Приятелски Срещи - Клубни
16:30
Лоугал
(Северна Ирландия)
Бангор ФК
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.81 | 4.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.20 | 2.13 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.40 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.19 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.48 | 2.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.19 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лоугал, а гостите от Бангор. Разстоянието между двата града е 65.6 км.
Отговорна Игра
Лоугал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2024 | Група за Изпадане | Нюри Сити | 1 - 4 | Лоугал | 3.57 | 3.61 | 1.83 |
| 20.04.2024 | Група за Изпадане | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Лоугал | 1.95 | 3.42 | 3.38 |
| 16.04.2024 | Група за Изпадане | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Лоугал | 1.69 | 3.96 | 3.87 |
| 13.04.2024 | Група за Изпадане | Лоугал | 3 - 1 | Гленавон | 2.38 | 3.47 | 2.56 |
| 06.04.2024 | Група за Изпадане | Лоугал | 2 - 3 | Балимина Юнайтед | 1.94 | 3.49 | 3.43 |
| 23.03.2024 | Премиършип | Гленавон | 1 - 2 | Лоугал | 1.71 | 3.82 | 4.06 |
| 16.03.2024 | Премиършип | Лоугал | 2 - 3 | Клифтънвил | 4.16 | 4.01 | 1.66 |
| 09.03.2024 | Премиършип | Гленторан | 0 - 3 | Лоугал | 1.30 | 5.42 | 7.36 |
| 24.02.2024 | Премиършип | Лоугал | 3 - 3 | Карик Рейнджърс | 2.51 | 3.45 | 2.43 |
| 17.02.2024 | Премиършип | Лоугал | 0 - 1 | Крусейдърс | 5.23 | 4.11 | 1.51 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Бангор ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Портадаун | 2 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 3 - 1 | Дергвю | 1.37 | 4.66 | 6.27 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Коулрейн | 1 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 27.06.2023 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 0 - 6 | Ларн | 25.29 | 12.79 | 1.05 |
| 03.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 1 - 2 | Крусейдърс | 21.88 | 11.03 | 1.06 |
| 08.01.2022 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 0 - 5 | Ларн | 24.75 | 10.05 | 1.05 |
| 14.09.2021 | Купа на Лигата | Бангор ФК | 0 - 5 | Коулрейн | 16.27 | 10.39 | 1.07 |
| 08.05.2021 | Купа Сев. Ирл. | Карик Рейнджърс | 2 - 2 | Бангор ФК | 1.31 | 5.00 | 6.35 |
| 22.09.2020 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 2 | Портадаун | 4.19 | 4.50 | 1.53 |
| 28.08.2020 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 2 | Ардс ФК | 3.92 | 4.31 | 1.61 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2011 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 2 - 2 | Лоугал | - | - | - |
| 17.09.2011 | Чемпиъншип | Лоугал | 4 - 0 | Бангор ФК | - | - | - |
| 30.04.2011 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 2 - 1 | Лоугал | - | - | - |
| 15.03.2011 | Чемпиъншип | Лоугал | 1 - 5 | Бангор ФК | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Лоугал имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.81 | 4.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.20 | 2.13 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.40 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.19 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.48 | 2.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.19 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра