Белгия - Първа Дивизия - Плейофи (2025 - 2026)
17:00
Ломел
Дендер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Ломел, а гостите от Дендерлеу. Разстоянието между двата града е 94.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Суверейн, който има капацитет от 12 911 места. Снимки от Google карта стадион Стад Суверейн. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ломел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Д1 Плейоф | Беершот | 1 - 3 | Ломел | 1.92 | 3.60 | 3.42 |
| 02.05.2026 | Д1 Плейоф | Ломел | 3 - 1 | Беершот | 2.71 | 3.55 | 2.28 |
| 27.04.2026 | Д1 Плейоф | РФК Лиеж | 1 - 2 | Ломел | 3.04 | 3.62 | 2.05 |
| 23.04.2026 | Д1 Плейоф | Ломел | 3 - 0 | РФК Лиеж | 1.67 | 3.82 | 4.31 |
| 17.04.2026 | Чалънджър Лига | Беершот | 2 - 1 | Ломел | 1.91 | 3.49 | 3.38 |
| 11.04.2026 | Чалънджър Лига | Ломел | 0 - 1 | Клуб Брюж Б | 1.41 | 4.34 | 5.78 |
| 04.04.2026 | Чалънджър Лига | Ломел | 3 - 2 | РУДМ Брюксел | 1.61 | 3.81 | 4.38 |
| 15.03.2026 | Чалънджър Лига | Ломел | 3 - 1 | Франк Боран | 1.62 | 3.77 | 4.53 |
| 11.03.2026 | Чалънджър Лига | Гент Б | 2 - 2 | Ломел | 3.19 | 3.53 | 1.98 |
| 07.03.2026 | Чалънджър Лига | Ломел | 1 - 1 | Кортрийк | 2.99 | 3.27 | 2.16 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Дендер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Зулте Варегем | 2 - 1 | Дендер | 1.53 | 4.25 | 5.24 |
| 03.05.2026 | Група за Изпадане | Дендер | 2 - 1 | РААЛ Лувиер | 2.71 | 3.43 | 2.39 |
| 24.04.2026 | Група за Изпадане | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Дендер | 1.42 | 4.72 | 6.04 |
| 19.04.2026 | Група за Изпадане | Дендер | 1 - 4 | Серкъл Брюж | 3.76 | 3.64 | 1.86 |
| 12.04.2026 | Група за Изпадане | Дендер | 1 - 2 | Зулте Варегем | 3.03 | 3.35 | 2.23 |
| 06.04.2026 | Група за Изпадане | РААЛ Лувиер | 0 - 1 | Дендер | 1.85 | 3.40 | 4.09 |
| 22.03.2026 | Про Лига | Дендер | 1 - 3 | КАА Гент | 3.20 | 3.50 | 2.09 |
| 14.03.2026 | Про Лига | Унион Сент Жилоаз | 2 - 0 | Дендер | 1.28 | 5.17 | 10.03 |
| 07.03.2026 | Про Лига | Дендер | 2 - 2 | Шарлероа | 3.27 | 3.36 | 2.13 |
| 01.03.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 0 - 0 | Дендер | 1.72 | 3.68 | 4.55 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2024 | Чалънджър Лига | Ломел | 2 - 2 | Дендер | 2.23 | 3.33 | 2.92 |
| 16.09.2023 | Чалънджър Лига | Дендер | 3 - 1 | Ломел | 2.08 | 3.49 | 3.09 |
| 06.05.2023 | Гр. за Изп. ПДБ | Дендер | 2 - 1 | Ломел | 2.21 | 3.40 | 2.83 |
| 03.03.2023 | Гр. за Изп. ПДБ | Ломел | 1 - 0 | Дендер | 1.97 | 3.35 | 3.45 |
| 28.01.2023 | Чалънджър Лига | Ломел | 1 - 1 | Дендер | 1.80 | 3.57 | 3.86 |
| 12.08.2022 | Чалънджър Лига | Дендер | 1 - 4 | Ломел | 2.31 | 3.29 | 2.78 |
| 21.12.2011 | Чалънджър Лига | Ломел | 0 - 0 | Дендер | 1.44 | 4.05 | 6.35 |
| 24.08.2011 | Чалънджър Лига | Дендер | 0 - 1 | Ломел | 2.23 | 3.24 | 2.87 |
| 19.03.2011 | Чалънджър Лига | Дендер | 2 - 0 | Ломел | 3.68 | 3.45 | 1.85 |
| 23.10.2010 | Чалънджър Лига | Ломел | 3 - 1 | Дендер | 1.82 | 3.25 | 3.83 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ломел имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Ломел класиране в Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | 32 | +51 | 88 |
| 2 | Кортрийк | 32 | +26 | 67 |
| 3 | Беершот | 32 | +21 | 64 |
| 4 | РФК Лиеж | 32 | +5 | 53 |
| 5 | Ломел | 32 | +13 | 53 |
| 6 | Патро Ейсден Маасмехелен | 32 | +4 | 51 |
| 7 | Ойпен | 32 | +8 | 47 |
| 8 | Локерен | 32 | +3 | 42 |
| 9 | Гент Б | 32 | -9 | 41 |
| 10 | К. Лиерс С.К. | 32 | -7 | 38 |
| 11 | Серен | 32 | -7 | 35 |
| 12 | Франк Боран | 32 | -14 | 34 |
| 13 | РУДМ Брюксел | 32 | -4 | 33 |
| 14 | Андерлехт Б | 32 | -9 | 31 |
| 15 | Генк Б | 32 | -17 | 31 |
| 16 | Клуб Брюж Б | 32 | -22 | 21 |
| 17 | Олимпик Шарлероа | 32 | -42 | 16 |
Дендер класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Унион Сент Жилоаз | 30 | +33 | 66 |
| 2 | Клуб Брюж | 30 | +23 | 63 |
| 3 | Сент Трюиден | 30 | +12 | 57 |
| 4 | КАА Гент | 30 | +6 | 45 |
| 5 | Мехелен | 30 | +2 | 45 |
| 6 | Андерлехт | 30 | +4 | 44 |
| 7 | Генк | 30 | -1 | 42 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 30 | -8 | 40 |
| 9 | Вестерло | 30 | -4 | 39 |
| 10 | Роял Антверпен | 30 | -1 | 35 |
| 11 | Шарлероа | 30 | -4 | 34 |
| 12 | Оуд Хеверле Льовен | 30 | -11 | 34 |
| 13 | Зулте Варегем | 30 | -9 | 32 |
| 14 | Серкъл Брюж | 30 | -8 | 31 |
| 15 | РААЛ Ла Лувиер | 30 | -7 | 31 |
| 16 | Дендер | 30 | -27 | 19 |
