Аржентина - Примера Насионал (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
21:30
Лос Андес
Ол Бойс Буенос Айрес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Ол Бойс Буенос Айрес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
2.70 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.40 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.00 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.30 |
3.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.08 |
8.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ломас де Самора, а гостите от Буенос Айрес.
Разстоянието между двата града е 17.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Едуардо Галярдон,
който има капацитет от
36 942 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Едуардо Галярдон.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лос Андес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Примера Насионал |
Расинг Кордоба |
1 - 0 |
Лос Андес |
2.28 |
2.76 |
3.38 |
| 05.10.2026 |
Примера Насионал |
Годой Крус |
2 - 1 |
Лос Андес |
1.65 |
3.16 |
5.89 |
| 27.09.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
2 - 1 |
Депортиво Морон |
2.51 |
2.70 |
3.03 |
| 20.09.2026 |
Примера Насионал |
Колон Санта Фе |
3 - 0 |
Лос Андес |
1.55 |
3.36 |
6.49 |
| 13.09.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
1 - 1 |
Сан Мигел |
2.04 |
2.79 |
4.01 |
| 09.09.2026 |
Примера Насионал |
Дефенсорес |
1 - 1 |
Лос Андес |
1.81 |
2.96 |
4.82 |
| 05.09.2026 |
Примера Насионал |
Сан Телмо |
0 - 0 |
Лос Андес |
2.75 |
2.76 |
2.71 |
| 01.09.2026 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
0 - 0 |
Атлетико Акасусо |
1.76 |
3.13 |
4.94 |
| 22.08.2026 |
Примера Насионал |
Чако Фор Евър |
1 - 0 |
Лос Андес |
2.22 |
2.76 |
3.51 |
| 17.08.2026 |
Примера Насионал |
Темперлей |
3 - 0 |
Лос Андес |
2.27 |
2.70 |
3.51 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 равенства
в последните 3 домакинства.
Ол Бойс Буенос Айрес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
0 - 0 |
Годой Крус |
2.88 |
2.66 |
2.68 |
| 03.10.2026 |
Примера Насионал |
Депортиво Морон |
2 - 1 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1.91 |
2.84 |
4.51 |
| 26.09.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
0 - 0 |
Колон Санта Фе |
2.62 |
2.67 |
2.94 |
| 19.09.2026 |
Примера Насионал |
Сан Мигел |
1 - 1 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
2.15 |
2.74 |
3.75 |
| 12.09.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
0 - 1 |
Сан Телмо |
1.59 |
3.29 |
6.17 |
| 05.09.2026 |
Примера Насионал |
Атлетико Акасусо |
0 - 1 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
2.58 |
2.71 |
2.95 |
| 30.08.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
0 - 0 |
Чако Фор Евър |
2.36 |
2.71 |
3.30 |
| 25.08.2026 |
Примера Насионал |
Феро Карил Оесте |
1 - 0 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1.65 |
3.04 |
6.32 |
| 17.08.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1 - 0 |
Нуева Чикаго |
2.23 |
2.71 |
3.58 |
| 10.08.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1 - 1 |
Сентрал Норте |
2.06 |
2.75 |
4.08 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.05.2026 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
0 - 0 |
Лос Андес |
2.21 |
2.66 |
3.78 |
| 07.10.2025 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
3 - 0 |
Лос Андес |
2.16 |
2.68 |
3.90 |
| 01.06.2025 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
1 - 1 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
2.15 |
2.70 |
3.93 |
| 22.04.2018 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
2 - 2 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
2.22 |
2.82 |
3.34 |
| 25.04.2017 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
0 - 1 |
Лос Андес |
2.10 |
2.91 |
3.53 |
| 03.11.2016 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
3 - 1 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
2.08 |
3.02 |
3.49 |
| 10.04.2016 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1 - 2 |
Лос Андес |
1.85 |
3.10 |
4.18 |
| 17.08.2015 |
Примера Насионал |
Лос Андес |
1 - 0 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1.95 |
2.97 |
3.99 |
| 31.03.2015 |
Примера Насионал |
Ол Бойс Буенос Айрес |
1 - 0 |
Лос Андес |
2.59 |
2.83 |
2.71 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лос Андес имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Насионал класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Феро Карил Оесте |
33 |
18 |
8 |
7 |
37 |
28 |
+9 |
62 |
| 2 |
Депортиво Морон |
33 |
17 |
7 |
9 |
51 |
34 |
+17 |
58 |
| 3 |
Годой Крус |
33 |
16 |
9 |
8 |
42 |
29 |
+13 |
57 |
| 4 |
Депортиво Мадрин |
33 |
14 |
11 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
53 |
| 5 |
Колон Санта Фе |
33 |
14 |
11 |
8 |
39 |
25 |
+14 |
53 |
| 6 |
Естудиантес Буенос Айрес |
33 |
13 |
9 |
11 |
31 |
27 |
+4 |
48 |
| 7 |
Сиудад де Боливар |
33 |
12 |
12 |
9 |
28 |
28 |
0 |
48 |
| 8 |
Алмиранте Браун |
33 |
12 |
11 |
10 |
26 |
22 |
+4 |
47 |
| 9 |
Лос Андес |
33 |
9 |
13 |
11 |
25 |
24 |
+1 |
40 |
| 10 |
Чако Фор Евър |
33 |
10 |
10 |
13 |
32 |
34 |
-2 |
40 |
| 11 |
Расинг де Кордоба |
33 |
10 |
10 |
13 |
30 |
39 |
-9 |
40 |
| 12 |
Дефенсорес де Белграно |
33 |
8 |
13 |
12 |
25 |
32 |
-7 |
37 |
| 13 |
Сан Телмо |
33 |
9 |
10 |
14 |
28 |
37 |
-9 |
37 |
| 14 |
Атлетико Митре |
33 |
7 |
15 |
11 |
29 |
39 |
-10 |
36 |
| 15 |
Сентрал Норте |
33 |
6 |
16 |
11 |
21 |
30 |
-9 |
34 |
| 16 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
