Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.00 |
5.50 |
1.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
1.14 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.00 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
8.00 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.50 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ломел, а гостите от Брюж.
Разстоянието между двата града е 145.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад Суверейн,
който има капацитет от
12 911 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Суверейн.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ломел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
0 - 1 |
Ломел |
1.53 |
4.36 |
5.19 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Ломел |
4 - 0 |
Вестерло |
2.78 |
3.50 |
2.32 |
| 16.08.2026 |
Про Лига |
Ломел |
0 - 1 |
Шарлероа |
3.20 |
3.37 |
2.15 |
| 08.08.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
1 - 1 |
Ломел |
1.54 |
4.03 |
5.62 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ломел |
0 - 4 |
АДО Ден Хааг |
2.61 |
3.67 |
2.23 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ломел |
2 - 1 |
Го Ахед Игълс |
- |
- |
- |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
5 - 1 |
Ломел |
1.61 |
3.91 |
4.39 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Серкъл Брюж |
1 - 1 |
Ломел |
1.99 |
3.56 |
3.03 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кривбас Кривой Рог |
2 - 4 |
Ломел |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Дендер |
0 - 0 |
Ломел |
2.10 |
3.50 |
3.14 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Клуб Брюж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 1 |
Клуб Брюж |
4.49 |
3.95 |
1.67 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
1 - 0 |
Серкъл Брюж |
1.26 |
5.91 |
8.92 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 3 |
Клуб Брюж |
6.40 |
4.73 |
1.41 |
| 07.08.2026 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
3 - 0 |
Кортрийк |
1.22 |
6.00 |
10.19 |
| 31.07.2026 |
Суперкупа |
Клуб Брюж |
1 - 1 |
Унион Сент Жилоаз |
2.13 |
3.33 |
3.13 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рен |
2 - 1 |
Клуб Брюж |
2.18 |
3.61 |
2.75 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуб Брюж |
2 - 3 |
Хееренвеен |
1.51 |
4.26 |
4.84 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фейенорд |
3 - 1 |
Клуб Брюж |
1.92 |
3.72 |
3.16 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуб Брюж |
4 - 2 |
Кортрийк |
1.46 |
4.40 |
5.06 |
| 24.05.2026 |
Група за Титлата |
Клуб Брюж |
5 - 0 |
КАА Гент |
1.61 |
4.43 |
4.32 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.09.2016 |
Купа на Белгия |
Клуб Брюж |
3 - 1 |
Ломел |
1.20 |
6.05 |
11.65 |
| 27.10.2010 |
Купа на Белгия |
Клуб Брюж |
3 - 1 |
Ломел |
1.20 |
5.00 |
11.00 |
| 05.02.2003 |
Купа на Белгия |
Ломел |
2 - 0 |
Клуб Брюж |
- |
- |
- |
| 22.01.2003 |
Купа на Белгия |
Клуб Брюж |
3 - 2 |
Ломел |
- |
- |
- |
| 30.03.2002 |
Про Лига |
Ломел |
0 - 2 |
Клуб Брюж |
4.49 |
3.56 |
1.71 |
| 04.11.2001 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
3 - 1 |
Ломел |
1.27 |
5.18 |
9.20 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Ломел имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шарлероа |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
12 |
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
1 |
+10 |
10 |
| 3 |
Клуб Брюж |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 4 |
КАА Гент |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 5 |
Зулте Варегем |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
8 |
| 6 |
Стандарт Лиеж |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 7 |
Генк |
4 |
2 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
7 |
| 8 |
Ломел |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 9 |
Роял Антверпен |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 10 |
Сент Трюиден |
4 |
1 |
2 |
1 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 11 |
Андерлехт |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 12 |
СК Беверен |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 13 |
Серкъл Брюж |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 14 |
Мехелен |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 16 |
Вестерло |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 18 |
Кортрийк |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ломел |
|
| Клуб Брюж |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ломел |
Ломел |
|
Клуб Брюж |
Клуб Брюж |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шарлероа |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Клуб Брюж |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
КАА Гент |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Зулте Варегем |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Стандарт Лиеж |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Генк |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ломел |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Роял Антверпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Сент Трюиден |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Андерлехт |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
СК Беверен |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Серкъл Брюж |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Мехелен |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Вестерло |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
|
|
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 18 |
Кортрийк |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ломел |
Клуб Брюж |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
2 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
25% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.00 |
5.50 |
1.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
1.14 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.00 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
8.00 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.50 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.00 |
1.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака