Перу - Лига 1 (2026 - Апертура)
неделя, 17 май, 2026
23:30
23:30
Лос Чанкас
Депортиво Мокегуа
Прогнози на потребителите
1 0% за Лос Чанкас
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Мокегуа
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.33 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Андауайлас, а гостите от Мокегуа. Разстоянието между двата града е 473.1 км. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лос Чанкас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | Лига 1 | Куско | 1 - 1 | Лос Чанкас | 1.69 | 3.67 | 4.41 |
| 04.05.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 0 - 1 | Деп. Гарсиласо | 1.83 | 3.39 | 4.00 |
| 27.04.2026 | Лига 1 | АДТ Тарма | 4 - 0 | Лос Чанкас | 2.10 | 3.05 | 3.44 |
| 23.04.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 1 - 0 | Сиенсиано | 2.38 | 3.35 | 2.68 |
| 17.04.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 2 - 0 | Атлетико Грау | 1.62 | 3.51 | 5.39 |
| 06.04.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 0 - 1 | Лос Чанкас | 2.41 | 3.25 | 2.70 |
| 21.03.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 3 - 2 | Спортинг Кристал | 2.86 | 3.25 | 2.30 |
| 14.03.2026 | Лига 1 | Хуан Пабло II | 2 - 3 | Лос Чанкас | 1.93 | 3.35 | 3.62 |
| 08.03.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 3 - 1 | Унив. де Депортес | 4.44 | 3.25 | 1.79 |
| 28.02.2026 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 1 - 2 | Лос Чанкас | 1.35 | 4.49 | 7.64 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Депортиво Мокегуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 2 - 2 | АДТ Тарма | 2.39 | 3.08 | 2.87 |
| 03.05.2026 | Лига 1 | Алианса Лима | 2 - 1 | Деп. Мокегуа | 1.18 | 5.91 | 13.97 |
| 25.04.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 2 - 1 | Кахамарка | 1.96 | 3.20 | 3.69 |
| 20.04.2026 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 1 | Деп. Мокегуа | 1.26 | 5.22 | 9.81 |
| 14.04.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 3 - 0 | Хуан Пабло II | 2.21 | 3.18 | 3.07 |
| 03.04.2026 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 1 - 2 | Деп. Мокегуа | 1.18 | 5.91 | 14.10 |
| 21.03.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 1 - 2 | Куско | 3.40 | 3.02 | 2.13 |
| 15.03.2026 | Лига 1 | Алианса Атлетико | 3 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.46 | 3.77 | 6.94 |
| 07.03.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 2 - 1 | Спорт Уанкайо | 3.02 | 3.08 | 2.29 |
| 01.03.2026 | Лига 1 | Спорт Бойс | 0 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.48 | 3.84 | 6.34 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Лига 1 класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алианса Лима | 14 | +18 | 33 |
| 2 | Лос Чанкас | 14 | +6 | 30 |
| 3 | Сиенсиано | 14 | +12 | 29 |
| 4 | Университарио де Депортес | 14 | +9 | 25 |
| 5 | Мелгар Арекипа | 14 | +4 | 21 |
| 6 | Куско | 14 | -4 | 21 |
| 7 | Комерсиантес Унидос | 14 | +1 | 20 |
| 8 | Депортиво Гарсиласо | 14 | -2 | 19 |
| 9 | Алианса Атлетико | 14 | +2 | 17 |
| 10 | АДТ Тарма | 14 | +1 | 17 |
| 11 | Депортиво Мокегуа | 14 | -5 | 17 |
| 12 | Спортинг Кристал | 14 | 0 | 16 |
| 13 | Универсидад де Кахамарка | 14 | -3 | 16 |
| 14 | Спорт Уанкайо | 14 | -6 | 15 |
| 15 | Хуан Пабло II Колидж | 14 | -13 | 15 |
| 16 | Спорт Бойс | 14 | -6 | 13 |
| 17 | Кахамарка | 14 | -7 | 12 |
| 18 | Атлетико Грау | 14 | -7 | 10 |
Хронология в първенството
| Лос Чанкас | |
| Депортиво Мокегуа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лос Чанкас | Лос Чанкас | Депортиво Мокегуа | Депортиво Мокегуа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алианса Лима | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Лос Чанкас | - | - | - | ||||
| 3 | Сиенсиано | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Университарио де Депортес | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 5 | Мелгар Арекипа | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 6 | Куско | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 7 | Комерсиантес Унидос | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Депортиво Гарсиласо | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Алианса Атлетико | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 10 | АДТ Тарма | 4 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 11 | Депортиво Мокегуа | - | - | - | ||||
| 12 | Спортинг Кристал | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | Универсидад де Кахамарка | 2 - 3 | ||||||
| 14 | Спорт Уанкайо | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 15 | Хуан Пабло II Колидж | 2 - 3 | 3 - 0 | |||||
| 16 | Спорт Бойс | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Кахамарка | 0 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 18 | Атлетико Грау | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Представяне в Шампионата
| Лос Чанкас | Депортиво Мокегуа | |
| Победи | 9 | 5 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 2 | 7 |
| Вкарани Голове | 22 | 17 |
| Получени Голове | 16 | 22 |
| Средно Вкарани | 1.57 | 1.21 |
| Средно Получени | 1.14 | 1.57 |
| Мачове Вкарал | 86% | 71% |
| Мачове Получил | 71% | 79% |
| Гол/Гол | 57% | 57% |
| Над 1.5 | 71% | 79% |
| Над 2.5 | 43% | 79% |
| Над 3.5 | 36% | 21% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 1 | 5 |
| Вкарани Голове | 13 | 4 |
| Получени Голове | 6 | 13 |
| Средно Вкарани | 1.86 | 0.57 |
| Средно Получени | 0.86 | 1.86 |
| Мачове Вкарал | 86% | 43% |
| Мачове Получил | 57% | 86% |
| Гол/Гол | 43% | 43% |
| Над 1.5 | 57% | 71% |
| Над 2.5 | 43% | 71% |
| Над 3.5 | 43% | 14% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.33 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Лос Чанкас
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Мокегуа
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
