Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Линкълн Сити
Колчестър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Линкълн, а гостите от Колчестър. Разстоянието между двата града е 177.8 км. Мачът ще се играе на стадион Синсил Банк, който има капацитет от 10 120 места. Размерите на терена са 100 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Синсил Банк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Линкълн Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Втора Лига | Линкълн Сити | 0 - 0 | Уикъмб | 2.26 | 3.25 | 3.07 |
| 14.04.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 1 - 0 | Линкълн Сити | 3.38 | 3.13 | 2.16 |
| 08.04.2018 | ЕФЛ Трофи | Линкълн Сити | 1 - 0 | Шросбъри Таун | 2.91 | 3.18 | 2.26 |
| 02.04.2018 | Втора Лига | Карлайл | 0 - 1 | Линкълн Сити | 2.59 | 3.20 | 2.64 |
| 30.03.2018 | Втора Лига | Линкълн Сити | 3 - 2 | Екзитър | 1.71 | 3.50 | 4.79 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Моркамб | 0 - 0 | Линкълн Сити | 3.68 | 3.25 | 2.00 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Линкълн Сити | 3 - 1 | Гримсби Таун | 1.68 | 3.55 | 5.04 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Честърфийлд | 1 - 3 | Линкълн Сити | 3.88 | 3.25 | 1.95 |
| 06.03.2018 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Линкълн Сити | 2.35 | 3.10 | 3.03 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Линкълн Сити | 1 - 4 | Крю Александра | 1.59 | 3.84 | 5.31 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 3 | Нотс Каунти | 2.36 | 3.14 | 2.98 |
| 07.04.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Акрингтън Стенли | 2.68 | 3.13 | 2.59 |
| 02.04.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Колчестър | 2.81 | 3.21 | 2.43 |
| 30.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Лутън Таун | 3.65 | 3.36 | 1.98 |
| 24.03.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 1 | Колчестър | 2.69 | 3.18 | 2.55 |
| 20.03.2018 | Втора Лига | Моркамб | 0 - 0 | Колчестър | 2.83 | 3.17 | 2.45 |
| 17.03.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Йоувил | 1.86 | 3.40 | 4.00 |
| 10.03.2018 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Колчестър | 1.97 | 3.30 | 3.76 |
| 24.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Барнет | 1.96 | 3.33 | 3.72 |
| 17.02.2018 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 0 | Колчестър | 2.96 | 3.30 | 2.30 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 0 | Линкълн Сити | 2.83 | 3.17 | 2.46 |
Втора Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Акрингтън Стенли | 42 | +29 | 87 |
| 2 | Лутън Таун | 43 | +46 | 83 |
| 3 | Уикъмб | 43 | +21 | 78 |
| 4 | Екзитър | 43 | +11 | 76 |
| 5 | Нотс Каунти | 43 | +21 | 73 |
| 6 | Ковънтри | 43 | +14 | 71 |
| 7 | Линкълн Сити | 42 | +14 | 68 |
| 8 | Мансфийлд Таун | 43 | +14 | 67 |
| 9 | Суиндън | 43 | 0 | 64 |
| 10 | Карлайл | 43 | +7 | 62 |
| 11 | Колчестър | 43 | +3 | 61 |
| 12 | Нюпорт Каунти | 41 | -1 | 57 |
| 13 | Кроули Таун | 43 | -7 | 57 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 42 | -9 | 57 |
| 15 | Стивънидж | 44 | -6 | 52 |
| 16 | Челтнъм Таун | 43 | +1 | 51 |
| 17 | Крю Александра | 43 | -16 | 47 |
| 18 | Йоувил | 42 | -12 | 46 |
| 19 | Порт Вейл | 43 | -12 | 46 |
| 20 | Моркамб | 42 | -13 | 44 |
| 21 | Форест Грийн Роувърс | 42 | -21 | 43 |
| 22 | Гримсби Таун | 43 | -29 | 42 |
| 23 | Барнет | 43 | -25 | 37 |
| 24 | Честърфийлд | 42 | -30 | 35 |
Хронология в първенството
| Линкълн Сити | |
| Колчестър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Линкълн Сити | Линкълн Сити | Колчестър | Колчестър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Акрингтън Стенли | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Лутън Таун | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Уикъмб | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Екзитър | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | |||
| 5 | Нотс Каунти | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Ковънтри | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Линкълн Сити | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 8 | Мансфийлд Таун | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Суиндън | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 10 | Карлайл | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Колчестър | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Нюпорт Каунти | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Кроули Таун | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Стивънидж | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | Челтнъм Таун | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | Крю Александра | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Йоувил | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Порт Вейл | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 20 | Моркамб | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 21 | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 22 | Гримсби Таун | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 23 | Барнет | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 24 | Честърфийлд | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Линкълн Сити | Колчестър | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 68 | 61 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 12 |
| Точки | 40 | 28 |
Форма в шампионата
| Линкълн Сити | Колчестър | |
|
Победи
Равни Загуби |
18
14 10 |
16
13 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 3 |
7
7 7 |
Голове в шампионата
| Линкълн Сити | Колчестър | |
|
Вкарани
Получени |
57
43 |
52
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
35
21 |
22
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
