Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Лавал
Страсбург
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.10 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.38 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лавал, а гостите от Страсбург. Разстоянието между двата града е 631.4 км. Треньорът на гостите е Уго Оливейра (Пор). Мачът ще се играе на стадион Франсис льо Басе, който има капацитет от 18 739 места, от които седящи 10 739. Размерите на терена са 104 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Франсис льо Басе. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лавал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Лига 2 | Лавал | 5 - 2 | Реймс | 3.46 | 3.03 | 2.13 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 0 | Лавал | 1.98 | 2.98 | 4.04 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Аячо | 2.16 | 2.86 | 3.63 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Брест | 3 - 0 | Лавал | 1.92 | 2.99 | 4.25 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Лавал | 0 - 0 | Оксер | 2.18 | 2.83 | 3.61 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Лавал | 2.19 | 2.87 | 3.53 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Лавал | 2 - 4 | Бурж-Перона | 2.03 | 2.93 | 3.94 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Сошо | 1 - 1 | Лавал | 2.00 | 2.84 | 4.22 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Ред Стар Париж | 2.04 | 2.87 | 3.98 |
| 07.02.2017 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Лавал | 2.15 | 2.82 | 3.70 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Страсбург - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 2 | Аячо | 1.49 | 3.71 | 6.81 |
| 08.04.2017 | Лига 2 | Реймс | 1 - 1 | Страсбург | 1.94 | 3.11 | 4.01 |
| 03.04.2017 | Лига 2 | Страсбург | 2 - 0 | Сошо | 1.76 | 3.19 | 4.86 |
| 20.03.2017 | Лига 2 | Оксер | 0 - 2 | Страсбург | 2.95 | 2.92 | 2.46 |
| 11.03.2017 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 1 | Брест | 2.08 | 2.96 | 3.70 |
| 06.03.2017 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 1 | Страсбург | 3.04 | 2.93 | 2.39 |
| 01.03.2017 | Купа на Франция | Авранш | 1 - 1 | Страсбург | 3.57 | 3.17 | 2.07 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Страсбург | 0 - 2 | Клермонт Фут | 1.79 | 3.24 | 4.51 |
| 21.02.2017 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 2 | Тур | 1.82 | 3.12 | 4.54 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 1 | Страсбург | 3.22 | 2.86 | 2.34 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Лига 2 | Страсбург | 1 - 0 | Лавал | 1.92 | 2.96 | 4.31 |
| 15.01.2010 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 1 | Лавал | 2.23 | 2.99 | 3.22 |
| 13.08.2009 | Лига 2 | Лавал | 3 - 2 | Страсбург | 2.14 | 3.03 | 3.39 |
| 02.03.2002 | Лига 2 | Лавал | 3 - 0 | Страсбург | 2.53 | 2.62 | 3.04 |
| 17.08.2001 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 1 | Лавал | 1.53 | 3.70 | 7.00 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Лавал имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Лига 2 класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 33 | +12 | 59 |
| 2 | Страсбург | 33 | +12 | 56 |
| 3 | Ланс | 33 | +12 | 55 |
| 4 | Ним | 33 | +15 | 54 |
| 5 | Троа | 33 | +11 | 53 |
| 6 | Амиен | 33 | +11 | 51 |
| 7 | Реймс | 33 | +5 | 51 |
| 8 | Шамоа Ниор | 33 | -5 | 47 |
| 9 | Газелек Аячо | 33 | +3 | 45 |
| 10 | Льо Авър | 33 | +2 | 44 |
| 11 | Сошо | 33 | -3 | 42 |
| 12 | Клермонт Фут | 33 | +1 | 41 |
| 13 | Бурж-Перона | 33 | -4 | 41 |
| 14 | Валансиен | 33 | -2 | 40 |
| 15 | Аячо | 33 | -12 | 39 |
| 16 | Тур | 33 | -5 | 36 |
| 17 | Оксер | 33 | -13 | 35 |
| 18 | Орлеан | 33 | -12 | 31 |
| 19 | Ред Стар Париж | 33 | -18 | 31 |
| 20 | Лавал | 33 | -10 | 30 |
Хронология в първенството
| Лавал | |
| Страсбург | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лавал | Лавал | Страсбург | Страсбург | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Страсбург | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Ланс | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 4 | Ним | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 5 | Троа | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 6 | Амиен | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | ||
| 7 | Реймс | 5 - 2 | 0 - 2 | 5 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||
| 9 | Газелек Аячо | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Льо Авър | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Сошо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Клермонт Фут | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Бурж-Перона | 2 - 4 | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 14 | Валансиен | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Аячо | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | Тур | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 17 | Оксер | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 18 | Орлеан | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 19 | Ред Стар Париж | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Лавал | - | - | - | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Лавал | Страсбург | |
| Позиция | 20 | 2 |
| Точки | 30 | 56 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 10 |
| Точки | 17 | 18 |
Форма в шампионата
| Лавал | Страсбург | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
15 13 |
16
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
8 5 |
4
6 6 |
Голове в шампионата
| Лавал | Страсбург | |
|
Вкарани
Получени |
30
40 |
54
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
19 |
19
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.10 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.38 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
