Аржентина - Примера Насионал (2026)
събота, 16 май, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
2.57 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.44 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.29 |
3.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.07 |
9.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ломас де Самора, а гостите от Мендоса.
Разстоянието между двата града е 985.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Едуардо Галярдон,
който има капацитет от
36 942 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Едуардо Галярдон.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лос Андес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
0 - 0 |
Лос Андес |
1.79 |
2.94 |
5.21 |
| 02.05.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
1 - 1 |
Колон Санта Фе |
2.41 |
2.67 |
3.29 |
| 25.04.2026 |
Примера Насионал |
Сан Мигел |
0 - 2 |
Лос Андес |
2.09 |
2.75 |
3.90 |
| 18.04.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
0 - 0 |
Сан Телмо |
1.77 |
3.07 |
4.97 |
| 12.04.2026 |
Примера Насионал |
Атлетико Акасусо |
0 - 1 |
Лос Андес |
3.17 |
2.74 |
2.44 |
| 05.04.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
2 - 0 |
Чако Фор Евър |
1.97 |
2.84 |
4.29 |
| 29.03.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
0 - 1 |
Темперлей |
2.37 |
2.56 |
3.56 |
| 22.03.2026 |
Примера Насионал |
Феро Карил Оесте |
0 - 2 |
Лос Андес |
1.94 |
2.76 |
4.60 |
| 14.03.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
0 - 0 |
Сентрал Норте |
2.01 |
2.83 |
4.13 |
| 28.02.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
0 - 1 |
Дефенсорес |
2.64 |
2.45 |
3.26 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Годой Крус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
2 - 1 |
Расинг Кордоба |
1.85 |
2.96 |
4.59 |
| 03.05.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
2 - 2 |
Депортиво Морон |
1.97 |
2.83 |
4.32 |
| 27.04.2026 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
0 - 0 |
Годой Крус |
2.34 |
2.74 |
3.32 |
| 18.04.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
0 - 0 |
Сан Мигел |
1.64 |
3.26 |
5.67 |
| 11.04.2026 |
Примера Насионал |
Сан Телмо |
2 - 0 |
Годой Крус |
3.68 |
2.87 |
2.12 |
| 04.04.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
2 - 0 |
Атлетико Акасусо |
1.41 |
3.84 |
8.63 |
| 29.03.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Майпу |
0 - 1 |
Годой Крус |
3.10 |
2.84 |
2.40 |
| 22.03.2026 |
Примера Насионал |
Чако Фор Евър |
1 - 1 |
Годой Крус |
2.69 |
2.75 |
2.78 |
| 14.03.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
2 - 1 |
Феро Карил Оесте |
2.04 |
2.83 |
3.95 |
| 01.03.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
0 - 0 |
Деп. Мадрин |
1.74 |
3.09 |
5.08 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Примера Насионал класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Морон |
12 |
6 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
22 |
| 2 |
Колон Санта Фе |
12 |
6 |
4 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
22 |
| 3 |
Депортиво Мадрин |
12 |
5 |
4 |
3 |
18 |
13 |
+5 |
19 |
| 4 |
Годой Крус |
12 |
4 |
7 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
19 |
| 5 |
Сиудад де Боливар |
12 |
4 |
7 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
19 |
| 6 |
Лос Андес |
12 |
4 |
6 |
2 |
9 |
4 |
+5 |
18 |
| 7 |
Феро Карил Оесте |
12 |
5 |
3 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
18 |
| 8 |
Алмиранте Браун |
12 |
5 |
3 |
4 |
8 |
8 |
0 |
18 |
| 9 |
Дефенсорес де Белграно |
12 |
3 |
6 |
3 |
11 |
11 |
0 |
15 |
| 10 |
Расинг де Кордоба |
12 |
4 |
3 |
5 |
12 |
14 |
-2 |
15 |
| 11 |
Сан Мигел |
12 |
3 |
6 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
15 |
| 12 |
Естудиантес Буенос Айрес |
12 |
4 |
3 |
5 |
8 |
10 |
-2 |
15 |
| 13 |
Сан Телмо |
12 |
3 |
5 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
14 |
| 14 |
Атлетико Митре |
12 |
2 |
7 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 15 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
12 |
2 |
5 |
5 |
7 |
11 |
-4 |
11 |
| 16 |
Атлетико Акасусо |
12 |
3 |
2 |
7 |
8 |
13 |
-5 |
11 |
| 17 |
Сентрал Норте |
12 |
2 |
4 |
6 |
6 |
11 |
-5 |
10 |
| 18 |
Чако Фор Евър |
12 |
1 |
4 |
7 |
9 |
17 |
-8 |
7 |
|
| 1 |
Химнасия Хухуй |
12 |
7 |
2 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
23 |
| 2 |
Сан Мартин Тукуман |
12 |
5 |
6 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
21 |
| 3 |
Атланта Буенос Айрес |
12 |
6 |
2 |
4 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 4 |
Тристан Суарес |
12 |
5 |
5 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
20 |
| 5 |
Ферокарил Мидланд |
12 |
5 |
4 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
19 |
| 6 |
Атлетико Рафаела |
12 |
5 |
4 |
3 |
12 |
8 |
+4 |
19 |
| 7 |
Нуева Чикаго |
12 |
4 |
5 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
17 |
| 8 |
Темперлей |
12 |
3 |
7 |
2 |
9 |
12 |
-3 |
16 |
| 9 |
Депортиво Майпу |
12 |
4 |
3 |
5 |
17 |
14 |
+3 |
15 |
| 10 |
Чакарита Хуниорс |
12 |
4 |
3 |
5 |
11 |
12 |
-1 |
15 |
| 11 |
Агропекуарио Аргентино |
12 |
4 |
3 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
15 |
| 12 |
Сан Мартин Сан Хуан |
12 |
3 |
5 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 13 |
Патронато Парана |
12 |
3 |
5 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
14 |
| 14 |
Килмес Буенос Айрес |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 15 |
Атлетико Гюемес |
12 |
3 |
4 |
5 |
13 |
17 |
-4 |
13 |
| 16 |
Химнасия и Тиро |
12 |
3 |
3 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
12 |
| 17 |
Атлетико Колегиалес |
12 |
3 |
3 |
6 |
8 |
14 |
-6 |
12 |
| 18 |
Клуб Алмагро |
12 |
3 |
3 |
6 |
8 |
15 |
-7 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лос Андес |
|
| Годой Крус |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лос Андес |
Лос Андес |
|
Годой Крус |
Годой Крус |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Депортиво Морон |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 2 |
Колон Санта Фе |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Депортиво Мадрин |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Годой Крус |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Сиудад де Боливар |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Лос Андес |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Феро Карил Оесте |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Алмиранте Браун |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 9 |
Дефенсорес де Белграно |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Расинг де Кордоба |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Сан Мигел |
|
0 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Естудиантес Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сан Телмо |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 14 |
Атлетико Митре |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Атлетико Акасусо |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 17 |
Сентрал Норте |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 18 |
Чако Фор Евър |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
|
| 1 |
Химнасия Хухуй |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Сан Мартин Тукуман |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Атланта Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Тристан Суарес |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ферокарил Мидланд |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Атлетико Рафаела |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Нуева Чикаго |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Темперлей |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Депортиво Майпу |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Чакарита Хуниорс |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Агропекуарио Аргентино |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Сан Мартин Сан Хуан |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Патронато Парана |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Килмес Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Атлетико Гюемес |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Химнасия и Тиро |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Атлетико Колегиалес |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Клуб Алмагро |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лос Андес |
Годой Крус |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
12 |
| Получени Голове |
4 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.33 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
67% |
| Мачове Получил |
33% |
58% |
| Гол/Гол |
17% |
50% |
| Над 1.5 |
42% |
67% |
| Над 2.5 |
0% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
8% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.43 |
0.60 |
| Средно Получени |
0.43 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
29% |
60% |
| Мачове Получил |
43% |
60% |
| Гол/Гол |
14% |
40% |
| Над 1.5 |
29% |
60% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
2.57 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.44 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.29 |
3.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.07 |
9.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака