Англия - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 38% за Манчестър Юнайтед
Общо гласували: 8
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.38 |
3.60 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лийдс, а гостите от Манчестър.
Разстоянието между двата града е 57.4 км.
Треньорът на домакините е Даниел Фарке (Гер), а на гостите Майкъл Карик (Анг).
Мачът ще се играе на стадион
Елън Роуд,
който има капацитет от
37 914 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Елън Роуд.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лийдс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Арсенал |
2 - 1 |
Лийдс |
1.40 |
4.65 |
7.64 |
| 20.09.2026 |
Висша Лига |
Лийдс |
0 - 0 |
Кристъл Палас |
1.80 |
3.84 |
4.44 |
| 14.09.2026 |
Висша Лига |
Лийдс |
4 - 1 |
Нюкасъл |
2.28 |
3.49 |
2.99 |
| 09.09.2026 |
Купа на Лигата |
Челси |
6 - 3 |
Лийдс |
1.58 |
4.19 |
5.15 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Брайтън |
1 - 1 |
Лийдс |
2.06 |
3.49 |
3.46 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Лийдс |
1 - 1 |
Брентфорд |
2.53 |
3.38 |
2.71 |
| 25.08.2026 |
Купа на Лигата |
Нотингам Форест |
0 - 2 |
Лийдс |
2.13 |
3.34 |
3.33 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Нотингам Форест |
0 - 1 |
Лийдс |
2.31 |
3.36 |
3.04 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Лийдс |
4 - 0 |
Аугсбург |
1.71 |
3.99 |
3.88 |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
1 - 1 |
Лийдс |
2.00 |
3.64 |
3.09 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Манчестър Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Група |
Атлетико Мадрид |
2 - 0 |
Манчестър Юнайтед |
1.92 |
3.77 |
3.65 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
1 - 1 |
Тотнъм |
1.72 |
4.12 |
4.29 |
| 20.09.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 1 |
Манчестър Юнайтед |
3.40 |
3.78 |
2.00 |
| 16.09.2026 |
Купа на Лигата |
Манчестър Юнайтед |
2 - 3 |
Брайтън |
1.78 |
4.05 |
3.91 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
0 - 1 |
Манчестър Сити |
3.00 |
3.76 |
2.17 |
| 10.09.2026 |
ШЛ Група |
Манчестър Юнайтед |
4 - 0 |
Сабах Баку |
1.09 |
10.83 |
23.91 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Евертън |
2 - 2 |
Манчестър Юнайтед |
3.35 |
3.62 |
2.06 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
5 - 2 |
Ипсуич |
1.38 |
4.95 |
7.55 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Хъл Сити |
2 - 0 |
Манчестър Юнайтед |
8.70 |
5.02 |
1.34 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
2 - 4 |
Милан |
1.71 |
3.89 |
4.00 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
1 - 1 |
Лийдс |
2.00 |
3.64 |
3.09 |
| 13.04.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
1 - 2 |
Лийдс |
1.55 |
4.27 |
5.55 |
| 04.01.2026 |
Висша Лига |
Лийдс |
1 - 1 |
Манчестър Юнайтед |
2.63 |
3.36 |
2.65 |
| 19.07.2025 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
0 - 0 |
Лийдс |
1.69 |
3.95 |
4.07 |
| 12.07.2023 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
2 - 0 |
Лийдс |
1.66 |
3.76 |
4.31 |
| 12.02.2023 |
Висша Лига |
Лийдс |
0 - 2 |
Манчестър Юнайтед |
3.76 |
3.74 |
1.93 |
| 08.02.2023 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
2 - 2 |
Лийдс |
1.49 |
4.52 |
6.43 |
| 20.02.2022 |
Висша Лига |
Лийдс |
2 - 4 |
Манчестър Юнайтед |
4.10 |
4.04 |
1.81 |
| 14.08.2021 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
5 - 1 |
Лийдс |
1.55 |
4.45 |
5.79 |
| 25.04.2021 |
Висша Лига |
Лийдс |
0 - 0 |
Манчестър Юнайтед |
4.11 |
4.11 |
1.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лийдс имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Манчестър Сити |
6 |
6 |
0 |
0 |
16 |
5 |
+11 |
18 |
| 2 |
Арсенал |
6 |
5 |
0 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
15 |
| 3 |
Брайтън |
6 |
4 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
13 |
| 4 |
Брентфорд |
6 |
2 |
4 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
10 |
| 5 |
Евертън |
6 |
2 |
4 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 6 |
Челси |
6 |
3 |
1 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
10 |
| 7 |
Лийдс |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
9 |
| 8 |
Хъл Сити |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 9 |
Ливърпул |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 10 |
Ипсуич |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
9 |
| 11 |
Нюкасъл |
6 |
2 |
2 |
2 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 12 |
Кристъл Палас |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 13 |
Манчестър Юнайтед |
6 |
1 |
3 |
2 |
9 |
9 |
0 |
6 |
| 14 |
Ковънтри |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
6 |
| 15 |
Нотингам Форест |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 16 |
Астън Вила |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
5 |
| 17 |
Съндърланд |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
4 |
| 18 |
Борнемут |
6 |
0 |
3 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
3 |
| 19 |
Тотнъм |
6 |
0 |
3 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
3 |
| 20 |
Фулъм |
6 |
0 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лийдс |
|
| Манчестър Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лийдс |
Лийдс |
|
Манчестър Юнайтед |
Манчестър Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Манчестър Сити |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Арсенал |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Брайтън |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Брентфорд |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Евертън |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Челси |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Лийдс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Хъл Сити |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Ливърпул |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ипсуич |
|
|
|
|
5 - 2 |
|
|
| 11 |
Нюкасъл |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Кристъл Палас |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Манчестър Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Ковънтри |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Нотингам Форест |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Астън Вила |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Съндърланд |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Борнемут |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Тотнъм |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 20 |
Фулъм |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лийдс |
Манчестър Юнайтед |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
9 |
| Получени Голове |
5 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.83 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
83% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
17% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.38 |
3.60 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 38% за Манчестър Юнайтед
Общо гласували: 8
За да гласувате, щракнете на знака