Франция - Лига 1 (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
4.00 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.22 |
2.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лион, а гостите от Ланс.
Разстоянието между двата града е 542.0 км.
Треньорът на домакините е Пауло Фонсека (Пор), а на гостите Пиер Саж (Фра).
Мачът ще се играе на стадион
Парк Олимпик Лион,
който има капацитет от
59 186 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Парк Олимпик Лион.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лион - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Тулуза |
2 - 1 |
Лион |
4.08 |
3.80 |
1.80 |
| 03.05.2026 |
Лига 1 |
Лион |
4 - 2 |
Рен |
2.11 |
3.74 |
3.09 |
| 25.04.2026 |
Лига 1 |
Лион |
3 - 2 |
Оксер |
1.60 |
3.91 |
5.35 |
| 19.04.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 2 |
Лион |
1.29 |
5.74 |
8.77 |
| 12.04.2026 |
Лига 1 |
Лион |
2 - 0 |
Лориен |
1.62 |
3.97 |
5.22 |
| 05.04.2026 |
Лига 1 |
Анже |
0 - 0 |
Лион |
4.86 |
3.74 |
1.69 |
| 22.03.2026 |
Лига 1 |
Лион |
1 - 2 |
Монако |
2.76 |
3.51 |
2.40 |
| 19.03.2026 |
ЛЕ Финали |
Лион |
0 - 2 |
Селта Виго |
2.11 |
3.26 |
3.51 |
| 15.03.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
0 - 0 |
Лион |
3.73 |
3.37 |
2.01 |
| 12.03.2026 |
ЛЕ Финали |
Селта Виго |
1 - 1 |
Лион |
2.05 |
3.37 |
3.54 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Ланс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
0 - 2 |
Пари Сен Жермен |
3.13 |
3.90 |
2.05 |
| 08.05.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 0 |
Нант |
1.43 |
4.81 |
6.36 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 1 |
Ланс |
4.49 |
4.03 |
1.68 |
| 24.04.2026 |
Лига 1 |
Брест |
3 - 3 |
Ланс |
5.13 |
4.17 |
1.59 |
| 21.04.2026 |
Купа на Франция |
Ланс |
4 - 1 |
Тулуза |
1.50 |
4.01 |
5.31 |
| 17.04.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
3 - 2 |
Тулуза |
1.47 |
4.47 |
6.27 |
| 11.04.2026 |
Приятелски срещи |
Ланс |
2 - 1 |
Руан |
- |
- |
- |
| 04.04.2026 |
Лига 1 |
Лил |
3 - 0 |
Ланс |
2.84 |
3.34 |
2.43 |
| 20.03.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
5 - 1 |
Анже |
1.22 |
6.26 |
11.94 |
| 14.03.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
2 - 1 |
Ланс |
4.96 |
3.84 |
1.67 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.03.2026 |
Купа на Франция |
Лион |
2 - 2 |
Ланс |
2.73 |
3.41 |
2.35 |
| 16.08.2025 |
Лига 1 |
Ланс |
0 - 1 |
Лион |
2.31 |
3.57 |
2.87 |
| 04.05.2025 |
Лига 1 |
Лион |
1 - 2 |
Ланс |
1.52 |
4.58 |
5.33 |
| 15.09.2024 |
Лига 1 |
Ланс |
0 - 0 |
Лион |
1.77 |
3.91 |
4.12 |
| 03.03.2024 |
Лига 1 |
Лион |
0 - 3 |
Ланс |
2.60 |
3.26 |
2.74 |
| 02.12.2023 |
Лига 1 |
Ланс |
3 - 2 |
Лион |
1.69 |
3.90 |
4.87 |
| 12.02.2023 |
Лига 1 |
Лион |
2 - 1 |
Ланс |
2.56 |
3.32 |
2.71 |
| 02.10.2022 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 0 |
Лион |
2.19 |
3.63 |
3.05 |
| 19.02.2022 |
Лига 1 |
Ланс |
1 - 1 |
Лион |
2.84 |
3.50 |
2.39 |
| 30.10.2021 |
Лига 1 |
Лион |
2 - 1 |
Ланс |
1.56 |
4.42 |
5.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лион имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
33 |
24 |
4 |
5 |
73 |
27 |
+46 |
76 |
| 2 |
Ланс |
33 |
21 |
4 |
8 |
62 |
35 |
+27 |
67 |
| 3 |
Лил |
33 |
18 |
7 |
8 |
52 |
35 |
+17 |
61 |
| 4 |
Лион |
33 |
18 |
6 |
9 |
53 |
36 |
+17 |
60 |
| 5 |
Рен |
33 |
17 |
8 |
8 |
58 |
47 |
+11 |
59 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
33 |
17 |
5 |
11 |
60 |
44 |
+16 |
56 |
| 7 |
Монако |
33 |
16 |
6 |
11 |
56 |
49 |
+7 |
54 |
| 8 |
Страсбург |
33 |
14 |
8 |
11 |
53 |
43 |
+10 |
50 |
| 9 |
Лориен |
33 |
11 |
12 |
10 |
48 |
49 |
-1 |
45 |
| 10 |
Тулуза |
33 |
12 |
8 |
13 |
47 |
46 |
+1 |
44 |
| 11 |
Париж ФК |
33 |
10 |
11 |
12 |
45 |
49 |
-4 |
41 |
| 12 |
Брест |
33 |
10 |
8 |
15 |
42 |
54 |
-12 |
38 |
| 13 |
Анже |
33 |
9 |
8 |
16 |
28 |
47 |
-19 |
35 |
| 14 |
Льо Авър |
33 |
6 |
14 |
13 |
30 |
44 |
-14 |
32 |
| 15 |
Оксер |
33 |
7 |
10 |
16 |
32 |
44 |
-12 |
31 |
| 16 |
Ница |
33 |
7 |
10 |
16 |
37 |
60 |
-23 |
31 |
| 17 |
Нант |
33 |
5 |
8 |
20 |
29 |
52 |
-23 |
23 |
| 18 |
Метц |
33 |
3 |
7 |
23 |
32 |
76 |
-44 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лион |
Лион |
|
Ланс |
Ланс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
2 - 3 |
1 - 2 |
2 - 3 |
|
0 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Ланс |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Лил |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Лион |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Рен |
4 - 2 |
3 - 1 |
4 - 2 |
|
3 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
1 - 0 |
3 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Монако |
1 - 2 |
1 - 3 |
1 - 2 |
|
2 - 3 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 8 |
Страсбург |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Лориен |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
3 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Тулуза |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
3 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 11 |
Париж ФК |
1 - 1 |
3 - 3 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 5 |
0 - 5 |
| 12 |
Брест |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
3 - 1 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 13 |
Анже |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
5 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Льо Авър |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 15 |
Оксер |
3 - 2 |
0 - 0 |
3 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Ница |
2 - 0 |
3 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Нант |
3 - 0 |
0 - 1 |
3 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Метц |
3 - 0 |
2 - 5 |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лион |
Ланс |
| Победи |
18 |
21 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
9 |
8 |
| Вкарани Голове |
53 |
62 |
| Получени Голове |
36 |
35 |
| Средно Вкарани |
1.61 |
1.88 |
| Средно Получени |
1.09 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
85% |
82% |
| Мачове Получил |
55% |
67% |
| Гол/Гол |
52% |
52% |
| Над 1.5 |
64% |
82% |
| Над 2.5 |
55% |
64% |
| Над 3.5 |
30% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
12 |
7 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
30 |
27 |
| Получени Голове |
14 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.88 |
1.69 |
| Средно Получени |
0.88 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
81% |
| Гол/Гол |
50% |
62% |
| Над 1.5 |
75% |
94% |
| Над 2.5 |
56% |
69% |
| Над 3.5 |
19% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
4.00 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.22 |
2.05 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 5
За да гласувате, щракнете на знака