Ирландия - Първа Дивизия (2018)
21:30
Лонгфорд Таун
Фин Харпс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.20 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лонгфорд, а гостите от Балибоуфи. Разстоянието между двата града е 119.5 км. Мачът ще се играе на стадион Бишъпсгейт, който има капацитет от 6 850 места. Снимки от Google карта стадион Бишъпсгейт. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лонгфорд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2018 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 0 - 1 | Лонгфорд Таун | 1.42 | 4.11 | 6.69 |
| 21.04.2018 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | УК Дъблин | 2.28 | 3.26 | 2.84 |
| 13.04.2018 | Първа Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | Лонгфорд Таун | 1.94 | 3.39 | 3.44 |
| 07.04.2018 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 3 - 0 | Кабинтили | 1.56 | 3.84 | 5.07 |
| 30.03.2018 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.04 | 3.40 | 3.20 |
| 24.03.2018 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 5 - 1 | Атлон Таун | 1.07 | 8.78 | 19.03 |
| 16.03.2018 | Първа Дивизия | Шелбърн | 3 - 2 | Лонгфорд Таун | 2.49 | 3.14 | 2.65 |
| 10.03.2018 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 3 - 0 | Уексфорд | 1.58 | 3.60 | 5.31 |
| 24.02.2018 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | Коб Рамблърс | 2.27 | 3.20 | 2.85 |
| 07.10.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 1 - 0 | Уексфорд | 1.30 | 4.78 | 8.33 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Фин Харпс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2018 | Първа Дивизия | Фин Харпс | 1 - 0 | Кабинтили | 1.56 | 3.78 | 5.21 |
| 13.04.2018 | Първа Дивизия | УК Дъблин | 3 - 2 | Фин Харпс | 2.09 | 3.15 | 3.31 |
| 02.04.2018 | Купа на Лигата | Фин Харпс | 1 - 2 | Дери Сити | 5.29 | 3.70 | 1.55 |
| 30.03.2018 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 1 | Фин Харпс | 19.95 | 8.28 | 1.08 |
| 26.03.2018 | Първа Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 2 - 1 | Фин Харпс | 1.95 | 3.33 | 3.51 |
| 23.03.2018 | Първа Дивизия | Фин Харпс | 1 - 0 | Уексфорд | 1.37 | 4.23 | 7.85 |
| 17.03.2018 | Първа Дивизия | Коб Рамблърс | 0 - 2 | Фин Харпс | 2.43 | 3.05 | 2.78 |
| 09.03.2018 | Първа Дивизия | Фин Харпс | 1 - 1 | Шелбърн | 2.02 | 3.24 | 3.35 |
| 27.10.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 3 - 1 | Фин Харпс | 1.56 | 3.78 | 5.30 |
| 23.10.2017 | Висша Дивизия | Фин Харпс | 2 - 3 | Дрогеда Юнайтед | 1.81 | 3.46 | 4.03 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2016 | Висша Дивизия | Фин Харпс | 0 - 1 | Лонгфорд Таун | 1.94 | 3.29 | 3.70 |
| 24.06.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Фин Харпс | 2.31 | 3.18 | 2.92 |
| 26.03.2016 | Висша Дивизия | Фин Харпс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.32 | 3.16 | 2.85 |
| 01.06.2015 | Купа на Ирландия | Фин Харпс | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.79 | 3.15 | 2.36 |
| 29.05.2015 | Купа на Ирландия | Лонгфорд Таун | 1 - 1 | Фин Харпс | 1.57 | 3.74 | 4.94 |
| 12.10.2014 | Първа Дивизия | Фин Харпс | 0 - 2 | Лонгфорд Таун | 4.07 | 3.44 | 1.76 |
| 09.08.2014 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 0 | Фин Харпс | 1.31 | 4.54 | 8.09 |
| 13.06.2014 | Първа Дивизия | Фин Харпс | 0 - 1 | Лонгфорд Таун | 4.24 | 3.48 | 1.72 |
| 19.04.2014 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 1 - 0 | Фин Харпс | 1.52 | 3.67 | 5.65 |
| 07.09.2013 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 3 - 1 | Фин Харпс | 1.65 | 3.57 | 4.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лонгфорд Таун имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | УК Дъблин | 9 | +9 | 22 |
| 2 | Дрогеда Юнайтед | 9 | +19 | 18 |
| 3 | Шелбърн | 9 | +9 | 17 |
| 4 | Голуей Юнайтед | 8 | +9 | 15 |
| 5 | Лонгфорд Таун | 8 | +7 | 12 |
| 6 | Фин Харпс | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Кабинтили | 9 | -6 | 9 |
| 8 | Коб Рамблърс | 9 | -8 | 8 |
| 9 | Уексфорд | 9 | -8 | 7 |
| 10 | Атлон Таун | 9 | -33 | 1 |
Хронология в първенството
| Лонгфорд Таун | |
| Фин Харпс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лонгфорд Таун | Лонгфорд Таун | Фин Харпс | Фин Харпс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | УК Дъблин | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 2 | Дрогеда Юнайтед | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Шелбърн | 3 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | ||||||
| 5 | Лонгфорд Таун | - | - | - | ||||
| 6 | Фин Харпс | - | - | - | ||||
| 7 | Кабинтили | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Коб Рамблърс | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 9 | Уексфорд | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Атлон Таун | 5 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Лонгфорд Таун | Фин Харпс | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 12 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 10 | 4 |
Форма в шампионата
| Лонгфорд Таун | Фин Харпс | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 2 |
3
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 1 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Лонгфорд Таун | Фин Харпс | |
|
Вкарани
Получени |
16
9 |
9
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
5 |
6
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.20 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
