Норвегия - Елитсериен (2026)
събота, 16 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
4.00 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.22 |
2.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лилестрьом, а гостите от Сандефьорд.
Разстоянието между двата града е 103.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Оросен,
който има капацитет от
11 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Оросен.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лилестрьом - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Елитсериен |
Розенборг |
2 - 0 |
Лилестрьом |
2.54 |
3.47 |
2.47 |
| 03.05.2026 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
4 - 0 |
Сарпсборг 08 |
1.70 |
4.04 |
3.94 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
0 - 2 |
Бодьо Глимт |
3.20 |
3.96 |
1.91 |
| 19.04.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
0 - 2 |
Лилестрьом |
2.40 |
3.58 |
2.57 |
| 15.04.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
0 - 0 |
Лилестрьом |
1.74 |
3.74 |
4.07 |
| 11.04.2026 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
3 - 1 |
Старт Кристиансанд |
1.44 |
4.58 |
5.79 |
| 06.04.2026 |
Елитсериен |
Молде |
0 - 1 |
Лилестрьом |
2.09 |
3.70 |
2.94 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Йоргрите |
1 - 0 |
Лилестрьом |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Купа на Норвегия |
Бодьо Глимт |
4 - 0 |
Лилестрьом |
1.28 |
5.54 |
7.22 |
| 15.03.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
1 - 3 |
Лилестрьом |
3.37 |
3.62 |
1.95 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Сандефьорд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
2 - 0 |
Кристиансунд |
1.56 |
4.10 |
4.91 |
| 03.05.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
1 - 0 |
Олесунд |
1.69 |
3.99 |
4.05 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
3 - 1 |
Сандефьорд |
1.51 |
4.12 |
5.51 |
| 18.04.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
0 - 0 |
Розенборг |
1.96 |
3.63 |
3.32 |
| 12.04.2026 |
Елитсериен |
Бран Берген |
0 - 1 |
Сандефьорд |
1.56 |
4.16 |
4.75 |
| 07.04.2026 |
Елитсериен |
КФУМ Осло |
1 - 2 |
Сандефьорд |
2.10 |
3.50 |
3.07 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Стрьомгодсет |
2 - 2 |
Сандефьорд |
2.83 |
3.77 |
2.04 |
| 22.03.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
0 - 2 |
Сарпсборг 08 |
2.02 |
3.84 |
3.02 |
| 15.03.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
1 - 0 |
Сандефьорд |
1.89 |
3.84 |
3.34 |
| 08.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сандефьорд |
3 - 2 |
Старт Кристиансанд |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.01.2026 |
Приятелски срещи |
Лилестрьом |
1 - 2 |
Сандефьорд |
2.35 |
3.40 |
2.57 |
| 23.11.2024 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
0 - 3 |
Сандефьорд |
2.13 |
3.57 |
2.99 |
| 21.04.2024 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
0 - 1 |
Лилестрьом |
3.05 |
3.39 |
2.18 |
| 16.02.2024 |
Приятелски срещи |
Лилестрьом |
2 - 2 |
Сандефьорд |
1.73 |
3.93 |
3.85 |
| 03.12.2023 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
1 - 0 |
Лилестрьом |
1.66 |
4.26 |
4.27 |
| 16.07.2023 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
4 - 2 |
Сандефьорд |
1.27 |
5.59 |
9.59 |
| 27.01.2023 |
Приятелски срещи |
Лилестрьом |
2 - 1 |
Сандефьорд |
- |
- |
- |
| 21.08.2022 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
3 - 0 |
Сандефьорд |
1.30 |
5.45 |
9.29 |
| 21.05.2022 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
1 - 4 |
Лилестрьом |
3.07 |
3.46 |
2.16 |
| 12.12.2021 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
2 - 0 |
Сандефьорд |
1.58 |
4.11 |
4.94 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Лилестрьом имат изиграни 7 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тромсьо |
10 |
7 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
23 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
8 |
7 |
0 |
1 |
21 |
6 |
+15 |
21 |
| 3 |
Лилестрьом |
8 |
5 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
16 |
| 4 |
Бодьо Глимт |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
13 |
| 5 |
Молде |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 6 |
ХамКам |
7 |
4 |
1 |
2 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 7 |
Сандефьорд |
8 |
4 |
1 |
3 |
7 |
7 |
0 |
13 |
| 8 |
Бран Берген |
8 |
3 |
1 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
10 |
| 9 |
Кристиансунд |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 11 |
Волеренга Осло |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
8 |
| 12 |
КФУМ Осло |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 13 |
Розенборг |
8 |
2 |
2 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
8 |
| 14 |
Фредрикстад |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
7 |
| 15 |
Старт Кристиансанд |
8 |
0 |
4 |
4 |
6 |
16 |
-10 |
4 |
| 16 |
Олесунд |
7 |
0 |
3 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лилестрьом |
|
| Сандефьорд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лилестрьом |
Лилестрьом |
|
Сандефьорд |
Сандефьорд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тромсьо |
|
0 - 0 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Лилестрьом |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Бодьо Глимт |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 5 |
Молде |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
ХамКам |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Сандефьорд |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Бран Берген |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Кристиансунд |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Сарпсборг 08 |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
0 - 2 |
|
|
| 11 |
Волеренга Осло |
|
0 - 2 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
КФУМ Осло |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Розенборг |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 14 |
Фредрикстад |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Старт Кристиансанд |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
Олесунд |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лилестрьом |
Сандефьорд |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
7 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
0.88 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
62% |
62% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
38% |
25% |
| Над 3.5 |
38% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
67% |
75% |
| Мачове Получил |
67% |
75% |
| Гол/Гол |
33% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
67% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
4.00 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.22 |
2.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака