 |
Пескара |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 11 |
Форли |
9 |
2 |
5 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
11 |
| 12 |
Вадо |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 13 |
Латина |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
10 |
| 14 |
Остия Маре Лидо |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Аталанта Б |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Пианезе |
9 |
1 |
4 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
7 |
| 17 |
Пинето |
8 |
1 |
4 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 18 |
Губио |
9 |
2 |
1 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 19 |
Самбенедетезе |
9 |
1 |
3 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 20 |
Вис Пезаро 1898 |
8 |
1 |
1 |
6 |
10 |
19 |
-9 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Латина |
|
| Вис Пезаро 1898 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Латина |
Латина |
|
Вис Пезаро 1898 |
Вис Пезаро 1898 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Специя |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Равена |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Гросето |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 4 |
Ливорно |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Торес |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Реджиана 1919 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 4 |
|
|
| 7 |
Гуидония Монтечелио |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Перуджа |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 9 |
Кампобасо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Пескара |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Форли |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Вадо |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Латина |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Остия Маре Лидо |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 15 |
Аталанта Б |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 16 |
Пианезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Пинето |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 18 |
Губио |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Самбенедетезе |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Вис Пезаро 1898 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
*** Римини - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Латина |
Вис Пезаро 1898 |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
9 |
10 |
| Получени Голове |
10 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.11 |
2.38 |
| Мачове Вкарал |
78% |
88% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
56% |
88% |
| Над 1.5 |
78% |
100% |
| Над 2.5 |
22% |
88% |
| Над 3.5 |
22% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.67 |
| Средно Получени |
0.40 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
80% |
67% |
| Мачове Получил |
40% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
67% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
3.72 |
5.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.98 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.97 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.80 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака