Мексико - Лига МХ (2018 - Клаусура)
01:00
Лобос БУАП Пуебла
Пумас УНАМ Мексико
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пуебла, а гостите от Мексико. Разстоянието между двата града е 104.3 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпико де СУ, който има капацитет от 21 750 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Олимпико де СУ. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лобос БУАП Пуебла - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Лига МХ | Пачука | 3 - 1 | Лобос БУАП Пуебла | 1.76 | 3.60 | 4.08 |
| 18.01.2018 | Копа Мексико | Лобос БУАП Пуебла | 2 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.38 | 3.25 | 2.70 |
| 14.01.2018 | Лига МХ | Лобос БУАП Пуебла | 0 - 2 | Керетаро | 2.06 | 3.39 | 3.19 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Хуарес | 3 - 1 | Лобос БУАП Пуебла | 2.61 | 3.35 | 2.39 |
| 08.01.2018 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 4 - 2 | Лобос БУАП Пуебла | 1.71 | 3.60 | 4.35 |
| 18.11.2017 | Лига МХ | Пуебла | 0 - 1 | Лобос БУАП Пуебла | 2.18 | 3.25 | 3.04 |
| 05.11.2017 | Лига МХ | Лобос БУАП Пуебла | 2 - 1 | Монтерей | 3.75 | 3.37 | 1.89 |
| 29.10.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 5 - 0 | Лобос БУАП Пуебла | 2.02 | 3.29 | 3.38 |
| 22.10.2017 | Лига МХ | Лобос БУАП Пуебла | 3 - 0 | Крус Асул | 3.12 | 3.25 | 2.15 |
| 18.10.2017 | Лига МХ | Лобос БУАП Пуебла | 1 - 2 | Тихуана | 2.37 | 3.24 | 2.74 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пумас УНАМ Мексико - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2018 | Копа Мексико | Пумас УНАМ Мексико | 3 - 0 | Хуарес | 1.68 | 3.64 | 4.22 |
| 21.01.2018 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 0 - 0 | Америка Мексико | 2.92 | 3.11 | 2.32 |
| 18.01.2018 | Копа Мексико | Лобос БУАП Пуебла | 2 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.38 | 3.25 | 2.70 |
| 14.01.2018 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 3 - 1 | Атлас Гуадалахара | 2.16 | 3.20 | 3.15 |
| 07.01.2018 | Лига МХ | Пачука | 2 - 3 | Пумас УНАМ Мексико | 1.82 | 3.44 | 3.92 |
| 19.11.2017 | Лига МХ | Керетаро | 1 - 1 | Пумас УНАМ Мексико | 2.07 | 3.27 | 3.26 |
| 05.11.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 2 | Сантос Лагуна | 2.74 | 3.32 | 2.33 |
| 28.10.2017 | Лига МХ | Пуебла | 3 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.01 | 3.19 | 3.48 |
| 22.10.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 0 - 1 | Монтерей | 3.71 | 3.34 | 1.91 |
| 18.10.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 0 | Леон | 2.90 | 3.44 | 2.17 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2018 | Копа Мексико | Лобос БУАП Пуебла | 2 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.38 | 3.25 | 2.70 |
| 13.08.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 0 | Лобос БУАП Пуебла | 2.06 | 3.39 | 3.16 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Лобос БУАП Пуебла имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига МХ класиране към 28.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тихуана | 4 | +3 | 8 |
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Леон | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Атлетико Морелия | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Сантос Лагуна | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Пуебла | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Крус Асул | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Монтерей | 3 | +2 | 5 |
| 9 | Америка Мексико | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Пачука | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Депортиво Толука | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Чивас Гуадалахара | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Керетаро | 4 | 0 | 4 |
| 15 | Некакса Агуаскалиентес | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Веракрус | 3 | -4 | 1 |
| 17 | Атлас Гуадалахара | 3 | -5 | 0 |
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Лобос БУАП Пуебла | |
| Пумас УНАМ Мексико | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лобос БУАП Пуебла | Лобос БУАП Пуебла | Пумас УНАМ Мексико | Пумас УНАМ Мексико | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тихуана | |||||||
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | - | - | - | ||||
| 3 | Леон | |||||||
| 4 | Атлетико Морелия | |||||||
| 5 | Сантос Лагуна | 4 - 2 | ||||||
| 6 | Пуебла | |||||||
| 7 | Крус Асул | |||||||
| 7 | Монтерей | |||||||
| 9 | Америка Мексико | 0 - 0 | ||||||
| 10 | Пачука | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 11 | Депортиво Толука | |||||||
| 11 | Чивас Гуадалахара | |||||||
| 13 | Тигрес УАНЛ Монтерей | |||||||
| 14 | Керетаро | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 15 | Некакса Агуаскалиентес | |||||||
| 16 | Веракрус | |||||||
| 17 | Атлас Гуадалахара | 3 - 1 | ||||||
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | - | - | - | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Лобос БУАП Пуебла | Пумас УНАМ Мексико | |
| Позиция | 18 | 2 |
| Точки | 0 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Лобос БУАП Пуебла | Пумас УНАМ Мексико | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 3 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Лобос БУАП Пуебла | Пумас УНАМ Мексико | |
|
Вкарани
Получени |
3
9 |
6
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
3
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
