Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Лейшоес
Фафе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матузиньош, а гостите от Фафе. Разстоянието между двата града е 52.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Мар, който има капацитет от 16 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Мар. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лейшоес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Лейшоес | 2.21 | 3.01 | 3.21 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 2.04 | 3.00 | 3.68 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Лейшоес | 2.04 | 3.12 | 3.48 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 4 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.13 | 3.01 | 3.37 |
| 18.01.2017 | Купа на Португалия | Бенфика | 6 - 2 | Лейшоес | 1.06 | 9.95 | 24.24 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 2 | Лейшоес | 1.65 | 3.29 | 5.40 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 0 | Лейшоес | 1.69 | 3.20 | 5.19 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Пенафиел | 3.17 | 2.67 | 2.45 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Лейшоес | 1.63 | 3.27 | 5.61 |
| 14.12.2016 | Купа на Португалия | Лейшоес | 2 - 1 | Тондела | 3.44 | 3.03 | 2.12 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Фафе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Олянензе | 1.73 | 3.43 | 4.39 |
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 3 | Фафе | 1.75 | 3.18 | 4.73 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 2.18 | 3.13 | 3.13 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 0 | Фафе | 2.17 | 3.00 | 3.29 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 4 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.53 | 3.00 | 2.72 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Авеш | 3.87 | 3.14 | 1.92 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Фафе | 1.87 | 3.15 | 4.07 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 1 | Жил Висенте | 2.36 | 2.87 | 3.08 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Фафе | 1.94 | 3.12 | 3.84 |
| 05.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Визела | 2.27 | 2.86 | 3.27 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 0 - 0 | Лейшоес | 2.38 | 3.01 | 2.88 |
Лига Португал 2 класиране към 15.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 25 | +30 | 57 |
| 2 | Авеш | 26 | +16 | 52 |
| 3 | Академика Коимбра | 26 | +6 | 41 |
| 4 | Варзин | 26 | +4 | 41 |
| 4 | Бенфика Б | 26 | +4 | 41 |
| 6 | Пенафиел | 26 | +3 | 39 |
| 7 | Санта Клара | 26 | -4 | 39 |
| 8 | Жил Висенте | 26 | 0 | 35 |
| 9 | Спортинг Ковиля | 25 | +2 | 34 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 26 | +1 | 34 |
| 11 | Кова Да Пиедаде | 26 | -6 | 34 |
| 12 | Спортинг Брага Б | 26 | +3 | 34 |
| 13 | Униао Мадейра | 26 | -3 | 34 |
| 14 | Визела | 26 | +1 | 33 |
| 15 | Фамаликао | 26 | -4 | 32 |
| 16 | Фафе | 26 | -4 | 31 |
| 17 | Лейшоес | 26 | 0 | 29 |
| 18 | Порто Б | 26 | -8 | 29 |
| 19 | Фреамунде | 26 | -3 | 28 |
| 20 | Академико Визеу | 26 | -6 | 28 |
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 26 | -11 | 27 |
| 22 | Олянензе | 26 | -21 | 17 |
Хронология в първенството
| Лейшоес | |
| Фафе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лейшоес | Лейшоес | Фафе | Фафе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Авеш | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 3 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Варзин | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 4 | Бенфика Б | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 8 | Жил Висенте | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 11 | Кова Да Пиедаде | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 3 | |||
| 12 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Визела | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Фамаликао | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 16 | Фафе | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 17 | Лейшоес | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 18 | Порто Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 19 | Фреамунде | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 20 | Академико Визеу | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 22 | Олянензе | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Лейшоес | Фафе | |
| Позиция | 17 | 16 |
| Точки | 29 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 3 |
| Точки | 18 | 18 |
Форма в шампионата
| Лейшоес | Фафе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 11 |
8
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 2 |
5
3 5 |
Голове в шампионата
| Лейшоес | Фафе | |
|
Вкарани
Получени |
24
24 |
34
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
8 |
18
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
