Франция - Купа на Франция (2019 - 2020)
15:15
Лориен
Брест
с резултат 1 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2020 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лориен, а гостите от Брест. Разстоянието между двата града е 110.0 км. Треньорът на домакините е Александър Дюжу (Фра), а на гостите Жулиен Лашуе (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад дьо Мустуар, който има капацитет от 18 500 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Стад дьо Мустуар. Мачът ще се играе в 14:15 местно време.
Отговорна Игра
Лориен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2019 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 0 | Лориен | 4.14 | 3.33 | 1.89 |
| 13.12.2019 | Лига 2 | Лориен | 1 - 0 | Оксер | 1.53 | 3.70 | 6.56 |
| 03.12.2019 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 4 | Лориен | 4.78 | 3.47 | 1.74 |
| 29.11.2019 | Лига 2 | Лориен | 2 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.53 | 3.71 | 6.57 |
| 22.11.2019 | Лига 2 | Шатору | 1 - 3 | Лориен | 4.75 | 3.19 | 1.82 |
| 16.11.2019 | Купа на Франция | Лориен | 3 - 0 | Гингам | 1.77 | 3.52 | 4.41 |
| 08.11.2019 | Лига 2 | Лориен | 4 - 1 | Шамоа Ниор | 1.47 | 4.05 | 7.06 |
| 02.11.2019 | Лига 2 | Ланс | 1 - 0 | Лориен | 2.25 | 3.01 | 3.36 |
| 26.10.2019 | Лига 2 | Лориен | 0 - 1 | Троа | 2.11 | 2.92 | 3.90 |
| 19.10.2019 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 2 | Лориен | 2.63 | 3.08 | 2.75 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Брест - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2019 | Лига 1 | Монпелие | 4 - 0 | Брест | 1.57 | 3.83 | 6.29 |
| 18.12.2019 | Купа на Лигата | Брест | 2 - 0 | Бордо | 3.05 | 3.22 | 2.35 |
| 14.12.2019 | Лига 1 | Брест | 0 - 0 | Ница | 2.49 | 3.26 | 2.87 |
| 06.12.2019 | Лига 1 | Лил | 1 - 0 | Брест | 1.34 | 5.07 | 8.71 |
| 03.12.2019 | Лига 1 | Брест | 5 - 0 | Страсбург | 3.26 | 3.22 | 2.26 |
| 29.11.2019 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 2 - 1 | Брест | 1.39 | 4.54 | 8.27 |
| 23.11.2019 | Лига 1 | Брест | 1 - 1 | Нант | 2.87 | 3.09 | 2.59 |
| 09.11.2019 | Лига 1 | Брест | 1 - 2 | Пари Сен Жермен | 10.46 | 5.99 | 1.26 |
| 02.11.2019 | Лига 1 | Амиен | 1 - 0 | Брест | 1.71 | 3.74 | 4.83 |
| 30.10.2019 | Купа на Лигата | Метц | 1 - 1 | Брест | 1.89 | 3.29 | 4.29 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2019 | Приятелски срещи | Брест | 2 - 1 | Лориен | 2.28 | 3.37 | 2.78 |
| 16.03.2019 | Лига 2 | Лориен | 1 - 1 | Брест | 2.34 | 3.03 | 3.13 |
| 20.10.2018 | Лига 2 | Брест | 3 - 2 | Лориен | 2.35 | 2.97 | 3.11 |
| 16.04.2018 | Лига 2 | Брест | 3 - 0 | Лориен | 2.56 | 3.13 | 2.63 |
| 18.11.2017 | Лига 2 | Лориен | 4 - 2 | Брест | 1.75 | 3.50 | 4.34 |
| 09.10.2015 | Приятелски срещи | Брест | 2 - 0 | Лориен | - | - | - |
| 12.07.2014 | Приятелски срещи | Брест | 1 - 1 | Лориен | 3.40 | 3.29 | 2.15 |
| 16.03.2013 | Лига 1 | Лориен | 4 - 0 | Брест | 1.63 | 3.55 | 5.69 |
| 27.02.2013 | Купа на Франция | Лориен | 3 - 0 | Брест | 1.63 | 3.46 | 5.32 |
| 02.11.2012 | Лига 1 | Брест | 2 - 0 | Лориен | 3.00 | 3.06 | 2.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лориен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 18 | +33 | 45 |
| 2 | Олимпик Марсилия | 19 | +8 | 38 |
| 3 | Рен | 18 | +7 | 33 |
| 4 | Лил | 19 | +3 | 31 |
| 5 | Нант | 19 | -1 | 29 |
| 6 | Реймс | 18 | +6 | 28 |
| 7 | Монако | 18 | +5 | 28 |
| 8 | Анже | 19 | -2 | 28 |
| 9 | Монпелие | 19 | +7 | 27 |
| 10 | Ница | 19 | +1 | 27 |
| 11 | Страсбург | 19 | -1 | 27 |
| 12 | Лион | 19 | +11 | 26 |
| 13 | Бордо | 19 | +6 | 26 |
| 14 | Сент Етиен | 19 | -7 | 25 |
| 15 | Брест | 19 | -3 | 22 |
| 16 | Дижон | 19 | -8 | 18 |
| 17 | Метц | 19 | -11 | 17 |
| 18 | Амиен | 18 | -15 | 17 |
| 19 | Ним | 18 | -19 | 12 |
| 20 | Тулуза | 19 | -20 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2020 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра