Швейцария - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
4.50 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лозана, а гостите от Цюрих.
Разстоянието между двата града е 173.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад дьо ла Тюилиер,
който има капацитет от
12 544 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад дьо ла Тюилиер.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лозана Спорт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Сервет |
2 - 0 |
Лозана Спорт |
1.83 |
3.83 |
3.61 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Винтертур |
2 - 1 |
Лозана Спорт |
3.11 |
3.70 |
2.03 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Лозана Спорт |
1 - 3 |
Люцерн |
2.36 |
3.69 |
2.53 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Лозана Спорт |
3 - 0 |
Цюрих |
1.72 |
3.97 |
3.92 |
| 12.04.2026 |
Суперлига |
Сион |
3 - 0 |
Лозана Спорт |
1.91 |
3.44 |
3.69 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
2 - 1 |
Винтертур |
1.49 |
4.42 |
5.29 |
| 22.03.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
4 - 0 |
Лозана Спорт |
1.99 |
3.74 |
3.17 |
| 15.03.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
0 - 2 |
Йънг Бойс |
2.36 |
3.71 |
2.54 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Грасхопърс |
2 - 3 |
Лозана Спорт |
2.80 |
3.34 |
2.32 |
| 04.03.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 2 |
Лозана Спорт |
3.46 |
3.52 |
1.94 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Грасхопърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Грасхопърс |
3 - 2 |
Винтертур |
1.85 |
3.69 |
3.63 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Цюрих |
2 - 1 |
Грасхопърс |
2.44 |
3.49 |
2.57 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Грасхопърс |
0 - 2 |
Сервет |
2.94 |
3.53 |
2.15 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Грасхопърс |
1 - 2 |
Люцерн |
3.20 |
3.69 |
1.99 |
| 18.04.2026 |
Купа на Швейцария |
Лозана-Уши |
2 - 0 |
Грасхопърс |
2.84 |
3.25 |
2.15 |
| 11.04.2026 |
Суперлига |
Винтертур |
0 - 2 |
Грасхопърс |
2.83 |
3.45 |
2.25 |
| 06.04.2026 |
Суперлига |
Грасхопърс |
0 - 4 |
Сион |
2.91 |
3.42 |
2.21 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Сервет |
5 - 0 |
Грасхопърс |
1.73 |
3.65 |
4.29 |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Тун |
5 - 1 |
Грасхопърс |
1.55 |
4.01 |
5.12 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Грасхопърс |
2 - 3 |
Лозана Спорт |
2.80 |
3.34 |
2.32 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Грасхопърс |
2 - 3 |
Лозана Спорт |
2.80 |
3.34 |
2.32 |
| 24.01.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
1 - 1 |
Грасхопърс |
1.80 |
3.51 |
4.01 |
| 14.09.2025 |
Суперлига |
Грасхопърс |
3 - 1 |
Лозана Спорт |
2.71 |
3.47 |
2.34 |
| 22.02.2025 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
2 - 2 |
Грасхопърс |
1.82 |
3.52 |
3.98 |
| 04.02.2025 |
Суперлига |
Грасхопърс |
2 - 2 |
Лозана Спорт |
3.13 |
3.43 |
2.12 |
| 26.10.2024 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
3 - 0 |
Грасхопърс |
1.71 |
3.79 |
4.20 |
| 21.05.2024 |
Група за Изпадане |
Лозана Спорт |
0 - 0 |
Грасхопърс |
1.75 |
3.79 |
4.03 |
| 01.04.2024 |
Суперлига |
Грасхопърс |
0 - 1 |
Лозана Спорт |
2.59 |
3.26 |
2.58 |
| 02.12.2023 |
Суперлига |
Грасхопърс |
5 - 0 |
Лозана Спорт |
2.80 |
3.49 |
2.29 |
| 29.07.2023 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
1 - 1 |
Грасхопърс |
2.00 |
3.57 |
3.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лозана Спорт имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Люцерн |
37 |
13 |
11 |
13 |
73 |
66 |
+7 |
50 |
| 2 |
Сервет |
37 |
12 |
14 |
11 |
69 |
63 |
+6 |
50 |
| 3 |
Лозана Спорт |
37 |
11 |
9 |
17 |
52 |
64 |
-12 |
42 |
| 4 |
Цюрих |
37 |
11 |
5 |
21 |
49 |
70 |
-21 |
38 |
| 5 |
Грасхопърс |
37 |
7 |
9 |
21 |
45 |
73 |
-28 |
30 |
| 6 |
Винтертур |
37 |
5 |
8 |
24 |
44 |
97 |
-53 |
23 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лозана Спорт |
|
| Грасхопърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лозана Спорт |
Лозана Спорт |
|
Грасхопърс |
Грасхопърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Люцерн |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Сервет |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Лозана Спорт |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Цюрих |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Грасхопърс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Винтертур |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лозана Спорт |
Грасхопърс |
| Победи |
11 |
7 |
| Равни |
9 |
9 |
| Загуби |
17 |
21 |
| Вкарани Голове |
52 |
45 |
| Получени Голове |
64 |
73 |
| Средно Вкарани |
1.41 |
1.22 |
| Средно Получени |
1.73 |
1.97 |
| Мачове Вкарал |
76% |
70% |
| Мачове Получил |
84% |
86% |
| Гол/Гол |
68% |
59% |
| Над 1.5 |
86% |
78% |
| Над 2.5 |
73% |
57% |
| Над 3.5 |
38% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
7 |
11 |
| Вкарани Голове |
32 |
19 |
| Получени Голове |
30 |
39 |
| Средно Вкарани |
1.78 |
1.06 |
| Средно Получени |
1.67 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
83% |
61% |
| Мачове Получил |
83% |
83% |
| Гол/Гол |
72% |
50% |
| Над 1.5 |
94% |
72% |
| Над 2.5 |
78% |
50% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
4.50 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака