Англия - ЕФЛ Трофи (2026 - 2027)
вторник, 10 ноември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
5.00 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
2.88 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.80 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.11.2026 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лестър, а гостите от Уолсол.
Разстоянието между двата града е 57.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кинг Пауър Стейдиъм,
който има капацитет от
32 262 места.
Размерите на терена са 102 x 67 m.
Снимки от Google карта
стадион Кинг Пауър Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лестър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.11.2026 |
ФА Къп |
Оксфорд Сити |
2 - 4 |
Лестър |
7.50 |
5.10 |
1.32 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
2 - 2 |
Стивънидж |
1.65 |
4.00 |
4.65 |
| 27.10.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
3 - 0 |
Уигън |
1.37 |
4.87 |
6.99 |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Лутън Таун |
2 - 1 |
Лестър |
2.20 |
3.77 |
2.84 |
| 20.10.2026 |
Първа Лига |
Бромли |
0 - 4 |
Лестър |
4.11 |
4.05 |
1.72 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
2 - 1 |
Донкастър |
1.86 |
3.87 |
3.65 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
1 - 3 |
Питърбъро |
1.54 |
4.67 |
4.86 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Стивънидж |
2 - 1 |
Лестър |
2.87 |
3.49 |
2.14 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Барнзли |
1 - 1 |
Лестър |
3.11 |
3.81 |
2.06 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Стокпорт |
3 - 4 |
Лестър |
1.83 |
3.87 |
3.76 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Уолсол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.11.2026 |
ФА Къп |
Нюпорт Каунти |
3 - 1 |
Уолсол |
2.54 |
3.29 |
2.59 |
| 31.10.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 3 |
Уолсол |
2.53 |
3.50 |
2.53 |
| 26.10.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
2 - 4 |
Салфорд Сити |
3.15 |
3.59 |
2.08 |
| 20.10.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
3 - 0 |
Олдъм |
2.39 |
3.41 |
2.75 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Суиндън |
1 - 1 |
Уолсол |
2.65 |
3.57 |
2.41 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Флийтууд Таун |
1 - 1 |
Уолсол |
2.34 |
3.43 |
2.83 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 1 |
Уолсол |
2.40 |
3.34 |
2.80 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Уолсол |
1 - 6 |
Стивънидж |
2.67 |
3.15 |
2.43 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
2 - 0 |
Порт Вейл |
2.40 |
3.30 |
2.83 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
0 - 0 |
Рочдейл |
1.72 |
3.81 |
4.34 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.09.2024 |
Купа на Лигата |
Уолсол |
0 - 0 |
Лестър |
7.25 |
4.71 |
1.40 |
| 28.01.2023 |
ФА Къп |
Уолсол |
0 - 1 |
Лестър |
8.42 |
4.73 |
1.37 |
| 30.07.2014 |
Приятелски срещи |
Уолсол |
2 - 3 |
Лестър |
4.89 |
3.71 |
1.56 |
| 03.02.2009 |
Първа Лига |
Уолсол |
1 - 4 |
Лестър |
4.05 |
3.36 |
1.82 |
| 08.02.2003 |
Чемпиъншип |
Уолсол |
1 - 4 |
Лестър |
3.24 |
3.14 |
2.14 |
| 09.11.2002 |
Чемпиъншип |
Лестър |
2 - 0 |
Уолсол |
1.52 |
3.80 |
5.90 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Лестър имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лестър класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хъдърсфийлд |
14 |
8 |
5 |
1 |
28 |
12 |
+16 |
29 |
| 2 |
Стокпорт |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
14 |
+12 |
26 |
| 3 |
Оксфорд Юнайтед |
13 |
7 |
5 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
