Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.25 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.35 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лориен, а гостите от Ница. Разстоянието между двата града е 938.9 км. Треньорът на домакините е Александър Дюжу (Фра), а на гостите Оливие Панталони (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад дьо Мустуар, който има капацитет от 18 500 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Стад дьо Мустуар. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лориен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Лига 1 | Сент Етиен | 4 - 0 | Лориен | 1.78 | 3.52 | 4.62 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Лориен | 1 - 1 | Тулуза | 2.19 | 3.26 | 3.34 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Лил | 0 - 1 | Лориен | 1.84 | 3.41 | 4.49 |
| 31.01.2017 | Купа на Франция | Шатору | 2 - 2 | Лориен | 3.05 | 3.28 | 2.26 |
| 28.01.2017 | Лига 1 | Лориен | 2 - 3 | Дижон | 1.94 | 3.58 | 3.70 |
| 22.01.2017 | Лига 1 | Монако | 4 - 0 | Лориен | 1.26 | 5.73 | 10.67 |
| 14.01.2017 | Лига 1 | Лориен | 3 - 1 | Гингам | 2.34 | 3.26 | 3.08 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лориен | 2 - 1 | Ница | 2.53 | 3.15 | 2.72 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Лориен | 1.17 | 7.28 | 14.10 |
| 17.12.2016 | Лига 1 | Лориен | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.42 | 3.15 | 3.03 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Лига 1 | Рен | 2 - 2 | Ница | 2.69 | 2.97 | 2.84 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Ница | 1 - 0 | Сент Етиен | 2.03 | 3.21 | 3.87 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Монако | 3 - 0 | Ница | 1.53 | 4.16 | 5.98 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Ница | 3 - 1 | Гингам | 1.91 | 3.42 | 4.09 |
| 20.01.2017 | Лига 1 | Бастия | 1 - 1 | Ница | 3.13 | 3.02 | 2.45 |
| 15.01.2017 | Лига 1 | Ница | 0 - 0 | Метц | 1.49 | 4.16 | 6.60 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лориен | 2 - 1 | Ница | 2.53 | 3.15 | 2.72 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Бордо | 0 - 0 | Ница | 2.55 | 3.19 | 2.81 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Дижон | 1.58 | 4.13 | 5.46 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Бордо | 3 - 2 | Ница | 2.41 | 3.12 | 2.95 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лориен | 2 - 1 | Ница | 2.53 | 3.15 | 2.72 |
| 02.10.2016 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Лориен | 1.70 | 3.74 | 4.86 |
| 23.01.2016 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Лориен | 1.83 | 3.45 | 4.45 |
| 01.12.2015 | Лига 1 | Лориен | 0 - 0 | Ница | 1.94 | 3.46 | 3.90 |
| 10.01.2015 | Лига 1 | Ница | 3 - 1 | Лориен | 2.14 | 3.19 | 3.47 |
| 16.08.2014 | Лига 1 | Лориен | 0 - 0 | Ница | 1.74 | 3.39 | 4.92 |
| 12.04.2014 | Лига 1 | Ница | 1 - 2 | Лориен | 2.68 | 3.01 | 2.71 |
| 30.11.2013 | Лига 1 | Лориен | 3 - 0 | Ница | 1.96 | 3.15 | 4.14 |
| 09.02.2013 | Лига 1 | Ница | 1 - 1 | Лориен | 2.06 | 3.20 | 3.66 |
| 22.09.2012 | Лига 1 | Лориен | 1 - 1 | Ница | 1.80 | 3.31 | 4.64 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лориен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 18.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 26 | +52 | 59 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 25 | +32 | 55 |
| 3 | Ница | 25 | +21 | 53 |
| 4 | Лион | 24 | +16 | 40 |
| 5 | Сент Етиен | 25 | +11 | 39 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 25 | +2 | 36 |
| 7 | Бордо | 25 | -2 | 36 |
| 8 | Гингам | 25 | 0 | 34 |
| 9 | Тулуза | 25 | +3 | 33 |
| 10 | Рен | 25 | -4 | 33 |
| 11 | Монпелие | 25 | -6 | 29 |
| 12 | Нант | 24 | -15 | 29 |
| 13 | Метц | 24 | -20 | 29 |
| 14 | Дижон | 25 | -3 | 27 |
| 15 | Анже | 25 | -12 | 27 |
| 16 | Нанси | 24 | -14 | 27 |
| 17 | Лил | 25 | -9 | 26 |
| 18 | Каен | 24 | -17 | 25 |
| 19 | Бастия | 25 | -11 | 23 |
| 20 | Лориен | 25 | -24 | 22 |
Хронология в първенството
| Лориен | |
| Ница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лориен | Лориен | Ница | Ница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 0 - 3 | 4 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 3 | Ница | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Лион | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Сент Етиен | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Олимпик Марсилия | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
| 7 | Бордо | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Гингам | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Тулуза | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||
| 10 | Рен | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 11 | Монпелие | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Нант | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | ||||
| 13 | Метц | 3 - 3 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 14 | Дижон | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||
| 15 | Анже | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 16 | Нанси | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Лил | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | |||
| 18 | Каен | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 19 | Бастия | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 20 | Лориен | - | - | - | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Лориен | Ница | |
| Позиция | 20 | 3 |
| Точки | 22 | 53 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 3 |
| Точки | 17 | 20 |
Форма в шампионата
| Лориен | Ница | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 15 |
15
8 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 5 |
5
5 2 |
Голове в шампионата
| Лориен | Ница | |
|
Вкарани
Получени |
27
51 |
41
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
19 |
14
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.25 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.35 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

