Франция - Лига 3 (2017 - 2018)
21:00
Лез Ербиер
Булон
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.02.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лез Ербиер, а гостите от Булон. Разстоянието между двата града е 468.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Масабиел, който има капацитет от 5 000 места. Снимки от Google карта стадион Стад Масабиел. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лез Ербиер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2018 | Лига 3 | Родес | 0 - 0 | Лез Ербиер | 2.04 | 3.01 | 3.49 |
| 09.02.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 2 - 1 | Антанта ССГ | 2.47 | 3.01 | 2.70 |
| 06.02.2018 | Купа на Франция | Оксер | 0 - 3 | Лез Ербиер | 1.53 | 3.70 | 6.16 |
| 02.02.2018 | Лига 3 | Конкарно | 2 - 2 | Лез Ербиер | 2.24 | 2.99 | 3.06 |
| 19.01.2018 | Лига 3 | Сп. Клуб Лион | 1 - 2 | Лез Ербиер | 2.33 | 2.84 | 3.07 |
| 12.01.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 1 - 3 | Шамбли | 2.38 | 2.93 | 2.90 |
| 20.12.2017 | Лига 3 | Лавал | 1 - 1 | Лез Ербиер | 2.02 | 3.07 | 3.46 |
| 15.12.2017 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.80 | 2.93 | 2.45 |
| 24.11.2017 | Лига 3 | Лез Ербиер | 2 - 2 | Авранш | 2.13 | 3.10 | 3.18 |
| 17.11.2017 | Лига 3 | Консолат Марсилия | 3 - 3 | Лез Ербиер | 2.15 | 3.07 | 3.16 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Булон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2018 | Лига 3 | Булон | 2 - 1 | Шамбли | 2.11 | 2.94 | 3.39 |
| 09.02.2018 | Лига 3 | Безие | 1 - 1 | Булон | 2.39 | 2.96 | 2.86 |
| 02.02.2018 | Лига 3 | Булон | 1 - 0 | Лавал | 2.30 | 2.99 | 2.98 |
| 19.01.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 2 | Булон | 1.82 | 3.20 | 4.10 |
| 08.01.2018 | Купа на Франция | Ланс | 2 - 2 | Булон | 1.54 | 3.76 | 5.70 |
| 20.12.2017 | Лига 3 | Консолат Марсилия | 1 - 0 | Булон | 2.87 | 3.10 | 2.30 |
| 15.12.2017 | Лига 3 | Булон | 1 - 1 | Шоле | 2.15 | 3.12 | 3.12 |
| 08.12.2017 | Лига 3 | По | 2 - 3 | Булон | 2.49 | 2.97 | 2.71 |
| 25.11.2017 | Лига 3 | Булон | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 2.44 | 2.99 | 2.75 |
| 17.11.2017 | Лига 3 | Кретей-Луситанос | 3 - 0 | Булон *** | 2.51 | 2.95 | 2.69 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2017 | Лига 3 | Булон | 1 - 2 | Лез Ербиер | 1.90 | 2.92 | 4.17 |
| 24.02.2017 | Лига 3 | Лез Ербиер | 1 - 2 | Булон | 2.68 | 2.99 | 2.49 |
| 16.09.2016 | Лига 3 | Булон | 3 - 0 | Лез Ербиер | 1.85 | 3.31 | 3.76 |
| 06.05.2016 | Лига 3 | Лез Ербиер | 3 - 3 | Булон | 2.21 | 3.06 | 3.04 |
| 11.12.2015 | Лига 3 | Булон | 1 - 1 | Лез Ербиер | 2.47 | 2.96 | 2.73 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лез Ербиер имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 3 класиране към 23.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гренобъл Фут 38 | 21 | +10 | 38 |
| 2 | Родес | 20 | +8 | 36 |
| 3 | Ред Стар Париж | 20 | +9 | 33 |
| 4 | Шоле | 20 | +5 | 28 |
| 5 | Лавал | 21 | +1 | 27 |
| 6 | Антанта ССГ | 21 | -2 | 27 |
| 7 | Консолат Марсилия | 21 | -5 | 27 |
| 8 | По | 19 | +4 | 26 |
| 9 | Конкарно | 21 | +2 | 26 |
| 10 | Безие | 21 | -2 | 26 |
| 11 | Булон | 20 | -2 | 25 |
| 12 | Спортинг Клуб Лион | 21 | -5 | 25 |
| 13 | Дюнкерк | 20 | 0 | 23 |
| 14 | Лез Ербиер | 21 | -7 | 23 |
| 15 | Шамбли | 20 | 0 | 22 |
| 16 | Авранш | 20 | -8 | 19 |
| 17 | Кретей-Луситанос | 19 | -8 | 19 |
Хронология в първенството
| Лез Ербиер | |
| Булон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лез Ербиер | Лез Ербиер | Булон | Булон | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 2 | Родес | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 3 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Шоле | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Лавал | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Антанта ССГ | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||
| 7 | Консолат Марсилия | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | По | 4 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 9 | Конкарно | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Безие | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Булон | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 12 | Спортинг Клуб Лион | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Дюнкерк | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Лез Ербиер | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 15 | Шамбли | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 16 | Авранш | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 17 | Кретей-Луситанос | 3 - 1 | 3 - 0* | 3 - 0* | ||||
Класиране в шампионата
| Лез Ербиер | Булон | |
| Позиция | 14 | 11 |
| Точки | 23 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 10 | 9 |
Форма в шампионата
| Лез Ербиер | Булон | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 8 |
6
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 5 |
2
3 4 |
Голове в шампионата
| Лез Ербиер | Булон | |
|
Вкарани
Получени |
24
31 |
21
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
15 |
10
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.02.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
