България - Втора ПФЛ (2017 - 2018)
17:00
Локомотив Горна Оряховица
Лудогорец Разград II
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 3.52 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 1.27 | 1.72 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.40 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.56 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.55 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Горна Оряховица, а гостите от Разград. Разстоянието между двата града е 79.7 км. Мачът ще се играе на стадион Локомотив Горна Оряховица, който има капацитет от 12 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Локомотив Горна Оряховица. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Локомотив Горна Оряховица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Втора ПФЛ | Ботев Гълъбово | 1 - 0 | Локомотив ГО | 2.07 | 3.44 | 2.86 |
| 10.03.2018 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 3 - 0 | Созопол | 1.30 | 4.75 | 7.38 |
| 04.03.2018 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 1 - 0 | Локомотив ГО | - | - | - |
| 24.02.2018 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 0 - 0 | Локомотив ГО | 3.50 | 3.40 | 1.90 |
| 02.12.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 1 - 0 | Ловеч | 1.92 | 3.30 | 3.40 |
| 25.11.2017 | Втора ПФЛ | Поморие | 2 - 1 | Локомотив ГО | 2.35 | 3.25 | 2.65 |
| 18.11.2017 | Втора ПФЛ | Несебър | 4 - 2 | Локомотив ГО | 2.39 | 3.27 | 2.55 |
| 04.11.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 3 - 0 | Черноморец Балчик | 2.35 | 3.25 | 2.65 |
| 28.10.2017 | Втора ПФЛ | Нефтохимик Бургас | 1 - 2 | Локомотив ГО | 5.85 | 3.90 | 1.45 |
| 20.10.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 1 - 0 | Локомотив София | 3.33 | 3.31 | 1.95 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Лудогорец Разград II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 1 | Ловеч | 1.53 | 3.90 | 4.66 |
| 12.03.2018 | Втора ПФЛ | Поморие | 0 - 1 | Лудогорец Р. II | 2.03 | 3.40 | 3.01 |
| 04.03.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 0 - 2 | Несебър | - | - | - |
| 02.12.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 2 - 0 | Нефтохимик Бургас | 1.56 | 3.63 | 4.93 |
| 25.11.2017 | Втора ПФЛ | Локомотив София | 1 - 0 | Лудогорец Р. II | 1.61 | 3.75 | 4.54 |
| 19.11.2017 | Втора ПФЛ | Марица Пловдив | 3 - 3 | Лудогорец Р. II | 2.61 | 3.39 | 2.29 |
| 03.11.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 0 | Монтана | 2.88 | 3.15 | 2.22 |
| 30.10.2017 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 0 - 0 | Лудогорец Р. II | 1.71 | 3.53 | 3.96 |
| 21.10.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 4 - 1 | Ботев Враца | - | - | - |
| 15.10.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 2 | Струмска Слава | - | - | - |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 2 - 2 | Локомотив ГО | - | - | - |
| 30.04.2016 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 2 - 1 | Локомотив ГО | - | - | - |
| 19.10.2015 | Втора ПФЛ | Локомотив ГО | 4 - 1 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Локомотив Горна Оряховица имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора ПФЛ класиране към 01.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село София | 22 | +24 | 50 |
| 2 | Ботев Враца | 22 | +12 | 45 |
| 3 | Локомотив София | 22 | +12 | 41 |
| 4 | Монтана | 22 | +21 | 37 |
| 5 | Несебър | 22 | +4 | 36 |
| 6 | Ботев Гълъбово | 22 | +4 | 34 |
| 7 | Поморие | 22 | +1 | 29 |
| 8 | Локомотив Горна Оряховица | 21 | +2 | 29 |
| 9 | Черноморец Балчик | 21 | -3 | 28 |
| 10 | Марица Пловдив | 22 | -6 | 28 |
| 11 | Лудогорец Разград II | 20 | -1 | 27 |
| 12 | Струмска Слава Радомир | 22 | -8 | 27 |
| 13 | Ловеч | 21 | -4 | 24 |
| 14 | Оборище Панагюрище | 21 | -2 | 23 |
| 15 | Созопол | 21 | -18 | 14 |
| 16 | Нефтохимик Бургас | 21 | -38 | 4 |
Хронология в първенството
| Локомотив Горна Оряховица | |
| Лудогорец Разград II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Локомотив Горна Оряховица | Локомотив Горна Оряховица | Лудогорец Разград II | Лудогорец Разград II | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Царско Село София | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 2 | Ботев Враца | 1 - 3 | 1 - 3 | 4 - 1 | ||||
| 3 | Локомотив София | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Монтана | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Несебър | 4 - 2 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 6 | Ботев Гълъбово | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | Поморие | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Локомотив Горна Оряховица | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 9 | Черноморец Балчик | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Марица Пловдив | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 11 | Лудогорец Разград II | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 12 | Струмска Слава Радомир | 4 - 3 | 0 - 0 | 4 - 3 | 1 - 2 | |||
| 13 | Ловеч | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 14 | Оборище Панагюрище | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Созопол | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | |||
| 16 | Нефтохимик Бургас | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Локомотив Горна Оряховица | Лудогорец Разград II | |
| Позиция | 8 | 11 |
| Точки | 29 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 13 |
| Точки | 20 | 6 |
Форма в шампионата
| Локомотив Горна Оряховица | Лудогорец Разград II | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 8 |
7
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 2 |
1
3 5 |
Голове в шампионата
| Локомотив Горна Оряховица | Лудогорец Разград II | |
|
Вкарани
Получени |
32
30 |
27
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
12 |
9
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 3.52 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 1.27 | 1.72 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.40 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.56 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.55 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
