Уругвай - Примера Дивисион (2024 - Втора Фаза)
18:30
Ливърпул Монтевидео
Мирамар Мисионес
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.06.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 8.1 км. Мачът ще се играе на стадион Белведере, който има капацитет от 8 500 места. Снимки от Google карта стадион Белведере. Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Отговорна Игра
Ливърпул Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 0 - 3 | Серо Монтевидео | 1.84 | 3.37 | 3.90 |
| 31.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Индепендиенте дел Вале | 2 - 1 | Ливърпул Монтевидео | 1.22 | 5.92 | 11.77 |
| 25.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 1 - 2 | Рампла Хуниорс | 2.66 | 3.34 | 2.63 |
| 20.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | Мирамар Мисионес | 1.92 | 3.29 | 3.78 |
| 17.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Сан Лоренцо де Алмагро | 3 - 2 | Ливърпул Монтевидео | 1.53 | 3.70 | 6.65 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.43 | 3.14 | 2.73 |
| 10.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Ливърпул Монтевидео | 0 - 5 | Палмейрас SP | 6.74 | 3.99 | 1.48 |
| 03.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 2 | Пенярол Монтевидео | 3.80 | 3.40 | 1.84 |
| 28.04.2024 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 2 - 1 | Ливърпул Монтевидео | 2.49 | 3.23 | 2.62 |
| 24.04.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Ливърпул Монтевидео | 1 - 0 | Сан Лоренцо де Алмагро | 3.25 | 3.00 | 2.28 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 7 домакинства.
Мирамар Мисионес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2024 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 3 - 0 | Мирамар Мисионес | 1.62 | 3.69 | 4.84 |
| 25.05.2024 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 2 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 2.62 | 3.05 | 2.63 |
| 20.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | Мирамар Мисионес | 1.92 | 3.29 | 3.78 |
| 11.05.2024 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 0 - 0 | Ривър Плейт Монтевидео | 2.44 | 3.08 | 2.77 |
| 04.05.2024 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 3 - 1 | Мирамар Мисионес | 2.08 | 3.32 | 3.19 |
| 28.04.2024 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 3 - 5 | Данубио Монтевидео | 3.20 | 3.16 | 2.16 |
| 21.04.2024 | Примера Дивисион | Депортиво Малд. | 1 - 2 | Мирамар Мисионес | 2.11 | 3.09 | 3.35 |
| 17.04.2024 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 1 - 2 | Насионал Монтевидео | 5.62 | 3.65 | 1.56 |
| 06.04.2024 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Мирамар Мисионес | 1.83 | 3.42 | 3.94 |
| 31.03.2024 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 2 - 2 | Серо Монтевидео | 2.33 | 3.08 | 2.95 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2024 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | Мирамар Мисионес | 1.92 | 3.29 | 3.78 |
| 04.05.2014 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 3 - 2 | Ливърпул Монтевидео | 5.07 | 3.55 | 1.58 |
| 30.11.2013 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 2 | Мирамар Мисионес | 1.48 | 3.88 | 5.65 |
| 21.05.2011 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 0 - 4 | Ливърпул Монтевидео | 3.09 | 3.31 | 2.04 |
| 21.11.2010 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 0 - 0 | Мирамар Мисионес | 1.64 | 3.44 | 4.71 |
| 02.03.2008 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 0 | Мирамар Мисионес | 1.64 | 3.41 | 4.51 |
| 01.09.2007 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 1 - 0 | Ливърпул Монтевидео | 3.05 | 3.18 | 2.07 |
| 07.05.2007 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | Мирамар Мисионес | 1.84 | 3.27 | 3.61 |
| 06.12.2006 | Примера Дивисион | Мирамар Мисионес | 1 - 2 | Ливърпул Монтевидео | 3.20 | 3.22 | 2.00 |
| 13.04.2006 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | Мирамар Мисионес | 1.89 | 3.24 | 3.48 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ливърпул Монтевидео имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.06.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра