Хондурас - Национална Лига (2026 - Апертура)
неделя, 8 ноември, 2026
01:15
Лобос УПНФМ Тегусигалпа
Мотагуа Тегусигалпа
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Лобос УПНФМ Тегусигалпа
2 0% за Мотагуа Тегусигалпа
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.20 |
3.30 |
1.92 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
1.21 |
1.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.91 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.34 |
2.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Тегусигалпа.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лобос УПНФМ Тегусигалпа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
0 - 0 |
Лобос УПНФМ |
1.67 |
3.67 |
4.23 |
| 31.10.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
4 - 3 |
Хенесис ПН |
2.30 |
3.14 |
2.78 |
| 26.10.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
0 - 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
4.14 |
3.46 |
1.72 |
| 18.10.2026 |
Национална Лига |
Атл. Индепенд. |
0 - 4 |
Лобос УПНФМ |
2.76 |
3.13 |
2.33 |
| 11.10.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
0 - 0 |
Маратон Сан Педро |
3.22 |
3.24 |
2.04 |
| 19.09.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 2 |
Лобос УПНФМ |
2.36 |
3.13 |
2.73 |
| 14.09.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
1 - 0 |
Деп. Чолома |
1.83 |
3.42 |
3.63 |
| 07.09.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
2 - 0 |
Лобос УПНФМ |
1.37 |
4.43 |
6.45 |
| 29.08.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
1 - 0 |
Лобос УПНФМ |
2.93 |
3.27 |
2.16 |
| 22.08.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
4 - 1 |
Лобос УПНФМ |
1.51 |
3.88 |
5.23 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Мотагуа Тегусигалпа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
Национална Лига |
Естрея Роха |
1 - 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
3.02 |
3.29 |
2.09 |
| 02.11.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
2 - 0 |
Маратон Сан Педро |
2.00 |
3.21 |
3.31 |
| 30.10.2026 |
Други Международни |
ЛД Алахуеленсе |
2 - 1 |
Мотагуа Тегусигалпа |
1.83 |
3.25 |
3.88 |
| 25.10.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
2 - 0 |
Хутикалпа |
1.26 |
5.24 |
7.94 |
| 23.10.2026 |
Други Международни |
Мотагуа Тегусигалпа |
0 - 0 |
ЛД Алахуеленсе |
2.29 |
2.83 |
3.15 |
| 18.10.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
4.57 |
3.68 |
1.61 |
| 11.10.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
2 - 1 |
Деп. Чолома |
1.24 |
5.50 |
8.92 |
| 20.09.2026 |
Национална Лига |
Реал Еспаня |
1 - 0 |
Мотагуа Тегусигалпа |
2.21 |
3.19 |
2.89 |
| 17.09.2026 |
Други Международни |
Алианса Сан Салвадор |
0 - 0 |
Мотагуа Тегусигалпа |
3.15 |
3.22 |
2.06 |
| 13.09.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
1 - 0 |
Хенесис ПН |
1.51 |
3.92 |
5.32 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
4 - 1 |
Лобос УПНФМ |
1.51 |
3.88 |
5.23 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
2 - 1 |
Мотагуа Тегусигалпа |
5.15 |
3.99 |
1.50 |
| 12.03.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
2 - 0 |
Лобос УПНФМ |
1.42 |
4.04 |
6.27 |
| 28.11.2025 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
0 - 0 |
Мотагуа Тегусигалпа |
3.20 |
3.28 |
2.01 |
| 14.09.2025 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
3 - 3 |
Лобос УПНФМ |
1.30 |
4.77 |
7.62 |
| 08.04.2025 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
2 - 1 |
Мотагуа Тегусигалпа |
5.21 |
3.62 |
1.55 |
| 07.02.2025 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
5 - 0 |
Лобос УПНФМ |
1.24 |
5.00 |
9.13 |
| 29.09.2024 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
0 - 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
4.02 |
3.34 |
1.75 |
| 27.07.2024 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
4 - 2 |
Лобос УПНФМ |
1.43 |
4.01 |
5.80 |
| 15.04.2024 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
4 - 0 |
Лобос УПНФМ |
1.28 |
4.81 |
8.86 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лобос УПНФМ Тегусигалпа имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
13 |
10 |
2 |
1 |
34 |
8 |
+26 |
32 |
| 2 |
Реал Еспаня |
13 |
8 |
4 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
28 |
| 3 |
Мотагуа Тегусигалпа |
13 |
9 |
1 |
3 |
21 |
10 |
+11 |
28 |
| 4 |
Маратон Сан Педро |
12 |
6 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
22 |
| 5 |
Оланчо |
13 |
3 |
8 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
17 |
| 6 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 7 |
Естрея Роха Данли |
13 |
4 |
4 |
5 |
22 |
24 |
-2 |
16 |
| 8 |
Депортиво Чолома |
13 |
4 |
2 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
14 |
| 9 |
Хенесис ПН |
13 |
3 |
3 |
7 |
16 |
17 |
-1 |
12 |
| 10 |
Атлетико Индепендиенте |
13 |
2 |
6 |
5 |
11 |
21 |
-10 |
12 |
| 11 |
Платенсе |
12 |
2 |
2 |
8 |
12 |
29 |
-17 |
8 |
| 12 |
Хутикалпа |
13 |
2 |
0 |
11 |
11 |
36 |
-25 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
|
| Мотагуа Тегусигалпа |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
|
Мотагуа Тегусигалпа |
Мотагуа Тегусигалпа |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Реал Еспаня |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Мотагуа Тегусигалпа |
|
4 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Маратон Сан Педро |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
Оланчо |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
- |
- |
- |
|
4 - 1 |
|
|
| 7 |
Естрея Роха Данли |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Депортиво Чолома |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Хенесис ПН |
4 - 3 |
|
4 - 3 |
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Атлетико Индепендиенте |
|
0 - 4 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Платенсе |
|
0 - 2 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Хутикалпа |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лобос УПНФМ Тегусигалпа |
Мотагуа Тегусигалпа |
| Победи |
4 |
9 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
15 |
21 |
| Получени Голове |
16 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.15 |
1.62 |
| Средно Получени |
1.23 |
0.77 |
| Мачове Вкарал |
54% |
77% |
| Мачове Получил |
62% |
54% |
| Гол/Гол |
31% |
38% |
| Над 1.5 |
62% |
77% |
| Над 2.5 |
31% |
46% |
| Над 3.5 |
31% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
8 |
| Получени Голове |
7 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.17 |
0.83 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
50% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.20 |
3.30 |
1.92 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.64 |
1.21 |
1.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.91 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.34 |
2.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Лобос УПНФМ Тегусигалпа
2 0% за Мотагуа Тегусигалпа
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака