Северна Ирландия - Премиършип (2026 - 2027)
събота, 15 август, 2026
17:00
Лимавади Юнайтед
Карик Рейнджърс
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Карик Рейнджърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.89 |
3.45 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.63 |
1.22 |
1.35 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.16 |
1.55 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.19 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лимавади, а гостите от Карикфъргъс.
Разстоянието между двата града е 82.1 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лимавади Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
2 - 0 |
Лимавади Юнайтед |
1.21 |
5.30 |
9.01 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лимавади Юнайтед |
0 - 0 |
Балинамалард Юнайтед |
1.37 |
4.57 |
6.05 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лимавади Юнайтед |
0 - 1 |
Коулрейн |
4.47 |
3.71 |
1.61 |
| 07.03.2026 |
Купа Сев. Ирл. |
Лимавади Юнайтед |
0 - 2 |
Коулрейн |
6.72 |
4.33 |
1.37 |
| 06.02.2026 |
Купа Сев. Ирл. |
Лимавади Юнайтед |
1 - 0 |
Линфийлд |
6.56 |
4.51 |
1.36 |
| 10.07.2025 |
Приятелски срещи |
Крусейдърс |
0 - 0 |
Лимавади Юнайтед |
1.48 |
4.15 |
5.08 |
| 01.02.2025 |
Купа Сев. Ирл. |
Крусейдърс |
1 - 0 |
Лимавади Юнайтед |
1.18 |
6.43 |
10.30 |
| 04.01.2025 |
Купа Сев. Ирл. |
Лимавади Юнайтед |
0 - 0 |
Ларн |
15.13 |
7.31 |
1.12 |
| 01.10.2024 |
Купа на Лигата |
Лимавади Юнайтед |
0 - 2 |
Клифтънвил |
- |
- |
- |
| 06.07.2024 |
Приятелски срещи |
Лимавади Юнайтед |
3 - 2 |
Балимина Юнайтед |
4.39 |
4.05 |
1.56 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 7 домакинства.
Карик Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Премиършип |
Карик Рейнджърс |
1 - 0 |
Портадаун |
1.75 |
3.63 |
3.66 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Карик Рейнджърс |
8 - 1 |
Баликлеър Комрадс |
1.34 |
5.50 |
5.68 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Карик Рейнджърс |
1 - 0 |
Ардс ФК |
1.39 |
4.82 |
5.21 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Карик Рейнджърс |
0 - 3 |
Балимина Юнайтед |
1.84 |
3.50 |
3.46 |
| 06.05.2026 |
Плейофи |
Дънганън Суифтс |
3 - 1 |
Карик Рейнджърс |
2.89 |
3.47 |
2.02 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Гленавон |
2 - 3 |
Карик Рейнджърс |
2.64 |
3.24 |
2.26 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Бангор ФК |
0 - 3 |
Карик Рейнджърс |
3.61 |
3.52 |
1.77 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Карик Рейнджърс |
2 - 3 |
Балимина Юнайтед |
1.88 |
3.27 |
3.41 |
| 07.04.2026 |
Група за Изпадане |
Портадаун |
1 - 1 |
Карик Рейнджърс |
2.65 |
3.33 |
2.21 |
| 28.03.2026 |
Група за Изпадане |
Карик Рейнджърс |
6 - 1 |
Крусейдърс |
1.43 |
4.09 |
5.38 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.04.2011 |
Чемпиъншип |
Лимавади Юнайтед |
6 - 2 |
Карик Рейнджърс |
- |
- |
- |
| 07.08.2010 |
Чемпиъншип |
Карик Рейнджърс |
1 - 1 |
Лимавади Юнайтед |
- |
- |
- |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Лимавади Юнайтед имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Премиършип класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Балимина Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Коулрейн |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Гленторан |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Клифтънвил |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Карик Рейнджърс |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Крусейдърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 7 |
Портадаун |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 8 |
Дънганън Суифтс |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 9 |
Лимавади Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 10 |
Линфийлд |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 11 |
Бангор ФК |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Ларн |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лимавади Юнайтед |
|
| Карик Рейнджърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лимавади Юнайтед |
Карик Рейнджърс |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.89 |
3.45 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.63 |
1.22 |
1.35 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.16 |
1.55 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.19 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Карик Рейнджърс