Бразилия - Серия Б (2018)
вторник, 1 май, 2018
22:30
22:30
Лондрина PR
Форталеса CE
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 20% за Лондрина PR
X 40% за равен
2 40% за Форталеса CE
Общо гласували: 5
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.05.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лондрина, а гостите от Форталеза. Разстоянието между двата града е 2 566.4 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лондрина PR - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Серия Б | Понте Прета SP | 0 - 1 | Лондрина PR | 1.75 | 3.14 | 4.76 |
| 21.04.2018 | Серия Б | Пайсанду PA | 1 - 0 | Лондрина PR | 1.94 | 3.09 | 3.80 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Лондрина PR | 1 - 0 | Боа MG | 1.76 | 3.23 | 4.48 |
| 29.03.2018 | Паранаензе | Атлетико PR | 1 - 0 | Лондрина PR | - | - | - |
| 22.03.2018 | Паранаензе | Лондрина PR | 4 - 1 | Рио Бранко PR | 1.77 | 3.50 | 3.80 |
| 22.02.2018 | Купа на Бразилия | Лондрина PR | 1 - 2 | Сеара CE | 2.63 | 3.05 | 2.53 |
| 28.01.2018 | Паранаензе | Парана Клуб PR | 1 - 1 | Лондрина PR | 2.19 | 3.03 | 3.12 |
| 25.11.2017 | Серия Б | Вила Нова GO | 0 - 1 | Лондрина PR | 1.91 | 3.32 | 3.57 |
| 18.11.2017 | Серия Б | Лондрина PR | 0 - 0 | Америка MG | 2.24 | 2.96 | 3.21 |
| 14.11.2017 | Серия Б | Лондрина PR | 1 - 0 | Гуарани SP | 1.76 | 3.32 | 4.42 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Форталеса CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2018 | Серия Б | Форталеса CE | 3 - 1 | КР Бразил AL | 1.57 | 3.56 | 5.55 |
| 18.04.2018 | Серия Б | Боа MG | 0 - 2 | Форталеса CE | 2.91 | 2.99 | 2.36 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Форталеса CE | 2 - 1 | Гуарани SP | 1.80 | 3.28 | 4.21 |
| 05.04.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 2 - 1 | Форталеса CE | 1.98 | 3.20 | 3.47 |
| 05.03.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 1 - 1 | Сеара CE | 2.26 | 3.17 | 2.83 |
| 04.02.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 0 - 2 | Сеара CE | 2.48 | 3.10 | 2.62 |
| 28.01.2018 | Сеарензе | Оризонте CE | 2 - 1 | Форталеса CE | 5.14 | 3.82 | 1.53 |
| 21.01.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 2 - 0 | Марангуапе CE | 1.33 | 4.77 | 6.49 |
| 22.10.2017 | Плейофи | Сентро Спортиво | 0 - 0 | Форталеса CE | 2.05 | 3.10 | 3.25 |
| 15.10.2017 | Плейофи | Форталеса CE | 1 - 2 | Сентро Спортиво | 1.91 | 3.13 | 3.76 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Серия Б класиране към 01.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форталеса CE | 3 | +5 | 9 |
| 2 | Фигуерензе SC | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Вила Нова GO | 3 | +4 | 9 |
| 4 | Пайсанду PA | 3 | +3 | 9 |
| 5 | Сентро Спортиво Алагоано AL | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Атлетико GO | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Лондрина PR | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Коритиба PR | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Сао Бенто SP | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Авай SC | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Оесте SP | 3 | -2 | 4 |
| 12 | Гуарани SP | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Понте Прета SP | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Сампайо Кореа MA | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Бразил де Пелотас RS | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Жувентуд RS | 3 | -3 | 1 |
| 17 | Гояс GO | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Крисиума SC | 3 | -3 | 0 |
| 19 | КР Бразил AL | 3 | -5 | 0 |
| 20 | Боа MG | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Лондрина PR | |
| Форталеса CE | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лондрина PR | Лондрина PR | Форталеса CE | Форталеса CE | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форталеса CE | - | - | - | ||||
| 2 | Фигуерензе SC | |||||||
| 3 | Вила Нова GO | |||||||
| 4 | Пайсанду PA | 1 - 0 | ||||||
| 5 | Сентро Спортиво Алагоано AL | |||||||
| 6 | Атлетико GO | |||||||
| 7 | Лондрина PR | - | - | - | ||||
| 8 | Коритиба PR | |||||||
| 9 | Сао Бенто SP | |||||||
| 10 | Авай SC | |||||||
| 11 | Оесте SP | |||||||
| 12 | Гуарани SP | 2 - 1 | ||||||
| 13 | Понте Прета SP | 0 - 1 | ||||||
| 14 | Сампайо Кореа MA | |||||||
| 15 | Бразил де Пелотас RS | |||||||
| 16 | Жувентуд RS | |||||||
| 17 | Гояс GO | |||||||
| 18 | Крисиума SC | |||||||
| 19 | КР Бразил AL | 3 - 1 | ||||||
| 20 | Боа MG | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Лондрина PR | Форталеса CE | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 6 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 1 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Лондрина PR | Форталеса CE | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
3
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Лондрина PR | Форталеса CE | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
7
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.00 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.05.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 20% за Лондрина PR
X 40% за равен
2 40% за Форталеса CE
Общо гласували: 5
