Уругвай - Уругвай
сряда, 6 юни, 2018
21:00
Ливърпул Монтевидео
Рампла Хуниорс
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 80% за Ливърпул Монтевидео
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.40 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.30 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.06.2018 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Белведере,
който има капацитет от
8 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Белведере.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ливърпул Монтевидео - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.06.2018 |
Уругвай |
Монтевидео Уондърърс |
1 - 0 |
Ливърпул Монтевидео |
2.02 |
3.47 |
3.18 |
| 31.05.2018 |
Уругвай |
Ливърпул Монтевидео |
3 - 1 |
Феникс Монтевидео |
2.23 |
3.29 |
2.90 |
| 27.05.2018 |
Уругвай |
Серо Монтевидео |
1 - 1 |
Ливърпул Монтевидео |
2.17 |
3.16 |
3.14 |
| 19.05.2018 |
Уругвай |
Насионал Монтевидео |
1 - 1 |
Ливърпул Монтевидео |
1.43 |
4.05 |
6.11 |
| 13.05.2018 |
Уругвай |
Ливърпул Монтевидео |
3 - 4 |
Данубио Монтевидео |
2.62 |
3.18 |
2.46 |
| 06.05.2018 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
2 - 0 |
Монтевидео Уондърърс |
2.31 |
3.31 |
2.69 |
| 29.04.2018 |
Примера Дивисион |
Ривър Плейт Монтевидео |
5 - 0 |
Ливърпул Монтевидео |
2.30 |
3.30 |
2.74 |
| 21.04.2018 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
2 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.14 |
3.18 |
3.05 |
| 14.04.2018 |
Примера Дивисион |
Дефенсор Спортинг |
1 - 0 |
Ливърпул Монтевидео |
1.82 |
3.27 |
4.03 |
| 08.04.2018 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
1 - 1 |
Прогресо Монтевидео |
2.24 |
3.13 |
2.94 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Рампла Хуниорс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.06.2018 |
Уругвай |
Рампла Хуниорс |
0 - 2 |
Насионал Монтевидео |
6.07 |
3.99 |
1.47 |
| 30.05.2018 |
Уругвай |
Данубио Монтевидео |
4 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.77 |
3.49 |
4.01 |
| 26.05.2018 |
Уругвай |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 2 |
Рампла Хуниорс |
2.16 |
3.15 |
3.10 |
| 19.05.2018 |
Уругвай |
Рампла Хуниорс |
2 - 3 |
Монтевидео Уондърърс |
2.68 |
3.11 |
2.44 |
| 13.05.2018 |
Уругвай |
Феникс Монтевидео |
1 - 3 |
Рампла Хуниорс |
2.11 |
3.19 |
3.18 |
| 06.05.2018 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
2 - 0 |
Рампла Хуниорс |
1.99 |
3.35 |
3.26 |
| 29.04.2018 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
2 - 1 |
Монтевидео Торке |
2.40 |
3.13 |
2.73 |
| 21.04.2018 |
Примера Дивисион |
Данубио Монтевидео |
3 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.53 |
3.73 |
5.34 |
| 15.04.2018 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 1 |
Атенас Сан Карлос |
2.05 |
3.20 |
3.29 |
| 09.04.2018 |
Примера Дивисион |
Пенярол Монтевидео |
2 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.26 |
5.14 |
8.28 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.03.2018 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 2 |
Ливърпул Монтевидео |
2.92 |
3.22 |
2.21 |
| 12.11.2017 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
1 - 2 |
Рампла Хуниорс |
2.36 |
3.23 |
2.73 |
| 08.07.2017 |
Уругвай |
Рампла Хуниорс |
1 - 0 |
Ливърпул Монтевидео |
2.63 |
3.14 |
2.46 |
| 09.04.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
2 - 2 |
Ливърпул Монтевидео |
2.32 |
3.16 |
2.83 |
| 18.09.2016 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
0 - 0 |
Ливърпул Монтевидео |
2.85 |
3.17 |
2.27 |
| 14.04.2012 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
0 - 2 |
Ливърпул Монтевидео |
2.72 |
3.16 |
2.38 |
| 01.10.2011 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
0 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.96 |
3.26 |
3.39 |
| 06.02.2011 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 1 |
Ливърпул Монтевидео |
2.57 |
3.19 |
2.43 |
| 22.08.2010 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
3 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.61 |
3.63 |
4.65 |
| 18.10.2009 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
3 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.85 |
3.28 |
3.68 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ливърпул Монтевидео имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.40 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.30 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.06.2018 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 80% за Ливърпул Монтевидео