Португалия - Лига Португал 2 (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.30 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.30 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матузиньош, а гостите от Луроза.
Разстоянието между двата града е 24.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ещадио до Мар,
който има капацитет от
16 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Ещадио до Мар.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лейшоес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
1 - 2 |
Лейшоес |
2.25 |
3.12 |
2.92 |
| 01.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Маритимо |
3 - 2 |
Лейшоес |
1.91 |
3.22 |
3.64 |
| 25.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
2 - 0 |
Портимонензе |
1.92 |
3.30 |
3.53 |
| 20.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Порто Б |
0 - 3 |
Лейшоес |
2.48 |
3.20 |
2.55 |
| 12.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
2 - 0 |
Оливейрензе |
1.73 |
3.50 |
4.16 |
| 06.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Торензе |
1 - 1 |
Лейшоес |
1.87 |
3.26 |
3.76 |
| 22.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
3 - 2 |
Пасош Ферейра |
2.18 |
2.99 |
3.20 |
| 14.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Академико Визеу |
3 - 1 |
Лейшоес |
1.76 |
3.34 |
4.13 |
| 08.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
1 - 4 |
Униао Лейрия |
2.59 |
3.07 |
2.51 |
| 28.02.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
0 - 1 |
Лейшоес |
2.11 |
3.17 |
3.13 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Лузитания - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 2 |
Торензе |
3.39 |
3.30 |
1.95 |
| 02.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Оливейрензе |
0 - 0 |
Лузитания |
2.25 |
3.22 |
2.82 |
| 26.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
2 - 0 |
Пасош Ферейра |
2.27 |
3.03 |
2.94 |
| 19.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
3 - 2 |
Лузитания |
2.25 |
3.16 |
2.90 |
| 13.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 1 |
Порто Б |
2.24 |
3.08 |
2.96 |
| 05.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
0 - 0 |
Лузитания |
1.78 |
3.38 |
3.99 |
| 21.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
0 - 3 |
Академико Визеу |
3.13 |
3.13 |
2.13 |
| 15.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
4 - 3 |
Лузитания |
1.92 |
3.21 |
3.66 |
| 08.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 0 |
Спортинг Лисабон Б |
2.45 |
3.16 |
2.60 |
| 01.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
2 - 1 |
Лузитания |
1.87 |
3.23 |
3.83 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.01.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
2 - 2 |
Лейшоес |
1.99 |
3.07 |
3.53 |
Лига Португал 2 класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Маритимо |
33 |
20 |
6 |
7 |
49 |
26 |
+23 |
66 |
| 2 |
Академико Визеу |
33 |
17 |
7 |
9 |
58 |
33 |
+25 |
58 |
| 3 |
Торензе |
33 |
17 |
5 |
11 |
42 |
33 |
+9 |
56 |
| 4 |
Визела |
33 |
14 |
9 |
10 |
39 |
36 |
+3 |
51 |
| 5 |
Униао Лейрия |
33 |
13 |
10 |
10 |
50 |
44 |
+6 |
49 |
| 6 |
Порто Б |
33 |
14 |
6 |
13 |
39 |
42 |
-3 |
48 |
| 7 |
Лейшоес |
33 |
14 |
5 |
14 |
44 |
54 |
-10 |
47 |
| 8 |
Фейрензе |
33 |
12 |
9 |
12 |
35 |
38 |
-3 |
45 |
| 9 |
Бенфика Б |
33 |
11 |
11 |
11 |
43 |
42 |
+1 |
44 |
| 10 |
Лузитания |
33 |
11 |
10 |
12 |
43 |
50 |
-7 |
43 |
| 11 |
Шавеш |
33 |
12 |
6 |
15 |
39 |
39 |
0 |
42 |
| 12 |
Пенафиел |
33 |
11 |
8 |
14 |
36 |
37 |
-1 |
41 |
| 13 |
Спортинг Лисабон Б |
33 |
13 |
2 |
18 |
41 |
34 |
+7 |
41 |
| 14 |
Фелгейраш 1932 |
33 |
10 |
11 |
12 |
29 |
37 |
-8 |
41 |
| 15 |
Фарензе |
33 |
10 |
10 |
13 |
31 |
36 |
-5 |
40 |
| 16 |
Портимонензе |
33 |
10 |
7 |
16 |
38 |
49 |
-11 |
37 |
| 17 |
Пасош Ферейра |
33 |
8 |
12 |
13 |
32 |
47 |
-15 |
36 |
| 18 |
Оливейрензе |
33 |
8 |
10 |
15 |
33 |
44 |
-11 |
34 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лейшоес |
|
| Лузитания |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лейшоес |
Лейшоес |
|
Лузитания |
Лузитания |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Маритимо |
1 - 4 |
3 - 2 |
1 - 4 |
|
0 - 4 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 2 |
Академико Визеу |
1 - 5 |
3 - 1 |
1 - 5 |
|
0 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Торензе |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Визела |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 5 |
Униао Лейрия |
1 - 4 |
1 - 3 |
1 - 4 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Порто Б |
2 - 4 |
0 - 3 |
2 - 4 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Лейшоес |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 8 |
Фейрензе |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Бенфика Б |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Лузитания |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Шавеш |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Пенафиел |
3 - 2 |
0 - 0 |
3 - 2 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 13 |
Спортинг Лисабон Б |
0 - 4 |
0 - 1 |
0 - 4 |
|
1 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 14 |
Фелгейраш 1932 |
3 - 0 |
0 - 1 |
3 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 15 |
Фарензе |
0 - 2 |
1 - 2 |
0 - 2 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Портимонензе |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
3 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 17 |
Пасош Ферейра |
3 - 2 |
3 - 1 |
3 - 2 |
|
2 - 0 |
1 - 5 |
1 - 5 |
| 18 |
Оливейрензе |
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лейшоес |
Лузитания |
| Победи |
14 |
11 |
| Равни |
5 |
10 |
| Загуби |
14 |
12 |
| Вкарани Голове |
44 |
43 |
| Получени Голове |
54 |
50 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.30 |
| Средно Получени |
1.64 |
1.52 |
| Мачове Вкарал |
76% |
76% |
| Мачове Получил |
73% |
76% |
| Гол/Гол |
55% |
61% |
| Над 1.5 |
82% |
76% |
| Над 2.5 |
58% |
58% |
| Над 3.5 |
36% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани Голове |
22 |
24 |
| Получени Голове |
31 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.38 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.94 |
1.69 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
69% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
62% |
| Над 1.5 |
81% |
75% |
| Над 2.5 |
62% |
69% |
| Над 3.5 |
44% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.30 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.30 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака