Норвегия - Купа на Норвегия (2024)
20:05
Левангер
Викинг Ставангер
с резултат 2 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 4.33 | 1.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.20 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.22 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Левангер, а гостите от Ставангер. Разстоянието между двата града е 607.9 км. Мачът ще се играе на стадион Моан Фритидспарк, който има капацитет от 6 000 места. Снимки от Google карта стадион Моан Фритидспарк. Мачът ще се играе в 19:05 местно време.
Отговорна Игра
Левангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 0 | Согндал | 1.90 | 3.67 | 3.36 |
| 01.05.2024 | Купа на Норвегия | Левангер | 1 - 0 | Бран Берген | 9.46 | 5.75 | 1.22 |
| 27.04.2024 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 2 | Левангер | 2.61 | 3.60 | 2.28 |
| 24.04.2024 | Купа на Норвегия | Стьордалс Блинк | 0 - 1 | Левангер | 4.06 | 4.32 | 1.58 |
| 20.04.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 2 | Конгсвингер | 2.45 | 3.47 | 2.44 |
| 15.04.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 0 - 1 | Левангер | 2.03 | 3.57 | 3.12 |
| 06.04.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 5 - 0 | Мос | 2.28 | 3.38 | 2.79 |
| 01.04.2024 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Левангер | 2.04 | 3.50 | 3.11 |
| 22.03.2024 | Приятелски срещи | Левангер | 3 - 0 | Ранхайм | 2.40 | 3.90 | 2.28 |
| 15.03.2024 | Приятелски срещи | Кристиансунд | 1 - 1 | Левангер | - | - | - |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Викинг Ставангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2024 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 1 | Тромсьо | 1.53 | 4.24 | 5.24 |
| 01.05.2024 | Купа на Норвегия | Тромсдален | 0 - 4 | Викинг Ставангер | 8.30 | 6.45 | 1.21 |
| 28.04.2024 | Елитсериен | Од БК | 3 - 3 | Викинг Ставангер | 3.01 | 3.65 | 2.10 |
| 21.04.2024 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 1 - 1 | Фредрикстад | 1.68 | 3.98 | 4.26 |
| 14.04.2024 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 1 - 1 | Бран Берген | 2.53 | 3.60 | 2.46 |
| 06.04.2024 | Елитсериен | Бодьо Глимт | 1 - 0 | Викинг Ставангер | 1.41 | 4.95 | 6.16 |
| 01.04.2024 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 1 - 0 | Сарпсборг 08 | 1.79 | 3.98 | 3.74 |
| 24.03.2024 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 5 - 0 | Розенборг | 2.05 | 3.90 | 3.08 |
| 17.03.2024 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 2 - 0 | Хаугесунд | 1.76 | 4.01 | 3.65 |
| 11.03.2024 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 2 - 1 | Флекерьой | 1.09 | 10.70 | 27.00 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2018 | Първа Дивизия | Викинг Ставангер | 3 - 0 | Левангер | 1.34 | 5.01 | 6.87 |
| 13.05.2018 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 0 | Викинг Ставангер | 4.57 | 3.69 | 1.64 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Левангер имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Левангер класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стриндхайм | 5 | +10 | 12 |
| 2 | Стьордалс Блинк | 5 | +6 | 10 |
| 3 | Стрьомен | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Киелсос | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Тромсдален | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Шайд | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Ейдсволд ТФ | 5 | +2 | 10 |
| 8 | Гроруд | 5 | +4 | 8 |
| 9 | Уленсакер Киса | 5 | +1 | 6 |
| 10 | Фолу | 5 | -3 | 3 |
| 11 | Йовик-Лин | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Алта | 5 | -6 | 3 |
| 13 | Юнкерен | 5 | -11 | 3 |
| 14 | Волеренга Осло 2 | 5 | -13 | 0 |
Викинг Ставангер класиране в Елитсериен
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бодьо Глимт | 6 | +11 | 16 |
| 2 | Бран Берген | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Молде | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Фредрикстад | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Стрьомгодсет | 6 | -1 | 10 |
| 6 | Викинг Ставангер | 6 | +1 | 9 |
| 7 | КФУМ Осло | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Кристиансунд | 6 | 0 | 9 |
| 9 | Розенборг | 6 | -1 | 9 |
| 10 | Од БК | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Сарпсборг 08 | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Лилестрьом | 6 | -4 | 7 |
| 13 | Хаугесунд | 6 | -4 | 6 |
| 14 | Сандефьорд | 5 | -2 | 4 |
| 15 | ХамКам | 7 | -4 | 3 |
| 16 | Тромсьо | 5 | -8 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 4.33 | 1.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.20 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.22 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра