България - Група за Титлата (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 48
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.25 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от София.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 3.0 км.
Треньорът на домакините е Хулио Веласкес (Исп), а на гостите Христо Янев (Бъл).
Мачът ще се играе на стадион
Георги Аспарухов,
който има капацитет от
18 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Георги Аспарухов.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Левски София - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
Лудогорец Разград |
1 - 1 |
Левски София |
1.75 |
3.52 |
4.38 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Левски София |
0 - 1 |
Лудогорец Разград |
2.10 |
3.27 |
3.28 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Левски София |
1 - 0 |
ЦСКА 1948 София |
1.58 |
3.68 |
5.24 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
1 - 3 |
Левски София |
2.47 |
3.05 |
2.73 |
| 13.04.2026 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
1 - 1 |
Левски София |
2.62 |
2.80 |
2.87 |
| 09.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Левски София |
1 - 0 |
Арда Кърджали |
1.41 |
3.96 |
7.83 |
| 05.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Добруджа Добрич |
2 - 2 |
Левски София |
7.93 |
3.94 |
1.41 |
| 21.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Левски София |
2 - 1 |
Черно море |
1.40 |
4.05 |
7.81 |
| 15.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Берое |
0 - 1 |
Левски София |
9.63 |
4.78 |
1.29 |
| 09.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Левски София |
1 - 0 |
Локомотив Пловдив |
1.33 |
4.52 |
8.67 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
ЦСКА София - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
1 - 1 |
ЦСКА 1948 София |
2.03 |
3.21 |
3.53 |
| 08.05.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА 1948 София |
0 - 1 |
ЦСКА София |
2.87 |
3.16 |
2.34 |
| 03.05.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
1 - 0 |
Лудогорец Разград |
2.67 |
3.19 |
2.46 |
| 29.04.2026 |
Купа на България |
ЦСКА София |
0 - 0 |
Лудогорец Разград |
2.32 |
3.23 |
2.75 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
1 - 3 |
Левски София |
2.47 |
3.05 |
2.73 |
| 21.04.2026 |
Купа на България |
Лудогорец Разград |
1 - 2 |
ЦСКА София |
1.69 |
3.37 |
4.67 |
| 13.04.2026 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
1 - 1 |
Левски София |
2.62 |
2.80 |
2.87 |
| 08.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 1 |
ЦСКА София |
10.21 |
4.89 |
1.27 |
| 04.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Берое |
0 - 3 |
ЦСКА София |
9.39 |
4.36 |
1.33 |
| 22.03.2026 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
2 - 0 |
Добруджа Добрич |
1.22 |
5.40 |
12.33 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
1 - 3 |
Левски София |
2.47 |
3.05 |
2.73 |
| 13.04.2026 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
1 - 1 |
Левски София |
2.62 |
2.80 |
2.87 |
| 08.11.2025 |
Първа ПФЛ |
Левски София |
0 - 1 |
ЦСКА София |
2.05 |
3.09 |
3.60 |
| 02.03.2025 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
2 - 2 |
Левски София |
2.40 |
3.01 |
2.91 |
| 19.10.2024 |
Първа ПФЛ |
Левски София |
1 - 0 |
ЦСКА София |
2.07 |
3.17 |
3.30 |
| 27.04.2024 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
3 - 1 |
Левски София |
1.84 |
3.23 |
4.26 |
| 07.04.2024 |
Първа ПФЛ |
Левски София |
0 - 2 |
ЦСКА София |
2.64 |
2.81 |
2.78 |
| 07.10.2023 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
1 - 1 |
Левски София |
2.18 |
2.97 |
3.43 |
| 07.06.2023 |
Група за Титлата |
Левски София |
0 - 2 |
ЦСКА София |
2.69 |
3.02 |
2.52 |
| 17.04.2023 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
0 - 0 |
Левски София |
2.24 |
2.85 |
3.31 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Левски София имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Група за Титлата класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Левски София |
34 |
24 |
5 |
5 |
69 |
25 |
+44 |
77 |
| 2 |
Лудогорец Разград |
34 |
18 |
10 |
6 |
60 |
24 |
+36 |
64 |
| 3 |
ЦСКА София |
34 |
18 |
9 |
7 |
47 |
27 |
+20 |
63 |
| 4 |
ЦСКА 1948 София |
34 |
19 |
6 |
9 |
53 |
35 |
+18 |
63 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Левски София |
|
| ЦСКА София |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Левски София |
Левски София |
|
ЦСКА София |
ЦСКА София |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Левски София |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 2 |
Лудогорец Разград |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 3 |
ЦСКА София |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
ЦСКА 1948 София |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Левски София |
ЦСКА София |
| Победи |
24 |
18 |
| Равни |
5 |
9 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
69 |
47 |
| Получени Голове |
25 |
27 |
| Средно Вкарани |
2.03 |
1.38 |
| Средно Получени |
0.74 |
0.79 |
| Мачове Вкарал |
79% |
76% |
| Мачове Получил |
62% |
59% |
| Гол/Гол |
47% |
41% |
| Над 1.5 |
68% |
65% |
| Над 2.5 |
56% |
32% |
| Над 3.5 |
32% |
21% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
14 |
7 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
2 |
5 |
| Вкарани Голове |
39 |
18 |
| Получени Голове |
10 |
14 |
| Средно Вкарани |
2.29 |
1.12 |
| Средно Получени |
0.59 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
82% |
69% |
| Мачове Получил |
47% |
56% |
| Гол/Гол |
35% |
25% |
| Над 1.5 |
65% |
62% |
| Над 2.5 |
59% |
25% |
| Над 3.5 |
29% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.25 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 48
За да гласувате, щракнете на знака