Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Линкълн Сити
Нотс Каунти
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Линкълн, а гостите от Нотингам. Разстоянието между двата града е 51.0 км. Мачът ще се играе на стадион Синсил Банк, който има капацитет от 10 120 места. Размерите на терена са 100 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Синсил Банк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Линкълн Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2018 | ЕФЛ Трофи | Рочдейл | 0 - 1 | Линкълн Сити | 1.90 | 3.43 | 3.57 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 4 - 2 | Линкълн Сити | 1.78 | 3.57 | 4.27 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 2 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 1.53 | 3.89 | 5.99 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 3 - 0 | Стивънидж | 1.73 | 3.63 | 4.60 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Линкълн Сити | 2.63 | 3.12 | 2.67 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 2 - 0 | Акрингтън Стенли | 2.10 | 3.39 | 3.29 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Йоувил | 0 - 2 | Линкълн Сити | 3.54 | 3.32 | 2.04 |
| 05.12.2017 | ЕФЛ Трофи | Линкълн Сити | 3 - 2 | Акрингтън Стенли | 2.32 | 3.24 | 2.80 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 3 - 1 | Порт Вейл | 2.07 | 3.29 | 3.49 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 0 | Линкълн Сити | 2.83 | 3.17 | 2.46 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | ФА Къп | Брентфорд | 0 - 1 | Нотс Каунти | 1.47 | 4.38 | 6.35 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 0 | Порт Вейл | 2.13 | 3.16 | 3.44 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Суиндън | 1 - 0 | Нотс Каунти | 2.67 | 3.24 | 2.56 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 4 | Нотс Каунти | 3.78 | 3.34 | 1.95 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 3 | Кембридж Юнайтед | 1.80 | 3.47 | 4.21 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Гримсби Таун | 1.90 | 3.43 | 3.86 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Лутън Таун | 1 - 1 | Нотс Каунти | 1.72 | 3.71 | 4.49 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Колчестър | 2.02 | 3.37 | 3.50 |
| 21.11.2017 | Втора Лига | Йоувил | 1 - 1 | Нотс Каунти | 3.83 | 3.46 | 1.90 |
| 18.11.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Челтнъм Таун | 2.00 | 3.44 | 3.49 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2017 | ЕФЛ Трофи | Линкълн Сити | 2 - 1 | Нотс Каунти | 2.21 | 3.32 | 2.93 |
| 23.09.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 4 - 1 | Линкълн Сити | 2.78 | 3.13 | 2.51 |
| 13.04.2010 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Линкълн Сити | 1.30 | 4.50 | 8.25 |
| 29.09.2009 | Втора Лига | Линкълн Сити | 0 - 3 | Нотс Каунти | 3.63 | 3.30 | 1.95 |
| 28.03.2009 | Втора Лига | Линкълн Сити | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.01 | 3.26 | 3.48 |
| 20.12.2008 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 1 | Линкълн Сити | 2.54 | 3.18 | 2.58 |
| 11.03.2008 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 1 | Линкълн Сити | 2.38 | 3.23 | 2.64 |
| 24.11.2007 | Втора Лига | Линкълн Сити | 2 - 1 | Нотс Каунти | 2.41 | 3.15 | 2.61 |
| 03.02.2007 | Втора Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Линкълн Сити | 2.41 | 3.18 | 2.63 |
| 05.08.2006 | Втора Лига | Линкълн Сити | 1 - 1 | Нотс Каунти | 1.98 | 3.22 | 3.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Линкълн Сити имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 13.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 26 | +37 | 54 |
| 2 | Нотс Каунти | 26 | +18 | 50 |
| 3 | Ковънтри | 26 | +10 | 44 |
| 4 | Акрингтън Стенли | 25 | +12 | 43 |
| 5 | Уикъмб | 26 | +11 | 43 |
| 6 | Линкълн Сити | 26 | +11 | 43 |
| 7 | Мансфийлд Таун | 26 | +9 | 43 |
| 8 | Екзитър | 25 | +3 | 42 |
| 9 | Колчестър | 27 | +5 | 41 |
| 10 | Суиндън | 25 | +4 | 41 |
| 11 | Нюпорт Каунти | 26 | +5 | 39 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 26 | -6 | 37 |
| 13 | Карлайл | 26 | 0 | 34 |
| 14 | Челтнъм Таун | 27 | -2 | 34 |
| 15 | Гримсби Таун | 27 | -10 | 34 |
| 16 | Стивънидж | 26 | -3 | 33 |
| 17 | Кроули Таун | 26 | -6 | 33 |
| 18 | Порт Вейл | 27 | -6 | 31 |
| 19 | Крю Александра | 26 | -12 | 29 |
| 20 | Моркамб | 26 | -10 | 28 |
| 21 | Йоувил | 26 | -11 | 27 |
| 22 | Форест Грийн Роувърс | 26 | -21 | 23 |
| 23 | Честърфийлд | 27 | -25 | 21 |
| 24 | Барнет | 26 | -13 | 20 |
Хронология в първенството
| Линкълн Сити | |
| Нотс Каунти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Линкълн Сити | Линкълн Сити | Нотс Каунти | Нотс Каунти | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | Нотс Каунти | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 3 | Ковънтри | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 4 | Акрингтън Стенли | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 5 | Уикъмб | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 6 | Линкълн Сити | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 7 | Мансфийлд Таун | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 8 | Екзитър | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 9 | Колчестър | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 10 | Суиндън | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 12 | Кембридж Юнайтед | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | ||||
| 13 | Карлайл | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Челтнъм Таун | 1 - 0 | 3 - 1 | |||||
| 15 | Гримсби Таун | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 16 | Стивънидж | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 17 | Кроули Таун | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Порт Вейл | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 19 | Крю Александра | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 20 | Моркамб | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 21 | Йоувил | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 22 | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
| 23 | Честърфийлд | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 24 | Барнет | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Линкълн Сити | Нотс Каунти | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 43 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 25 | 19 |
Форма в шампионата
| Линкълн Сити | Нотс Каунти | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 7 |
14
8 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 2 |
5
4 4 |
Голове в шампионата
| Линкълн Сити | Нотс Каунти | |
|
Вкарани
Получени |
35
24 |
44
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
9 |
18
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
