Ирландия - Първа Дивизия (2017)
21:30
Лонгфорд Таун
Кабинтили
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.17 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лонгфорд, а гостите от Блекрок. Разстоянието между двата града е 117.0 км. Мачът ще се играе на стадион Бишъпсгейт, който има капацитет от 6 850 места. Снимки от Google карта стадион Бишъпсгейт. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лонгфорд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 3 | Лонгфорд Таун | 3.82 | 3.27 | 1.88 |
| 04.03.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 1 - 3 | Коб Рамблърс | 1.56 | 3.47 | 5.79 |
| 24.02.2017 | Първа Дивизия | Шелбърн | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.45 | 2.88 | 2.91 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 4 | Шамрок Роувърс | 4.71 | 3.82 | 1.62 |
| 21.10.2016 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.66 | 3.70 | 4.53 |
| 17.10.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 3 | Дъндолк | 17.70 | 7.12 | 1.12 |
| 14.10.2016 | Висша Дивизия | Слиго Роувърс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.40 | 4.29 | 6.84 |
| 08.10.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 3 | Дери Сити | 5.13 | 3.54 | 1.63 |
| 23.09.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.72 | 3.57 | 4.39 |
| 16.09.2016 | Висша Дивизия | Фин Харпс | 0 - 1 | Лонгфорд Таун | 1.94 | 3.29 | 3.70 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 домакинства.
Кабинтили - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 2 - 0 | Уексфорд | 2.81 | 3.12 | 2.36 |
| 03.03.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 3 - 0 | Кабинтили | 1.26 | 4.94 | 9.59 |
| 24.02.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 1 | УК Дъблин | 2.33 | 3.22 | 2.79 |
| 15.10.2016 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 1 | Лимерик | 6.63 | 4.67 | 1.36 |
| 08.10.2016 | Първа Дивизия | Коб Рамблърс | 3 - 0 | Кабинтили | 1.25 | 5.11 | 9.95 |
| 23.09.2016 | Първа Дивизия | Кабинтили | 1 - 0 | Дрогеда Юнайтед | 6.44 | 4.27 | 1.41 |
| 16.09.2016 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 0 - 0 | Кабинтили | 1.46 | 4.02 | 6.01 |
| 09.09.2016 | Първа Дивизия | Кабинтили | 1 - 2 | Шелбърн | 5.80 | 3.97 | 1.48 |
| 02.09.2016 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 2 | УК Дъблин | 7.80 | 4.64 | 1.31 |
| 26.08.2016 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 4 - 0 | Кабинтили | 3.35 | 3.23 | 2.03 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Първа Дивизия класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уотърфорд | 4 | +4 | 7 |
| 2 | УК Дъблин | 4 | +3 | 7 |
| 3 | Атлон Таун | 3 | -1 | 6 |
| 4 | Коб Рамблърс | 3 | +2 | 5 |
| 5 | Лонгфорд Таун | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Кабинтили | 3 | -2 | 3 |
| 7 | Шелбърн | 4 | -4 | 3 |
| 8 | Уексфорд | 4 | -3 | 2 |
Хронология в първенството
| Лонгфорд Таун | |
| Кабинтили | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лонгфорд Таун | Лонгфорд Таун | Кабинтили | Кабинтили | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Уотърфорд | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 2 | УК Дъблин | 0 - 1 | ||||||
| 3 | Атлон Таун | 0 - 3 | ||||||
| 4 | Коб Рамблърс | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 5 | Лонгфорд Таун | - | - | - | ||||
| 6 | Кабинтили | - | - | - | ||||
| 7 | Шелбърн | 0 - 0 | ||||||
| 8 | Уексфорд | 2 - 0 | ||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Лонгфорд Таун | Кабинтили | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 4 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Лонгфорд Таун | Кабинтили | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
1
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Лонгфорд Таун | Кабинтили | |
|
Вкарани
Получени |
4
3 |
2
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
0
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.17 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
