Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
20:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.50 |
2.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Локерен, а гостите от Дендерлеу.
Разстоянието между двата града е 25.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Дакнамстадион,
който има капацитет от
9 560 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Дакнамстадион.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Локерен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
3 - 1 |
Локерен |
2.43 |
3.33 |
2.57 |
| 24.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
2 - 0 |
Гент Б |
1.48 |
4.25 |
5.10 |
| 17.10.2026 |
Купа на Белгия |
Клуб Брюж |
1 - 0 |
Локерен |
1.08 |
8.32 |
18.02 |
| 20.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
1 - 1 |
Виртон |
1.87 |
3.68 |
3.36 |
| 12.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
2 - 6 |
Локерен |
2.83 |
3.70 |
2.09 |
| 06.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
3 - 0 |
Локерен |
2.46 |
3.42 |
2.49 |
| 28.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
2 - 4 |
Генк Б |
1.62 |
3.84 |
4.34 |
| 21.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
2 - 1 |
Ойпен |
2.07 |
3.44 |
3.04 |
| 14.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
0 - 2 |
Локерен |
2.48 |
3.45 |
2.46 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Локерен |
2 - 3 |
РААЛ Лувиер |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Дендер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
1 - 0 |
Дендер |
3.03 |
3.41 |
2.07 |
| 01.11.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
1 - 1 |
Генк Б |
1.40 |
4.67 |
5.57 |
| 16.10.2026 |
Купа на Белгия |
Стандарт Лиеж |
2 - 0 |
Дендер |
1.58 |
3.78 |
4.89 |
| 09.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
3 - 0 |
Клуб Брюж Б |
1.43 |
4.37 |
5.58 |
| 20.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
1 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
1.75 |
3.52 |
4.06 |
| 11.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Гент Б |
0 - 1 |
Дендер |
3.60 |
3.57 |
1.83 |
| 04.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
2 - 0 |
Серен |
1.57 |
3.84 |
4.88 |
| 29.08.2026 |
Чалънджър Лига |
РФК Лиеж |
1 - 2 |
Дендер |
2.69 |
3.33 |
2.31 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
2 - 0 |
Беершот |
2.52 |
3.32 |
2.45 |
| 14.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Спортинг Хаселт |
1 - 0 |
Дендер |
2.47 |
3.45 |
2.45 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2009 |
Про Лига |
Локерен |
0 - 2 |
Дендер |
1.77 |
3.38 |
4.23 |
| 13.12.2008 |
Про Лига |
Дендер |
1 - 1 |
Локерен |
2.92 |
3.19 |
2.24 |
| 15.03.2008 |
Про Лига |
Локерен |
1 - 0 |
Дендер |
1.88 |
3.24 |
3.75 |
| 06.10.2007 |
Про Лига |
Дендер |
0 - 1 |
Локерен |
2.47 |
3.17 |
2.55 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Локерен имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
9 |
8 |
0 |
1 |
23 |
7 |
+16 |
24 |
| 2 |
Дендер |
9 |
6 |
1 |
2 |
12 |
4 |
+8 |
19 |
| 3 |
Ойпен |
8 |
5 |
0 |
3 |
15 |
9 |
+6 |
15 |
| 4 |
Франк Боран |
8 |
5 |
0 |
3 |
10 |
10 |
0 |
15 |
| 5 |
Спортинг Хаселт |
8 |
5 |
0 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 6 |
Виртон |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 7 |
Локерен |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
13 |
| 8 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
9 |
4 |
0 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 9 |
Гент Б |
8 |
3 |
2 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
11 |
| 10 |
Клуб Брюж Б |
8 |
2 |
3 |
3 |
14 |
17 |
-3 |
9 |
| 11 |
Генк Б |
9 |
2 |
3 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
9 |
| 12 |
Серен |
9 |
2 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
8 |
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 14 |
РФК Лиеж |
9 |
1 |
2 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
5 |
| 15 |
Андерлехт Б |
8 |
1 |
1 |
6 |
8 |
17 |
-9 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Локерен |
|
| Дендер |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Локерен |
Локерен |
|
Дендер |
Дендер |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Беершот |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 2 |
Дендер |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Ойпен |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Франк Боран |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Спортинг Хаселт |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Виртон |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Локерен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Гент Б |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Клуб Брюж Б |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 11 |
Генк Б |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Серен |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
РФК Лиеж |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 15 |
Андерлехт Б |
|
2 - 6 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Локерен |
Дендер |
| Победи |
4 |
6 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
16 |
12 |
| Получени Голове |
14 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.75 |
0.44 |
| Мачове Вкарал |
88% |
78% |
| Мачове Получил |
75% |
44% |
| Гол/Гол |
62% |
22% |
| Над 1.5 |
100% |
56% |
| Над 2.5 |
62% |
22% |
| Над 3.5 |
38% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
3 |
| Получени Голове |
6 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
75% |
25% |
| Над 1.5 |
100% |
25% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.50 |
2.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака