Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
16:00
Ле Монт
Вил
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ле Мон сюр Лозана, а гостите от Вил. Разстоянието между двата града е 208.8 км. Мачът ще се играе на стадион Терен дьо Чатайгниер, който има капацитет от 15 786 места. Снимки от Google карта стадион Терен дьо Чатайгниер. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ле Монт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 2 | Шафхаузен | 3.21 | 3.22 | 2.08 |
| 15.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 4 - 1 | Ле Монт | 2.21 | 3.17 | 3.01 |
| 10.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 5 | Цюрих | 7.93 | 4.46 | 1.33 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 20.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 2 | Ксамакс | 3.30 | 3.14 | 2.10 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Ле Монт | 1.66 | 3.60 | 4.55 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.12 | 3.22 | 3.15 |
| 27.02.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 1 | Ле Монт | 1.63 | 3.54 | 4.91 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 2 | Ле Монт | 1.86 | 3.27 | 3.91 |
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 1 | Киасо | 2.10 | 3.10 | 3.35 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Вил - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 3 - 1 | Вил | 1.58 | 3.71 | 4.91 |
| 15.04.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Сервет | 4.33 | 3.70 | 1.65 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 4 | Волен | 1.96 | 3.41 | 3.34 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Вил | 1.72 | 3.53 | 4.14 |
| 18.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 3 | Киасо | 3.22 | 3.21 | 2.05 |
| 12.03.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 0 | Вил | 1.29 | 4.86 | 9.02 |
| 06.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Аарау | 2.96 | 3.35 | 2.15 |
| 01.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 0 | Вил | 1.86 | 3.41 | 3.70 |
| 25.02.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Вил | 1.43 | 4.05 | 6.33 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 4 | Цюрих | 4.60 | 3.80 | 1.62 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 0 | Ле Монт | 1.58 | 3.66 | 5.16 |
| 20.11.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 0 | Вил | 3.21 | 3.23 | 2.09 |
| 21.09.2016 | Чалъндж Лига | Вил | 2 - 0 | Ле Монт | 1.55 | 3.81 | 5.09 |
| 16.05.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 1 | Вил | 2.50 | 3.33 | 2.49 |
| 13.02.2016 | Чалъндж Лига | Вил | 3 - 0 | Ле Монт | 1.54 | 3.87 | 5.09 |
| 07.11.2015 | Чалъндж Лига | Вил | 3 - 1 | Ле Монт | 1.67 | 3.56 | 4.46 |
| 24.08.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Вил | 2.79 | 3.31 | 2.25 |
| 30.04.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 4 - 0 | Вил | 2.26 | 3.26 | 2.82 |
| 15.02.2015 | Чалъндж Лига | Вил | 3 - 1 | Ле Монт | 1.91 | 3.42 | 3.50 |
| 03.12.2014 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 2 | Вил | 2.46 | 3.23 | 2.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ле Монт имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 28 | +50 | 69 |
| 2 | Ксамакс | 30 | +25 | 63 |
| 3 | Сервет | 29 | +10 | 51 |
| 4 | Шафхаузен | 29 | -4 | 36 |
| 5 | Аарау | 29 | -8 | 36 |
| 6 | Винтертур | 30 | -11 | 35 |
| 7 | Волен | 30 | -15 | 30 |
| 8 | Ле Монт | 29 | -17 | 30 |
| 9 | Киасо | 29 | -13 | 29 |
| 10 | Вил | 29 | -17 | 25 |
Хронология в първенството
| Ле Монт | |
| Вил | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ле Монт | Ле Монт | Вил | Вил | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 2 - 5 | 1 - 1 | 2 - 5 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Ксамакс | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Сервет | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Шафхаузен | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Аарау | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Винтертур | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Волен | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 8 | Ле Монт | - | - | - | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Киасо | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Вил | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ле Монт | Вил | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 30 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 16 | 11 |
Форма в шампионата
| Ле Монт | Вил | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 13 |
7
7 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 6 |
3
2 9 |
Голове в шампионата
| Ле Монт | Вил | |
|
Вкарани
Получени |
24
41 |
29
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
18 |
14
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
