Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
13:15
Лейшоес
Бенфика Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.38 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матузиньош, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 276.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Мар, който има капацитет от 16 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Мар. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лейшоес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Лейшоес | 2.50 | 2.86 | 2.90 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Фафе | 1.81 | 3.25 | 4.27 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Лейшоес | 2.21 | 3.01 | 3.21 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 2.04 | 3.00 | 3.68 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Лейшоес | 2.04 | 3.12 | 3.48 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 4 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.13 | 3.01 | 3.37 |
| 18.01.2017 | Купа на Португалия | Бенфика | 6 - 2 | Лейшоес | 1.06 | 9.95 | 24.24 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 2 | Лейшоес | 1.65 | 3.29 | 5.40 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 0 | Лейшоес | 1.69 | 3.20 | 5.19 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Пенафиел | 3.17 | 2.67 | 2.45 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Фреамунде | 2.26 | 3.09 | 3.03 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.34 | 3.10 | 2.89 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 2 | Авеш | 3.13 | 3.19 | 2.15 |
| 03.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Визела | 1.68 | 3.44 | 4.78 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.02 | 3.18 |
| 23.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Варзин | 2.16 | 3.20 | 3.10 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.48 | 3.10 | 2.67 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.24 | 3.80 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.28 | 3.08 | 2.99 |
| 16.12.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.79 | 3.43 | 4.02 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Лейшоес | 1.81 | 3.31 | 4.11 |
| 13.04.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 2 | Лейшоес | 1.95 | 3.28 | 3.56 |
| 02.12.2015 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 0 | Бенфика Б | 2.78 | 3.00 | 2.48 |
| 01.02.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Лейшоес | 1.54 | 3.76 | 5.39 |
| 17.08.2014 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.94 | 3.17 | 2.23 |
| 29.01.2014 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.91 | 3.20 | 2.26 |
| 15.09.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 5 - 1 | Лейшоес | 2.09 | 3.17 | 3.28 |
| 23.02.2013 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.24 | 3.11 | 3.00 |
| 29.09.2012 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 0 | Лейшоес | 1.88 | 3.24 | 3.87 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Лейшоес имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 28 | +30 | 61 |
| 2 | Авеш | 28 | +15 | 53 |
| 3 | Академика Коимбра | 29 | +6 | 44 |
| 4 | Варзин | 28 | +4 | 44 |
| 5 | Бенфика Б | 28 | +4 | 44 |
| 6 | Санта Клара | 28 | -2 | 43 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 29 | +9 | 41 |
| 8 | Пенафиел | 28 | +1 | 40 |
| 9 | Спортинг Ковиля | 28 | +1 | 38 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 29 | -7 | 38 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 28 | +2 | 37 |
| 12 | Жил Висенте | 28 | 0 | 37 |
| 13 | Униао Мадейра | 28 | -3 | 36 |
| 14 | Фамаликао | 28 | -4 | 35 |
| 15 | Академико Визеу | 29 | -4 | 35 |
| 16 | Визела | 28 | -4 | 34 |
| 17 | Фафе | 28 | -4 | 33 |
| 18 | Порто Б | 28 | -6 | 33 |
| 19 | Лейшоес | 28 | 0 | 31 |
| 20 | Фреамунде | 28 | -3 | 31 |
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 28 | -12 | 28 |
| 22 | Олянензе | 28 | -23 | 18 |
Хронология в първенството
| Лейшоес | |
| Бенфика Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лейшоес | Лейшоес | Бенфика Б | Бенфика Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Авеш | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Варзин | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Бенфика Б | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 7 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 10 | Кова Да Пиедаде | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
| 12 | Жил Висенте | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 14 | Фамаликао | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 15 | Академико Визеу | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 16 | Визела | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 17 | Фафе | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Порто Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 19 | Лейшоес | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 20 | Фреамунде | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 22 | Олянензе | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Лейшоес | Бенфика Б | |
| Позиция | 19 | 5 |
| Точки | 31 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 9 |
| Точки | 19 | 16 |
Форма в шампионата
| Лейшоес | Бенфика Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
10 11 |
12
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
7 2 |
4
4 6 |
Голове в шампионата
| Лейшоес | Бенфика Б | |
|
Вкарани
Получени |
26
26 |
37
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
9 |
13
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.38 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