26 |
| 4 |
Лутън Таун |
14 |
7 |
3 |
4 |
27 |
21 |
+6 |
24 |
| 5 |
Плимут |
14 |
7 |
2 |
5 |
21 |
19 |
+2 |
23 |
| 6 |
Рединг |
14 |
6 |
4 |
4 |
25 |
15 |
+10 |
22 |
| 7 |
Брадфорд Сити |
13 |
6 |
4 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
22 |
| 8 |
Кембридж Юнайтед |
14 |
5 |
6 |
3 |
21 |
21 |
0 |
21 |
| 9 |
Шефилд Уензди |
13 |
5 |
5 |
3 |
22 |
14 |
+8 |
20 |
| 10 |
Лестър |
13 |
5 |
4 |
4 |
22 |
19 |
+3 |
19 |
| 11 |
Мансфийлд Таун |
13 |
5 |
4 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
19 |
| 12 |
Милтън Кийнс Донс |
13 |
4 |
6 |
3 |
22 |
20 |
+2 |
18 |
| 13 |
Уикъмб |
13 |
4 |
6 |
3 |
21 |
23 |
-2 |
18 |
| 14 |
Лейтън Ориент |
13 |
5 |
2 |
6 |
19 |
14 |
+5 |
17 |
| 15 |
Бъртън Албион |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
21 |
-3 |
17 |
| 16 |
Стивънидж |
12 |
4 |
4 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
16 |
| 17 |
Нотс Каунти |
12 |
3 |
5 |
4 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 18 |
Уимбълдън |
13 |
3 |
4 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
13 |
| 19 |
Блекпул |
12 |
3 |
3 |
6 |
17 |
21 |
-4 |
12 |
| 20 |
Донкастър |
13 |
3 |
3 |
7 |
14 |
22 |
-8 |
12 |
| 21 |
Уигън |
14 |
3 |
2 |
9 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 22 |
Питърбъро |
13 |
2 |
4 |
7 |
11 |
23 |
-12 |
10 |
| 23 |
Барнзли |
12 |
2 |
3 |
7 |
12 |
22 |
-10 |
9 |
| 24 |
Бромли |
13 |
2 |
3 |
8 |
13 |
33 |
-20 |
9 |
Уолсол класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
14 |
10 |
1 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
31 |
| 2 |
Барнет |
13 |
7 |
5 |
1 |
28 |
18 |
+10 |
26 |
| 3 |
Уолсол |
13 |
5 |
7 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
22 |
| 4 |
Крю Александра |
14 |
5 |
7 |
2 |
17 |
17 |
0 |
22 |
| 5 |
Челтнъм Таун |
14 |
6 |
3 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
21 |
| 6 |
Гримсби Таун |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
20 |
| 7 |
Йорк Сити |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
20 |
| 8 |
Джилингам |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
20 |
| 9 |
Акрингтън Стенли |
14 |
4 |
7 |
3 |
23 |
17 |
+6 |
19 |
| 10 |
Честърфийлд |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
21 |
+3 |
19 |
| 11 |
Транмиър Роувърс |
14 |
4 |
7 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
19 |
| 12 |
Екзитър |
14 |
5 |
4 |
5 |
11 |
9 |
+2 |
19 |
| 13 |
Суиндън |
14 |
5 |
4 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
19 |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
14 |
4 |
6 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 15 |
Шросбъри Таун |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
18 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
18 |
0 |
17 |
| 17 |
Бристъл Роувърс |
14 |
5 |
1 |
8 |
17 |
23 |
-6 |
16 |
| 18 |
Олдъм |
14 |
4 |
3 |
7 |
15 |
19 |
-4 |
15 |
| 19 |
Порт Вейл |
12 |
4 |
3 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
15 |
| 20 |
Рочдейл |
14 |
4 |
3 |
7 |
17 |
26 |
-9 |
15 |
| 21 |
Нортхямптън Таун |
13 |
3 |
5 |
5 |
9 |
10 |
-1 |
14 |
| 22 |
Родъръм Юнайтед |
14 |
2 |
6 |
6 |
18 |
25 |
-7 |
12 |
| 23 |
Колчестър |
13 |
2 |
6 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 24 |
Кроули Таун |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
21 |
-8 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
5.00 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
2.88 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.80 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.11.2026 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака