Ирландия - Първа Дивизия (2026)
петък, 16 октомври, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.76 |
3.56 |
2.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.24 |
1.39 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.09 |
1.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.63 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.28 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лонгфорд, а гостите от Атлон.
Разстоянието между двата града е 34.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бишъпсгейт,
който има капацитет от
6 850 места.
Снимки от Google карта
стадион Бишъпсгейт.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лонгфорд Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Първа Дивизия |
УК Дъблин |
1 - 1 |
Лонгфорд Таун |
1.68 |
3.84 |
3.97 |
| 02.10.2026 |
Първа Дивизия |
Уексфорд |
3 - 3 |
Лонгфорд Таун |
1.80 |
3.49 |
3.56 |
| 26.09.2026 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
2 - 1 |
Корк Сити |
3.85 |
3.75 |
1.72 |
| 18.09.2026 |
Първа Дивизия |
Фин Харпс |
0 - 1 |
Лонгфорд Таун |
3.54 |
3.44 |
1.82 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
0 - 2 |
Трити Юнайтед |
1.85 |
3.37 |
3.49 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
0 - 1 |
Кери |
2.36 |
3.27 |
2.54 |
| 28.08.2026 |
Първа Дивизия |
Коб Рамблърс |
2 - 2 |
Лонгфорд Таун |
2.37 |
3.08 |
2.65 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
4 - 2 |
Брей Уондърърс |
2.91 |
3.44 |
2.04 |
| 16.08.2026 |
Купа на Ирландия |
Бохемианс |
4 - 0 |
Лонгфорд Таун |
1.21 |
5.24 |
8.82 |
| 07.08.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
2 - 1 |
Лонгфорд Таун |
2.24 |
3.16 |
2.76 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Атлон Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
1 - 2 |
Трити Юнайтед |
1.40 |
4.34 |
6.15 |
| 02.10.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
2 - 1 |
Корк Сити |
2.73 |
3.48 |
2.13 |
| 25.09.2026 |
Първа Дивизия |
Коб Рамблърс |
3 - 3 |
Атлон Таун |
2.51 |
3.32 |
2.44 |
| 18.09.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
3 - 0 |
Кери |
2.13 |
3.17 |
2.93 |
| 11.09.2026 |
Първа Дивизия |
УК Дъблин |
2 - 2 |
Атлон Таун |
1.89 |
3.39 |
3.32 |
| 04.09.2026 |
Първа Дивизия |
Фин Харпс |
0 - 1 |
Атлон Таун |
3.97 |
3.45 |
1.72 |
| 28.08.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
2 - 1 |
Брей Уондърърс |
2.75 |
3.38 |
2.15 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Уексфорд |
0 - 2 |
Атлон Таун |
2.08 |
3.31 |
2.92 |
| 14.08.2026 |
Купа на Ирландия |
Уотърфорд |
2 - 1 |
Атлон Таун |
1.43 |
4.21 |
5.19 |
| 07.08.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
2 - 1 |
Лонгфорд Таун |
2.24 |
3.16 |
2.76 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.08.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
2 - 1 |
Лонгфорд Таун |
2.24 |
3.16 |
2.76 |
| 04.05.2026 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
1 - 1 |
Атлон Таун |
1.99 |
3.16 |
3.23 |
| 06.04.2026 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
2 - 0 |
Лонгфорд Таун |
2.40 |
3.12 |
2.56 |
| 17.10.2025 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
1 - 2 |
Лонгфорд Таун |
2.39 |
3.43 |
2.54 |
| 23.06.2025 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
3 - 2 |
Атлон Таун |
2.53 |
3.36 |
2.39 |
| 21.04.2025 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
1 - 1 |
Лонгфорд Таун |
1.62 |
3.65 |
4.51 |
| 01.03.2025 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
1 - 1 |
Атлон Таун |
3.00 |
3.16 |
2.19 |
| 05.10.2024 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
1 - 1 |
Атлон Таун |
3.76 |
3.71 |
1.76 |
| 12.07.2024 |
Първа Дивизия |
Атлон Таун |
4 - 1 |
Лонгфорд Таун |
1.71 |
3.42 |
4.26 |
| 18.05.2024 |
Първа Дивизия |
Лонгфорд Таун |
1 - 1 |
Атлон Таун |
2.90 |
3.33 |
2.14 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лонгфорд Таун имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Корк Сити |
35 |
23 |
5 |
7 |
73 |
34 |
+39 |
74 |
| 2 |
Брей Уондърърс |
35 |
15 |
9 |
11 |
67 |
51 |
+16 |
54 |
| 3 |
УК Дъблин |
35 |
15 |
8 |
12 |
62 |
49 |
+13 |
53 |
| 4 |
Кери |
35 |
14 |
9 |
12 |
44 |
40 |
+4 |
51 |
| 5 |
Лонгфорд Таун |
35 |
13 |
10 |
12 |
48 |
46 |
+2 |
49 |
| 6 |
Коб Рамблърс |
35 |
14 |
7 |
14 |
46 |
52 |
-6 |
49 |
| 7 |
Атлон Таун |
35 |
13 |
9 |
13 |
42 |
42 |
0 |
48 |
| 8 |
Уексфорд |
35 |
11 |
9 |
15 |
42 |
53 |
-11 |
42 |
| 9 |
Трити Юнайтед |
35 |
10 |
9 |
16 |
35 |
53 |
-18 |
39 |
| 10 |
Фин Харпс |
35 |
6 |
7 |
22 |
31 |
70 |
-39 |
25 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лонгфорд Таун |
|
| Атлон Таун |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лонгфорд Таун |
Лонгфорд Таун |
|
Атлон Таун |
Атлон Таун |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Корк Сити |
2 - 1 |
3 - 4 |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 2 |
Брей Уондърърс |
4 - 2 |
5 - 2 |
4 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
УК Дъблин |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Кери |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
3 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Лонгфорд Таун |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Коб Рамблърс |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 7 |
Атлон Таун |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 8 |
Уексфорд |
1 - 2 |
3 - 3 |
1 - 2 |
|
2 - 2 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Трити Юнайтед |
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 2 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Фин Харпс |
5 - 0 |
0 - 1 |
5 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лонгфорд Таун |
Атлон Таун |
| Победи |
13 |
13 |
| Равни |
10 |
9 |
| Загуби |
12 |
13 |
| Вкарани Голове |
48 |
42 |
| Получени Голове |
46 |
42 |
| Средно Вкарани |
1.37 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.31 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
74% |
69% |
| Мачове Получил |
74% |
71% |
| Гол/Гол |
57% |
49% |
| Над 1.5 |
74% |
71% |
| Над 2.5 |
49% |
49% |
| Над 3.5 |
23% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
4 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
6 |
10 |
| Вкарани Голове |
25 |
17 |
| Получени Голове |
17 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.47 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.47 |
| Мачове Вкарал |
71% |
65% |
| Мачове Получил |
71% |
82% |
| Гол/Гол |
47% |
47% |
| Над 1.5 |
71% |
59% |
| Над 2.5 |
47% |
41% |
| Над 3.5 |
18% |
24% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.76 |
3.56 |
2.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.24 |
1.39 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.09 |
1.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.63 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.28 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака