Швейцария - Суперлига (2025 - 2026)
17:30
Лозана Спорт
Цюрих
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.75 | 3.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.25 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лозана, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 173.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дьо ла Тюилиер, който има капацитет от 12 544 места. Снимки от Google карта стадион Стад дьо ла Тюилиер. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лозана Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2025 | ЛК Квалификации | Лозана Спорт | 3 - 1 | Астана | 1.51 | 4.09 | 5.80 |
| 03.08.2025 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Лозана Спорт | 2.75 | 3.50 | 2.31 |
| 31.07.2025 | ЛК Квалификации | Лозана Спорт | 5 - 0 | Вардар Скопие | 1.27 | 5.52 | 9.02 |
| 27.07.2025 | Суперлига | Лозана Спорт | 3 - 2 | Винтертур | 1.74 | 4.08 | 4.08 |
| 24.07.2025 | ЛК Квалификации | Вардар Скопие | 2 - 1 | Лозана Спорт | 4.87 | 4.00 | 1.59 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 1 - 2 | Стад Нион | 1.69 | 3.84 | 4.11 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 4 - 2 | Етоил Каруж | 1.68 | 3.88 | 3.89 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 2 - 5 | Лозана-Уши | 1.44 | 4.44 | 5.09 |
| 24.05.2025 | Група за Титлата | Сервет | 3 - 3 | Лозана Спорт | 1.93 | 3.85 | 3.28 |
| 18.05.2025 | Група за Титлата | Лозана Спорт | 1 - 1 | Лугано | 1.96 | 3.61 | 3.34 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | Суперлига | Люцерн | 1 - 1 | Цюрих | 2.09 | 3.64 | 3.03 |
| 25.07.2025 | Суперлига | Цюрих | 2 - 3 | Сион | 1.82 | 3.56 | 3.88 |
| 19.07.2025 | Приятелски срещи | Улм 1846 | 3 - 0 | Цюрих | - | - | - |
| 10.07.2025 | Приятелски срещи | Магдебург | 0 - 2 | Цюрих | - | - | - |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Вил | 1 - 3 | Цюрих | 3.67 | 3.77 | 1.74 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Раперсвил-Йона | 0 - 2 | Цюрих | - | - | - |
| 22.05.2025 | Група за Изпадане | Ивердон-Спорт | 3 - 2 | Цюрих | 2.04 | 3.83 | 3.00 |
| 17.05.2025 | Група за Изпадане | Санкт Гален | 3 - 2 | Цюрих | 2.12 | 3.66 | 2.93 |
| 13.05.2025 | Група за Изпадане | Цюрих | 4 - 1 | Винтертур | 1.90 | 3.80 | 3.39 |
| 10.05.2025 | Група за Изпадане | Цюрих | 3 - 0 | Грасхопърс | 2.07 | 3.60 | 3.10 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2025 | Суперлига | Цюрих | 2 - 2 | Лозана Спорт | 2.15 | 3.30 | 3.16 |
| 08.12.2024 | Суперлига | Лозана Спорт | 3 - 0 | Цюрих | 2.04 | 3.28 | 3.48 |
| 11.08.2024 | Суперлига | Цюрих | 2 - 0 | Лозана Спорт | 1.89 | 3.58 | 3.57 |
| 13.04.2024 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 0 | Цюрих | 2.43 | 3.32 | 2.72 |
| 31.01.2024 | Суперлига | Цюрих | 2 - 2 | Лозана Спорт | 1.82 | 3.54 | 4.14 |
| 23.09.2023 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 0 | Цюрих | 2.44 | 3.48 | 2.63 |
| 18.09.2022 | Купа на Швейцария | Лозана Спорт | 2 - 2 | Цюрих | 3.29 | 3.62 | 1.96 |
| 12.05.2022 | Суперлига | Цюрих | 2 - 2 | Лозана Спорт | 1.41 | 4.79 | 6.50 |
| 05.03.2022 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Цюрих | 4.54 | 3.87 | 1.69 |
| 11.12.2021 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 3 | Цюрих | 3.17 | 3.56 | 2.10 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лозана Спорт имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 10.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санкт Гален | 3 | +9 | 9 |
| 2 | Тун | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Сион | 2 | +5 | 6 |
| 4 | Базел | 3 | +3 | 6 |
| 5 | Люцерн | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Йънг Бойс | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Лозана Спорт | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Цюрих | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Винтертур | 3 | -6 | 1 |
| 10 | Грасхопърс | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Сервет | 2 | -5 | 0 |
| 12 | Лугано | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Лозана Спорт | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лозана Спорт | Лозана Спорт | Цюрих | Цюрих | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санкт Гален | |||||||
| 2 | Тун | 2 - 1 | ||||||
| 3 | Сион | 2 - 3 | ||||||
| 4 | Базел | |||||||
| 5 | Люцерн | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Йънг Бойс | |||||||
| 7 | Лозана Спорт | - | - | - | ||||
| 8 | Цюрих | - | - | - | ||||
| 9 | Винтертур | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 10 | Грасхопърс | |||||||
| 11 | Сервет | |||||||
| 12 | Лугано | |||||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Лозана Спорт | Цюрих | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Лозана Спорт | Цюрих | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Лозана Спорт | Цюрих | |
|
Вкарани
Получени |
4
4 |
3
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.75 | 3.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.25 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
