Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Лейшоес
Олянензе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 5.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.18 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Матузиньош, а гостите от Оляо. Разстоянието между двата града е 467.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Мар, който има капацитет от 16 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Мар. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лейшоес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 0 | Лейшоес | 2.36 | 2.88 | 3.04 |
| 14.04.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Академика Коимбра | 2.25 | 2.92 | 3.20 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Фреамунде | 1.79 | 3.12 | 4.52 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 2 | Лейшоес | 2.38 | 3.01 | 2.89 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Спортинг Лисабон Б | 2.00 | 3.21 | 3.45 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | Лейшоес | 2.07 | 3.14 | 3.35 |
| 12.03.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Авеш | 2.97 | 2.91 | 2.38 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 2 | Лейшоес | 2.50 | 2.84 | 2.89 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.94 | 3.21 | 3.73 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Лейшоес | 2.50 | 2.86 | 2.90 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Олянензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 3 | Спортинг Брага Б | 3.37 | 3.33 | 2.00 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Олянензе | 1.59 | 3.57 | 5.24 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Академико Визеу | 2.90 | 3.13 | 2.30 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 5 - 1 | Олянензе | 1.33 | 4.48 | 8.49 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 3 | Жил Висенте | 2.60 | 2.97 | 2.65 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 0 | Олянензе | 1.29 | 4.72 | 8.66 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 2 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.49 | 2.95 | 2.78 |
| 03.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Олянензе | 1.58 | 3.74 | 5.10 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 1 | Варзин | 3.05 | 3.24 | 2.17 |
| 20.02.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | Олянензе | 1.77 | 3.39 | 4.20 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 3 - 1 | Лейшоес | 2.39 | 2.87 | 3.02 |
| 08.05.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 2 | Олянензе | 1.60 | 3.47 | 5.46 |
| 20.12.2015 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 2 | Лейшоес | 2.00 | 3.12 | 3.61 |
| 25.01.2015 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 1 | Олянензе | 2.25 | 3.03 | 3.05 |
| 13.08.2014 | Купа на Лигата | Лейшоес | 0 - 0 | Олянензе | 2.69 | 2.89 | 3.23 |
| 09.08.2014 | Лига Португал 2 | Олянензе | 2 - 0 | Лейшоес | 2.25 | 3.30 | 4.52 |
| 02.05.2010 | Примейра Лига | Олянензе | 1 - 0 | Лейшоес | 1.90 | 3.20 | 3.80 |
| 21.12.2009 | Примейра Лига | Лейшоес | 2 - 2 | Олянензе | 2.09 | 3.09 | 3.46 |
| 15.04.2007 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Лейшоес | 2.54 | 3.06 | 2.46 |
| 19.11.2006 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 1 | Олянензе | 1.66 | 3.39 | 4.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лейшоес имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 37 | +29 | 73 |
| 2 | Авеш | 37 | +17 | 68 |
| 3 | Варзин | 37 | +5 | 58 |
| 4 | Бенфика Б | 37 | 0 | 56 |
| 5 | Пенафиел | 37 | +2 | 56 |
| 6 | Санта Клара | 37 | +1 | 55 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 37 | +12 | 55 |
| 8 | Жил Висенте | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 37 | +7 | 54 |
| 10 | Академика Коимбра | 37 | +6 | 53 |
| 11 | Униао Мадейра | 37 | +2 | 53 |
| 12 | Порто Б | 37 | +2 | 51 |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 37 | +1 | 50 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 37 | +2 | 49 |
| 15 | Академико Визеу | 37 | -6 | 45 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 37 | -15 | 45 |
| 17 | Фамаликао | 37 | -5 | 44 |
| 18 | Визела | 37 | -9 | 42 |
| 19 | Лейшоес | 37 | -3 | 41 |
| 20 | Фреамунде | 37 | -9 | 39 |
| 21 | Фафе | 37 | -12 | 36 |
| 22 | Олянензе | 37 | -34 | 22 |
Хронология в първенството
| Лейшоес | |
| Олянензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лейшоес | Лейшоес | Олянензе | Олянензе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Авеш | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Варзин | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Бенфика Б | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 6 | Санта Клара | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | |||
| 7 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Жил Висенте | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 12 | Порто Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 15 | Академико Визеу | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 17 | Фамаликао | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 18 | Визела | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Лейшоес | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 20 | Фреамунде | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 21 | Фафе | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 22 | Олянензе | 3 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Лейшоес | Олянензе | |
| Позиция | 19 | 22 |
| Точки | 41 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 22 |
| Точки | 26 | 9 |
Форма в шампионата
| Лейшоес | Олянензе | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
14 14 |
5
7 25 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 4 |
2
3 13 |
Голове в шампионата
| Лейшоес | Олянензе | |
|
Вкарани
Получени |
37
40 |
38
72 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
15 |
18
40 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 5.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.18 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
