Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
16:00
Ле Монт
Волен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ле Мон сюр Лозана, а гостите от Волен. Разстоянието между двата града е 153.1 км. Мачът ще се играе на стадион Терен дьо Чатайгниер, който има капацитет от 15 786 места. Снимки от Google карта стадион Терен дьо Чатайгниер. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ле Монт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 5 - 1 | Ле Монт | 1.13 | 6.58 | 14.65 |
| 30.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 1 | Вил | 1.84 | 3.34 | 3.83 |
| 23.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 2 | Шафхаузен | 3.21 | 3.22 | 2.08 |
| 15.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 4 - 1 | Ле Монт | 2.21 | 3.17 | 3.01 |
| 10.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 5 | Цюрих | 7.93 | 4.46 | 1.33 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 20.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 2 | Ксамакс | 3.30 | 3.14 | 2.10 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Ле Монт | 1.66 | 3.60 | 4.55 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.12 | 3.22 | 3.15 |
| 27.02.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 1 | Ле Монт | 1.63 | 3.54 | 4.91 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Волен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 2 - 1 | Винтертур | 2.15 | 3.32 | 2.92 |
| 29.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 2 | Ксамакс | 3.48 | 3.45 | 1.91 |
| 22.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 3 | Волен | 1.75 | 3.59 | 3.98 |
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.82 | 3.22 | 2.29 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 4 | Волен | 1.96 | 3.41 | 3.34 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 19.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 2 | Волен | 1.59 | 3.78 | 4.85 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 0 | Волен | 1.99 | 3.21 | 3.50 |
| 04.03.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 2 | Сервет | 3.64 | 3.35 | 1.90 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 4 | Цюрих | 6.50 | 4.39 | 1.39 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 22.10.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 1 | Ле Монт | 2.25 | 3.28 | 2.85 |
| 24.07.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 3 | Волен | 2.49 | 3.21 | 2.57 |
| 08.05.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 0 | Волен | 2.46 | 3.15 | 2.63 |
| 02.04.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 2 - 1 | Ле Монт | 1.72 | 3.40 | 4.43 |
| 27.09.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 3 - 0 | Волен | 2.73 | 3.29 | 2.33 |
| 25.07.2015 | Чалъндж Лига | Волен | 2 - 2 | Ле Монт | 1.73 | 3.62 | 4.01 |
| 19.04.2015 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 1 | Ле Монт | 1.55 | 3.82 | 5.04 |
| 11.03.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 4 | Волен | 3.76 | 3.45 | 1.84 |
| 30.11.2014 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 2 | Волен | 2.74 | 3.25 | 2.31 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ле Монт имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Чалъндж Лига класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 32 | +56 | 78 |
| 2 | Ксамакс | 31 | +29 | 66 |
| 3 | Сервет | 31 | +9 | 52 |
| 4 | Шафхаузен | 31 | +1 | 42 |
| 5 | Аарау | 32 | -6 | 42 |
| 6 | Винтертур | 32 | -15 | 35 |
| 7 | Волен | 31 | -14 | 33 |
| 8 | Киасо | 31 | -14 | 30 |
| 9 | Ле Монт | 31 | -22 | 30 |
| 10 | Вил | 32 | -24 | 28 |
Хронология в първенството
| Ле Монт | |
| Волен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ле Монт | Ле Монт | Волен | Волен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 2 - 5 | 5 - 1 | 2 - 5 | 1 - 4 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Ксамакс | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Сервет | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 6 - 1 | 6 - 1 | |
| 4 | Шафхаузен | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 5 | Аарау | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 6 | Винтертур | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Волен | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | - | - | - | |
| 8 | Киасо | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Ле Монт | - | - | - | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Вил | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ле Монт | Волен | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 30 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 16 | 22 |
Форма в шампионата
| Ле Монт | Волен | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 15 |
10
3 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 7 |
7
1 7 |
Голове в шампионата
| Ле Монт | Волен | |
|
Вкарани
Получени |
25
47 |
38
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
19 |
24
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
