Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:00
Локерен
Ойпен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Локерен, а гостите от Юпен. Разстоянието между двата града е 152.8 км. Мачът ще се играе на стадион Дакнамстадион, който има капацитет от 9 560 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Дакнамстадион. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Локерен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Про Лига | Мехелен | 3 - 0 | Локерен | 1.93 | 3.37 | 3.80 |
| 12.02.2017 | Про Лига | Локерен | 1 - 0 | Клуб Брюж | 4.77 | 3.65 | 1.69 |
| 03.02.2017 | Про Лига | Локерен | 0 - 0 | Андерлехт | 4.70 | 3.71 | 1.69 |
| 28.01.2017 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 1 | Локерен | 2.30 | 3.30 | 2.99 |
| 25.01.2017 | Про Лига | Локерен | 0 - 0 | КАА Гент | 3.76 | 3.28 | 1.98 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 1 | Локерен | 2.58 | 3.18 | 2.69 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Локерен | 5 - 2 | Партик Тисъл | 1.78 | 3.60 | 3.76 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Локерен | 0 - 0 | СК Беверен | 1.74 | 3.63 | 4.37 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Локерен | 1.53 | 3.96 | 5.89 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Вестерло | 1 - 3 | Локерен | 3.17 | 3.31 | 2.20 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Ойпен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Про Лига | Ойпен | 1 - 0 | Кортрийк | 1.73 | 3.73 | 4.52 |
| 11.02.2017 | Про Лига | КАА Гент | 0 - 1 | Ойпен | 1.32 | 5.03 | 8.63 |
| 04.02.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 2 | СК Беверен | 2.15 | 3.33 | 3.24 |
| 01.02.2017 | Купа на Белгия | Ойпен | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.87 | 3.23 | 2.39 |
| 29.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 3 - 0 | Ойпен | 2.29 | 3.36 | 2.95 |
| 26.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 3.80 | 3.51 | 1.90 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 1 | Генк | 3.29 | 3.38 | 2.09 |
| 18.01.2017 | Купа на Белгия | Зулте Варегем | 1 - 0 | Ойпен | 1.55 | 3.92 | 5.32 |
| 12.01.2017 | Приятелски срещи | Ойпен | 1 - 0 | Шанхай Порт | 2.82 | 3.50 | 2.12 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Ойпен | 0 - 5 | Байерн Мюнхен | 21.00 | 11.77 | 1.04 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | Про Лига | Ойпен | 2 - 2 | Локерен | 2.18 | 3.39 | 3.12 |
| 21.09.2011 | Купа на Белгия | Локерен | 3 - 0 | Ойпен | 1.62 | 3.64 | 4.75 |
| 29.01.2011 | Про Лига | Локерен | 0 - 2 | Ойпен | 1.48 | 3.92 | 6.25 |
| 25.09.2010 | Про Лига | Ойпен | 0 - 1 | Локерен | 3.45 | 3.33 | 1.97 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Локерен имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 25.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 28 | +33 | 58 |
| 2 | Андерлехт | 27 | +33 | 55 |
| 3 | Зулте Варегем | 28 | +9 | 50 |
| 4 | Остенде | 27 | +11 | 45 |
| 5 | Мехелен | 27 | +7 | 44 |
| 6 | Шарлероа | 27 | +4 | 44 |
| 7 | Генк | 27 | +2 | 42 |
| 8 | КАА Гент | 27 | +10 | 41 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 27 | +10 | 37 |
| 10 | Кортрийк | 27 | -14 | 30 |
| 11 | Локерен | 27 | -9 | 29 |
| 12 | СК Беверен | 27 | -12 | 27 |
| 13 | Ойпен | 27 | -22 | 27 |
| 14 | Сент Трюиден | 27 | -13 | 26 |
| 15 | Вестерло | 27 | -24 | 22 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 27 | -25 | 18 |
Хронология в първенството
| Локерен | |
| Ойпен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Локерен | Локерен | Ойпен | Ойпен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 4 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Андерлехт | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Зулте Варегем | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 4 | Остенде | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 5 | Мехелен | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Шарлероа | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 7 | Генк | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | КАА Гент | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Стандарт Лиеж | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Кортрийк | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Локерен | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 12 | СК Беверен | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 13 | Ойпен | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Сент Трюиден | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | |||
| 15 | Вестерло | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Локерен | Ойпен | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 29 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 20 | 10 |
Форма в шампионата
| Локерен | Ойпен | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 12 |
7
6 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 3 |
3
1 9 |
Голове в шампионата
| Локерен | Ойпен | |
|
Вкарани
Получени |
23
32 |
36
58 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
9 |
13
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