33 |
6 |
16 |
11 |
18 |
28 |
-10 |
34 |
| 17 |
Атлетико Акасусо |
33 |
8 |
8 |
17 |
25 |
35 |
-10 |
32 |
| 18 |
Сан Мигел |
33 |
6 |
14 |
13 |
26 |
39 |
-13 |
32 |
|
| 1 |
Тристан Суарес |
33 |
15 |
14 |
4 |
32 |
15 |
+17 |
59 |
| 2 |
Темперлей |
33 |
16 |
11 |
6 |
40 |
27 |
+13 |
59 |
| 3 |
Атланта Буенос Айрес |
33 |
18 |
4 |
11 |
39 |
30 |
+9 |
58 |
| 4 |
Химнасия Хухуй |
33 |
15 |
10 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
55 |
| 5 |
Ферокарил Мидланд |
33 |
14 |
9 |
10 |
38 |
26 |
+12 |
51 |
| 6 |
Химнасия и Тиро |
33 |
13 |
10 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
49 |
| 7 |
Депортиво Майпу |
33 |
13 |
9 |
11 |
40 |
32 |
+8 |
48 |
| 8 |
Атлетико Колегиалес |
33 |
13 |
8 |
12 |
32 |
31 |
+1 |
47 |
| 9 |
Сан Мартин Сан Хуан |
33 |
12 |
10 |
11 |
35 |
33 |
+2 |
46 |
| 10 |
Сан Мартин Тукуман |
33 |
10 |
13 |
10 |
35 |
33 |
+2 |
43 |
| 11 |
Атлетико Рафаела |
33 |
11 |
9 |
13 |
27 |
34 |
-7 |
42 |
| 12 |
Клуб Алмагро |
33 |
11 |
8 |
14 |
30 |
39 |
-9 |
41 |
| 13 |
Агропекуарио Аргентино |
33 |
10 |
10 |
13 |
27 |
35 |
-8 |
40 |
| 14 |
Килмес Буенос Айрес |
33 |
10 |
9 |
14 |
30 |
28 |
+2 |
39 |
| 15 |
Патронато Парана |
33 |
7 |
16 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
37 |
| 16 |
Нуева Чикаго |
33 |
9 |
9 |
15 |
24 |
32 |
-8 |
36 |
| 17 |
Чакарита Хуниорс |
33 |
9 |
6 |
18 |
25 |
35 |
-10 |
33 |
| 18 |
Атлетико Гюемес |
33 |
5 |
8 |
20 |
23 |
56 |
-33 |
23 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лос Андес |
|
| Ол Бойс Буенос Айрес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лос Андес |
Лос Андес |
|
Ол Бойс Буенос Айрес |
Ол Бойс Буенос Айрес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Феро Карил Оесте |
1 - 2 |
0 - 2 |
1 - 2 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Депортиво Морон |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Годой Крус |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 4 |
Депортиво Мадрин |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Колон Санта Фе |
1 - 1 |
3 - 0 |
1 - 1 |
|
0 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 6 |
Естудиантес Буенос Айрес |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Сиудад де Боливар |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Алмиранте Браун |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Лос Андес |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Чако Фор Евър |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Расинг де Кордоба |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Дефенсорес де Белграно |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 13 |
Сан Телмо |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Атлетико Митре |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Сентрал Норте |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
Ол Бойс Буенос Айрес |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
Атлетико Акасусо |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 18 |
Сан Мигел |
1 - 1 |
0 - 2 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
| 1 |
Тристан Суарес |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Темперлей |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Атланта Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Химнасия Хухуй |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ферокарил Мидланд |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Химнасия и Тиро |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Депортиво Майпу |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Атлетико Колегиалес |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сан Мартин Сан Хуан |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Сан Мартин Тукуман |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Атлетико Рафаела |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Клуб Алмагро |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Агропекуарио Аргентино |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Килмес Буенос Айрес |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Патронато Парана |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Нуева Чикаго |
|
|
|
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 17 |
Чакарита Хуниорс |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Атлетико Гюемес |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лос Андес |
Ол Бойс Буенос Айрес |
| Победи |
9 |
6 |
| Равни |
13 |
16 |
| Загуби |
11 |
11 |
| Вкарани Голове |
25 |
18 |
| Получени Голове |
24 |
28 |
| Средно Вкарани |
0.76 |
0.55 |
| Средно Получени |
0.73 |
0.85 |
| Мачове Вкарал |
48% |
48% |
| Мачове Получил |
52% |
55% |
| Гол/Гол |
27% |
33% |
| Над 1.5 |
48% |
42% |
| Над 2.5 |
24% |
18% |
| Над 3.5 |
3% |
6% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
8 |
4 |
| Загуби |
3 |
10 |
| Вкарани Голове |
13 |
9 |
| Получени Голове |
8 |
22 |
| Средно Вкарани |
0.81 |
0.56 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
44% |
75% |
| Гол/Гол |
31% |
38% |
| Над 1.5 |
44% |
56% |
| Над 2.5 |
19% |
31% |
| Над 3.5 |
6% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
2.70 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.40 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.00 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.30 |
3.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.08 |
8.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Ол Бойс Буенос Айрес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака