Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Лимавади Юнайтед
(Северна Ирландия)
Балинамалард Юнайтед
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.57 | 6.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.13 | 2.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 4.68 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.56 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.64 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лимавади, а гостите от Балинамалард. Разстоянието между двата града е 81.4 км.
Отговорна Игра
Лимавади Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | Приятелски срещи | Лимавади Юнайтед | 0 - 1 | Коулрейн | 4.47 | 3.71 | 1.61 |
| 07.03.2026 | Купа Сев. Ирл. | Лимавади Юнайтед | 0 - 2 | Коулрейн | 6.72 | 4.33 | 1.37 |
| 06.02.2026 | Купа Сев. Ирл. | Лимавади Юнайтед | 1 - 0 | Линфийлд | 6.56 | 4.51 | 1.36 |
| 10.07.2025 | Приятелски срещи | Крусейдърс | 0 - 0 | Лимавади Юнайтед | 1.48 | 4.15 | 5.08 |
| 01.02.2025 | Купа Сев. Ирл. | Крусейдърс | 1 - 0 | Лимавади Юнайтед | 1.18 | 6.43 | 10.30 |
| 04.01.2025 | Купа Сев. Ирл. | Лимавади Юнайтед | 0 - 0 | Ларн | 15.13 | 7.31 | 1.12 |
| 01.10.2024 | Купа на Лигата | Лимавади Юнайтед | 0 - 2 | Клифтънвил | - | - | - |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Лимавади Юнайтед | 3 - 2 | Балимина Юнайтед | 4.39 | 4.05 | 1.56 |
| 28.11.2023 | Купа на Лигата | Лимавади Юнайтед | 0 - 1 | Гленавон | 6.88 | 4.84 | 1.33 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Лимавади Юнайтед | 2 - 0 | Дъндела | 3.90 | 3.74 | 1.69 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 8 домакинства.
Балинамалард Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2026 | Купа Сев. Ирл. | Балинамалард Юнайтед | 0 - 3 | Инститют | 2.40 | 3.32 | 2.50 |
| 07.10.2025 | Купа на Лигата | Балимина Юнайтед | 1 - 0 | Балинамалард Юнайтед | 1.28 | 4.88 | 8.74 |
| 17.07.2025 | Приятелски срещи | Дънганън Суифтс | 4 - 0 | Балинамалард Юнайтед | - | - | - |
| 01.02.2025 | Купа Сев. Ирл. | Балинамалард Юнайтед | 0 - 3 | Карик Рейнджърс | 5.02 | 4.02 | 1.50 |
| 01.10.2024 | Купа на Лигата | Балинамалард Юнайтед | 0 - 4 | Коулрейн | - | - | - |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Нюри Сити | 3 - 2 | Балинамалард Юнайтед | 1.51 | 4.02 | 4.88 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Балинамалард Юнайтед | 1 - 5 | Ардс ФК | 2.23 | 3.51 | 2.61 |
| 25.07.2023 | Приятелски срещи | Нюри Сити | 1 - 0 | Балинамалард Юнайтед | 1.37 | 4.79 | 6.19 |
| 07.01.2023 | Купа Сев. Ирл. | Балинамалард Юнайтед | 1 - 2 | Гленавон | - | - | - |
| 13.09.2022 | Купа на Лигата | Баликлеър Комрадс | 2 - 2 | Балинамалард Юнайтед | 3.68 | 3.79 | 1.75 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2012 | Чемпиъншип | Лимавади Юнайтед | 0 - 1 | Балинамалард Юнайтед | - | - | - |
| 03.09.2011 | Чемпиъншип | Балинамалард Юнайтед | 2 - 1 | Лимавади Юнайтед | - | - | - |
| 12.04.2011 | Чемпиъншип | Балинамалард Юнайтед | 0 - 2 | Лимавади Юнайтед | 3.00 | 3.35 | 2.00 |
| 06.11.2010 | Чемпиъншип | Лимавади Юнайтед | 3 - 2 | Балинамалард Юнайтед | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Лимавади Юнайтед имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.57 | 6.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.13 | 2.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 4.68 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.56 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.64 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра